VAROM – nori švytėti visus metus – sutik Naujuosius ryškiai

marabu-band-1

marabu-band-1

 

 VAROM – nori švytėti visus metus – sutik Naujuosius ryškiai

VAROM! entuziastų komanda jau šeštus metus organizuojantys blaivias pramogas – vakarėlius, vasaros festivalį, renginius, regina sutikti naujuosius metus energingai ir sveikai.

 

Vakarėlių ir festivalio organizatoriai VŠĮ „Blaivios pramogos“ kviečia sutikti naujuosius metus be svaigalų ir „Neon Disco“ stiliumi.

 

Pasak organizatorių lyderio, Lietuvos Sveikuolių sąjungos prezidento Simono Dailidės, renginio šventės šaukinys užkoduoja pagrindinę mintį: „nori būti energingas ir švytėti visus 2018 metus – pabandyk pramogauti bent naujųjų naktį be svaigalų ryškiame „Neon Disco Naujieji: VAROM!“ vakarėlyje ir, gali būti, tai taps naudingas gyvenimo būdas“, – sako S. Dailidė.

marabu band 1

Preliminari programa (nuolat pildoma)

 

• Live koncertas: Marabu Band

• Head of Party vedėjas: Andrius Pieslikas

• Neon pramogos: „party bingo“, „xbox“ šokių pamokos

• Dancefloor diskoteka: Denis W.

• Dress code karnavalas: Neon Disco. 

 

Gyva muzika rūpinsis Marabu Band – gyvo garso grupė, spinduliuojanti energija ir charizma, kuri atliks tiek savos kūrybos, tiek lietuvių ir užsienio grupių hitus.

 

Pasak grupės, jiems neono šviesa asocijuojasi su paslaptimi. Tuo, ko nepamatysi dienos šviesoje. „Naujuosius švęsti blaiviai verta, kad kiti metai būtų blaivūs. Juokaujame:). Tik blaivus žmogus gali adekvačiai apsvarstyti senuosius metus ir tinkamai sutikti naujuosius (bei viską prisiminti)“, – teigia entuziastingi atlikėjai.

 

„Marabu Band“ rekomendacijos renginio dalyviams: „svarbūs šviečiantys aksesuarai bei odinė  ir džinsinė apranga. Ateikite ir mes jums garantuosime gerą emocinį užtaisą klausantis lietuviškų šlagerių, mūsų kūrybos dainų bei rokenrolo!“

 

Renginio vedėjui Andriui Pieslikui su magišku Avataro pasauliu: daug mistinės šviesos, jaukios atmosferos, o joje tarsi paskęsti, atsipalaiduoji, pasikrauni energija ir nerealiai smagiai leidi laiką.

 

Pasak Andriaus, pramogų pasaulyje alkoholio vartojimas jau net nebėra stereotipas. Bent jau kolegų ir draugų tarpe, kuo toliau, tuo mažiau jis vartojamas, o visi dėl to jaučiasi tik laimingesni ir sąmoningesni.

 

„Tinkamiausias gero naujųjų sutikimo elementas bei apranga – geras nusiteikimas, daug šypsenų ir noras šėlti kaip už tėvynę. O jei rimtai – vyrukams – NEO iš Matricos kostiumas ir balti marškinėliai (kad neoninė šviesta spindėtų); merginoms – kuo daugiau blizgučių, ryškių lūpyčių, papustų šukuosenų ir trumpų sijonėlių“, – sako Andrius.

 

Jis žada, kad atvykę į „Neon disco Naujieji: VAROM!“ vakarėlį nuotaika bus sukurta taip, kad kiekvienas jaustųsi jaukiai ir atsipalaidavęs, kad kiekvienas norėtų šokti ir trypti, kad kiekvienas susirastų bent vieną naują draugą ar draugę, kad kiekvienas įsilietų į šviesų atmosferą ir nenorėtų jos palikti ligi ankstyvo ryto! „Pasileisim plaukus, pasiraitosim rankoves ir „duosim džiazo“!“

 

**

 

„Neon Disco Naujieji: VAROM!“ gruodžio 31 d. renginio pradžia 22 val.  Vaikai iki 12 m. amžiaus įleidžiami nemokamai. Daugiau informacijos:  www.varomparty.lt bei Facebook https://www.facebook.com/varomparty/ 

 

Bilietai: www.bilietai.lt čia: >>

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));