Vandenlenčių entuziastė A. Svarauskaitė: kokybišką aprangą vandens pramogoms galima rasti ir už 100 Eur

Vandenspramogomspatogesnisvientisasmaudymosikostiumelis

Vandenspramogomspatogesnisvientisasmaudymosikostiumelis


Vandenlenčių entuziastė A. Svarauskaitė: kokybišką aprangą vandens pramogoms galima rasti ir už 100 Eur

Nusėdėti vienoje vietoje vasarą vargiai įmanoma, todėl visą laisvą laiką dažniausiai skiriame aktyviems pomėgiams. Vandens sportas ir pramogos prie vandens jau įtraukti į dažno lietuvio vasaros savaitgalių darbotvarkę. Be vandens sporto savo vasaros neįsivaizduoja ir žinoma tinklaraštininkė, aktyvaus laisvalaikio prekės ženklo „Audimas“ ambasadorė Aistė Svarauskaitė. Apie madą rašanti vandenlenčių entuziastė dalinasi patarimais, kokią aprangą reikėtų rinktis pramogoms ant vandens ir ko reikėtų labiausiai saugotis.

A. Svarauskaitės sekėjų jau nebestebina tinklaraštininkės įrašai socialiniame tinkle „Instagram“ iš vandenlenčių parkų. Atrodo, kad ją čia galėtum sutikti kiekvieną dieną.

 

 

Vandenspramogomspatogesnisvientisasmaudymosikostiumelis

„Mano aktyvus vasaros laisvalaikis yra labai stipriai susijęs su vandens sportu, vandens pramogomis ir išvykomis į gamtą. Niekam ne paslaptis, kad šiltus vasaros vakarus ir savaitgalius skiriu vandenlenčių sportui”, – sako tinklaraštininkė, daug dėmesio skirianti ne tik pačiam sportui, bet ir tinkamai aprangai.

Prioritetas – aprangos patogumui

Užsiimant vandens sportu ar tiesiog aktyviai leidžiant laiką prie vandens, patogi ir kokybiška apranga, pasak A. Svarauskaitės, yra labai svarbi. Natūralu, kad stilingam sportui norisi išsirinkti ir stilingą aprangą, tačiau vandenlenčių entuziastė pataria pirmenybę skirti aprangos funkcionalumui. Kokybiška ir lengvai tarpusavyje derinama laisvalaikio prie vandens apranga tarnaus ne vieną sezoną, be to, nesunkiai leis susikurti funkcionalius, tačiau stilingus derinius.

„Natūralu, kad kokybiška sporto ir laisvalaikio apranga kainuoja daugiau. Tačiau nereikėtų bijoti investuoti į ją – būsite tikri, kad įsigyta apranga tarnaus ne vieną vasarą. Renkantis aprangą vandens sportui, pirmiausiai siūlau ieškoti kokybiškos ir patogios, o tik paskui gražios aprangos. Stilių išlaikysite, jeigu rinksitės iškart pilną aprangos komplektą. Kas iš to, jeigu išsirinksite vienas iš 15 siūlomų spalvingų tamprių, tačiau neturėsite prie jų derančių marškinėlių? “ – kaip išsirinkti aprangą vandens pramogoms pataria „Audimo“ ambasadorė.

Renkantis drabužius laisvalaikiui prie vandens ir ant vandens, A. Svarauskaitė siūlo atkreipti dėmesį į tris dalykus: audinio oro pralaidumą, gebėjimą greitai džiūti ir apsaugą nuo saulės.

„Vasaros metu, kai saulė ne tik šildo, bet dar ir stipriai kandžiojasi, būtina ne tik kokybiška apsauga, bet ir apranga. Kaip pavyzdį galėčiau pateikti tokią situaciją: plaukdama vandenlente visuomet būnu virš vandens, kur saulė būna dar negailestingesnė. Tam, kad stipriai nenudegčiau pečių, renkuosi drabužius, pasiūtus iš specialios, nuo kenksmingų UV spindulių apsaugančios medžiagos. Tokio tipo drabužiai mane išgelbėjo jau tikrai ne kartą“, – savo patirtimi dalinasi tinklaraštininkė ir prideda, kad vandens pramogoms geriau rinktis vientisą maudymosi kostiumėlį: kai karšta, galima tik su juo plaukti, o kai reikia vilktis hidrokostiumą – su vientisu maudymosi kostiumėliu patogiau.

Vandens sportui ir pramogoms skirta apranga paprastai būna pasiūta iš specialaus audinio ir pagal specialias technologijas. Tai lemia ir didesnę tokios aprangos kainą. 

„Funkcionalią aprangą siūlau rinktis išpardavimų metu. Kadangi ji yra brangesnė, o vasarą išlaidų ir taip netrūksta, per išpardavimus susikomplektuoti kokybišką derinį sportui ir aktyviam laisvalaikiui galėsite ir už 100 Eur ar mažiau. Tiek investuoti į kelis sezonus tarnausiančius drabužius tikrai verta“, – pataria „Audimo“ ambasadorė. 

Vandens sportas suburia vis daugiau entuziastų

Jau keletą metų populiarėjančios vandenlentės spėjo užkariauti ne vieno vandens ir adrenalino mėgėjo širdį. Šis sportas atsirado iš vandens slidžių ir banglenčių sporto. Traukiant banglentę kateriu, pastebėta, kad ją sunku suvaldyti. Tuomet banglentė buvo modifikuota į mažesnę ir manevringesnę lentą. Dabar vandens slidžių parkuose aktyvistus tempia kabelių sistemos, o pažengusieji kyla į orą ir atlieka triukus nuo tramplynų. 

Specialistai sako, kad išmokti atsistoti ant lentos ir pradėti čiuožti užtrunka iki 20 minučių. Tai daug lengviau nei slidinėti snieglente, todėl šią veiklą gali išbandyti ir vaikai. Retas, išmėginęs šį sportą, lieka jam abejingas.

„Orai šią vasarą, ypač jos pradžioje, tikrai lepino, turime puikias sąlygas treniruotis, todėl norinčių išbandyti šį sportą tik daugėja. Tuo pačiu populiarėja ir jėgos aitvarų sportas, burlentės. Pastebėjau, kad daugėja žmonių vasarą žaidžiančių ir tenisą. Dažnas nori kiek įmanoma turiningiau praleisti laiką lauke. Tam, kad visą dėmesį galėtumėte sutelkti į savo pamėgtas veiklas, ir reikėtų rinktis patogią ir kokybišką aprangą, kuri leistų nevaržomai judėti, neleistų perkaisti ar nudegti saulėje”, – sako A. Svarauskaitė.

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: JURGITA GIŽAITĖ-TULABIENĖ, UAB HEADLINE AGENCY
Facebook komentarai
});}(jQuery));