“Valstiečiams” rinkimai – paskutinis skambutis, pradėkite dirbti, arba jūsų neliks

zalias

zalias

“Valstiečiams” rinkimai – paskutinis skambutis, pradėkite dirbti, arba jūsų neliks

Aurimas Drižius

 

Šiaip tai aš džiaugiuosi rinkimų rezultatais, nors ir keista, kad Ingrida Šimonytė, iškelta atvirai organizuotos nusikalstamos grupuotės – tėvynės sąjungos, surinko tiek daug balsų. Matyt, čia turėjo žavesio ir tai, kad Ingrida Šimonytė yra pats gražiausias ir kultūringiausias TS veidas, o rinkėjai labai greitai užmiršo, ką prieš keletą metų su jais išdirbinėjo A.Kubilius ir jo gauja.

Žinoma, geras rezultatas ir tas, kad Saulius Skvernelis liko prie susikilusios geldos su savo vizijomis apie policinę valstybę. Manau, kad Ramūnui Karbauskui ši persona daugiau atėmė, negu pridėjo, nes paskui S.Skvernelį velkasi labai sunkių nusikaltimų Policijos departamente uodega, ir pvz., Kaunas tikrai nekenčia Skvernelio nes dar prisimena  garsųjį Garliavos šturmą. jeigu kandidatas būtų pats Ramūnas Karbauskis, rezultatai galėjo būti kiti. Tiesa, akivaizdu, kad „valstiečiai” per tuos pustrečių metų Skvernelio premjeravimo prarado begalę rinkėjų. Koks iš Skvernelio premjeras? Juk jis tik žmones mušti kaip Garliavoje sugeba.

Kita vertus, akivaizdu, kad Skvernelis nepritraukė balsų iš kitų partijų, nes pvz., per šiuos rinkimus už Skvernelį balsavo tik 278 tūkst. rinkėjų, kai 2016 m. už „valstiečius” balsavo 274 tūks. žmonių pirmame ture, tačiau antrame ture visi žmonės balsavo ne už „valstiečius”, tačiau prieš konservatorius, ir taip Karbauskis laimėjo didelę daugumą SEime.

Todėl tokia mano prognozė  – kad antrame rinkimų ture Gitanas Nausėda surinks visus kitų kandidatų balsus (pridės dar apie 100 tūkst. balsų) , o Ingrida Šimonytė liks su savo 440 tūkst. balsų, ir patirs triuškinantį ptalaimėjimą.

 

zalias

Tačiau, kita vertus, „valstiečiai“ turėtų sukrusti, nes šie rinkimai jiems paskutinis skambutis prieš Seimo rinkimus. Jeigu jie toliau imituos veiklą, o ne dirbs taip, kaip vienintelis Stasys Jakeliūnas, betirdamas bankų krizės priežastis, tai kitais metais turime perspektyvą sulaukti dar ir trečiojo Kubiliaus vyriausybės. Nes dabar „valstiečių“ masė – tai tikras kolūkis be jokių iniciatyvų ar idėjų. Atrodo, kad tokiai Širinskienei atsiveria kalnai daro, matant absoliučiai korumpuotą teismų ir prokuratūros sistemą, tačiau Širinskiene kartoja tą pačią mantrą, kaip Šedbarai ar Sabatauskai jau beveik 30 metų – „teismų sistema nepriklausoma“. Nuo ko ji nepriklausoma? Kad nepriklausoma nuo įstatymų, tai visi puikiai žino, tačiau Seimas, turėdamas visus įrankius pradėti dirbti teisėsaugą, nieko neveikia, tik plaukia pasroviui iki savo nelaimingos pabaigos.

Kažkodėl tikiu ir Gitano Nausėdos padorumu, nors tie patys „valstiečiai“ jam ir bando pripaišyti konservatorių etiketę. Man jis atrodo  teisingas žmogus, tačiau klausimas, ar jam užteks drąsos ir ištvermės sulaužyti tą mafijinę teisėsaugą, kuri Lietuvą valdo jau 30 metų. Pažiūrėkite – yra toks kriminalinės policijos biuras, kurio vadovai nesikeičia jau daugelį metų, o minėtas biuras pridengia labai sunkius nusikaltimus. Aš turiu omenyje nužudytus žmones Garliavos byloje. Tas pats KPB „išsiaiškino“, kad Drąsius Kedys žudikas pagal vienintelio slapto liudininko parodymus – Mindaugo Žalimo parodymus. Pastarasis „prašneko“, nes jam pačiam grėsė ilgi kalėjimo metai už Baltarusijos piliečio pasiuntimą į komą.  KPB matyt padirbėjo, kad M.Žalimas liudytų taip, kaip reikia, kad Garliavos byla būtų „išaiškinta“ taip, kaip reikia tiems patiems žudikams. Taigi klausimas – kas išsiaiškins to pačio KPB darbelius? Ar G.Nausėdai užteks drąsos pareikalauti atsakomybės ne tik už šiuos neišaiškintus nusikaltimus, tačiau ir dar – ar jis išdrįs pareikalauti, kad vadinamosios Tėvynės sąjungos organizuotos grupuotės nusiaubė visą bankinį sektorių?

Facebook komentarai
});}(jQuery));