Daiva Guobienė : “Laimės I.Šimonytė, G.Nausėda jai tik pravalė kelią. Mes praradome galimybę normaliai gyventi“

Daiva Guobienė : “Laimės I.Šimonytė, G.Nausėda jai tik pravalė kelią. Mes praradome galimybę normaliai gyventi“

 

Į „Laisvo laikraščio“ klausimus apie rinkimų rezultatus atsakė teisininkė Daiva Guobienė:

 

  • Tai sveikinu su rinkimų rezultatais?
  • Aš tave irgi sveikinu, pagaliau į antrą turą išlindo tavo favoritas kartu su Šimonyte.
  • Taip, tačiau aš manau, kad Nausėda antrame ture surinks visus kitų kandidatų balsus ir taps prezidentu?
  • Ne, nebus. Nes jie siekia tokių pačių tikslų, kaip ir Šimonytė, o G.Nausėda jai tiesiog pravalys kelią. I.Šimonytė taps prezidente, nes jie patys viską taip suplanavo.
  • Kodėl? Prašau pagrįsti.
  • Pirmiausiai, dabar tai jau visiškai nebeįdomu. Mes visiškai praradome galimybę normaliai gyventi. Tauta parodė savo tikrąjį veidą, ir dabar tiesiog norisi užsidaryti savo darže ir tyliai ravėti savo lysvę. Dabar aišku, kad ir ta teisėjų korupcijos byla subliukš.  Juk šie prezidento rinkimai arba bent jau referendumai žmonėms davė galimybę pasakyti savo nuomonę. Nes juk prieš tai visi rėkė, kad Seimo narių per daug. O pažiūrėk, kaip žmonės balsavo ir ką jie padarė, kad tai būtų įgyvendinta.
  • Žmonės pasakė, kad Seimo mažinimas jiems neįdomu. O jeigu pralaimi rinkimus, tai ne rinkėjų, o tavo problema. Juk negali kritikuoti rinkėjų, nes jie visada teisūs? Tačiau vis tiek man įdomu, kaip Gitanas pravalys Šimonytei kelią?
  • Jis jau pravalė tą kelią.
  • Tačiau į antrą turą atėję žmonės balsuos už Nausėdą, tiksliau ne už Nausėdą, tačiau prieš Šimonytę?
  • Aš galiu pasakyti tiek, kad tai tą Nausėda surinko pirmame ture, tą jis turės ir antrame. Visi kiti balsai nueis Šimonytei. Tai, ką ten Puidokas leptelėjo, kad parems Nausėdą, tai žadėjęs būti ketvirtoje vietoje, dabar su savo 3 proc. gali slėptis po lapais. Ar tu ką nors remsi, ar ne, tai nebeįdomu. Visi Tomaševskiniai, Andriukaičio balsai nueis už Šimonytę. Absoliučiai. Dabar per dvi savaites bus mestos tokios pajėgos, kad Šimonytė tikrai turės didžiulius šansus laimėti. Todėl man net žodžių trūksta – tauta šaunuolė, turi ką turi. Ir dabar, kai „valstiečiai“ išeis iš daugumos, paskui nereikės verkti, kad neva koalicija „subliuško“. Tai ne valstiečiai padarė, kad ji subliukštų. Tai jau mūsų, rinkėjų, pasirinkimas. Nes grįš tie, kurie suinteresuoti, kad neišlįstų jokie galai. Ateis tie žmonės, kurie toliau varys seną liniją, todėl dabar reikia melstis ir atsiprašinėti, kad „valstiečius“ vadinome plūgais ir mentais. Aš nekalbu apie vardus, tačiau kalbu apie situaciją, kuri bus. Viskas bus taip, kaip anksčiau, niekas nesikeis. Aš net dabar pati nueisiu už Šimonytę nubalsuosiu, nes šioje situacijoj yra tai, kad „kuo blogiau, tuo geriau“, kaip rašė vienas komentatorius. Dabar reikia padaryti taip, kad tauta atsidurtų gilioje…., ir išsrėbtų visą košę, kurią privirė.
  • Tačiau kol dar Lietuvos Respublikai skolina, jis galės mokėti pensijas?
  • Ar tavo gyvenimo gerbūvis priklauso nuo to, kad tavo valdžiai paskolino pinigų?
  • Aš norėjau pasakyti, kad kai valdžia nustos mokėti pensijas, nes jai niekas nebeskolins, tada visi supras, kad kažkas negerai ?
 • Aš kalbu apie tai, kad sugrįš tie baisūs stagnaciniai, korupciniai laikai. Vargšai tie prokurorai, kurie prakalbo, kad jie buvo spaudžiami priiminėti sprendimus. Valio – dabar  rėkia tiek teisėjai, tiek ir LB pirmininkas Vasiliauskas, nes niekas jų nebeatstatydins. Ne šį valdžią grįžta tie, kurie juos apsaugos. Nesuprantu, kaip žmonės per trejetą metų nepamatė, kad viskas keičiasi? Ir spjaudė ant tų, kurie stengiasi dėl tautos? Aš irgi iš pradžių pamaniau, kad „valstiečiams“ dabar reikėtų eiti į opoziciją, ir ten  pižoniškai išsidirbinėti kaip Gabrieliui ir spjaudytis ant visų.  Supratau, kad ši tauta neverta geresnio gyvenimo.  Jai reikia gero diržo, kad ji bent jau pradėtų gailėtis.  Bet gal tada jie nors pradės mąstyti, kažkokie vingiai smegenyse atsiras?
 • Žodžiu, nusimato įprastos perspektyvos?
 • Lietuviams įprastos. Aš tik negalvojau, kad žmonės taip miesčioniškai siaurai mąsto.  Jie kaip jomarke sako – čia man šito ūsai nepatinka, o šito kojinės prastos. Toks lygis

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));