Valdas Vižinis „valstiečiams” : nustokite bijoti, ir kaukitės PO PERKŪNAIS ..

 

Valdas Vižinis

 

Į pagalbą „Valstiečiams“ …

Jokių žinių, išskyrus blogas. Jei kuris ministras parodo iniciatyvą, iškart baudžiamas ne tik susicementavusio , bet jau „susigrojusio“ etatinių „išrėkėjų tiesiai į veidą“ choro. Be kelių Agnės ir Ramūno formuluočių ar dokumentų FB daryti tiesiog nebedrįstama. „Bo suės“. Vienintelė Ramūno LRT reikalų spaudos konferencija – reikiamas žingsnis. Vienintelis, kurio galėjo ir nebūti .. ir nebūtų, jei ne viena aplinkybė .. KAŽKĄ JAU REIKĖJO DARYTI.

Tokie štai „valstiečių“ reikalai su viešąja erdve. Jokio aiškaus kryptingo darbo. Jokios žinios siuntimo rinkėjams. Tik atsimušinėjimai .. bejėgystė. 

Ką gi. 

Keletas pastebėjimų, kurie pravers, jei bus daroma. Jei nedaroma – nevarkit skaitydami.

1. Kukuraičiui ir kitiems. Nei žurnalistai, nei aktoriai ( ypač iš žurnalo „Žmonės“) nėra tinkami darbui su visuomene. Jokia visuomenei žinoma pavardė dar nereiškia, kad su šiomis pareigomis bus susitvarkyta. Greičiau atvirkščiai. Samdote žmogų dėl jo pavardės – tai ir turite pavardę. Samdysite žmogų dėl gebėjimų – turite gebėjimus.

2. Susivokite „valstiečiai“ ,kad viešoje erdvėje vyksta karas be taisyklių, belaisvių, be garbingo elgesio. Vyksta „jūsų apgultis“. Todėl ieškokite kovotojų, nebijančių iššauti „žinių skleidimo bare“.. Kurie reikštų ir savo asmeninę valią, vadovautų procesams, o ne žiūrėtų jūsų burnas, ką sakysite. Taip. Jie darys ir klaidų. Bet jie bent darys. O JŪS NEDAROTE.

3. SVARBIAUSIA SUVOKTI. Jei žmonėms nesiunčiate žinios patys, ją siunčia kiti. Ir daro tą su fantazija. Talentingai. Minus jūsų žinia, plius jų. Neblogas santykis ar ne. ” Panašiai būtų, kai futbole vienoje komandų liktų tik vartininkas.

Tai ką išdėsčiau, nieko asmeniška. O dabar asmeniška .. nustokite bijoti.Ir kaukitės PO PERKŪNAIS ..

Facebook komentarai
});}(jQuery));