“Vakarų ekspresas“ už 100 000 Eur. siūlo- operatyvesnę ir kokybiškesnę liberalų valdomos Klaipėdos savivaldybės informacijos sklaidą

“Vakarų ekspresas“ už 100 000 Eur. siūlo- operatyvesnę ir kokybiškesnę liberalų valdomos Klaipėdos savivaldybės informacijos sklaidą

vakar%C5%B3 ekspresas 100 000 eur%C5%B3

Daug maž, susimokėkite 100 000 ir mes viešinsime tai ką jūs norėsite? Ar ne nuostabu, kaip nebrangiai Klaipėdoje galima “nusipirkti“ nepriklausomą žiniasklaidą?

Klaipėdos miesto savivaldybę jau daugelį metų valdo nepajudinami liberalai, o žiniasklaida, juos daugelį metų dangsto. Liberalams nepatinkančius asmenis, kaip Vaidas Lekstutis, Ligita Girskienė savo nepriklausomuose portaluose šmeižia, o kartais, net anonimiškai skundžia instancijoms, kuriose taip pat sėdi liberalų paskirti vadovai.

Jeigu gyveni Klaipėdoje ir esi tas, kuris viešini juodus Liberalų darbus, nenustebk kai gausi iš Klaipėdos vanduo tūkstantinę sąskaitą už vandenį, dėl kurios teks kovoti teismuose, o tesimuose viskas labai paprasta, Klaipėdos vandenys už valdiškus pinigus samdys liberalų advokatus, o tu mokėsi iš savo šeimos biudžeto.

“Vakarų ekspresas“ siūlosi už 100 000 Eur. operatyvesnę ir kokybiškesnę liberalų informacijos sklaidą

vakarų ekspreso pinigų prašymas

Šią informaciją paviešino Ligita Girskienė- buvusi Klaipėdos Tarybos narė, kuri savo noru 2017 m. , neapsikentusi Liberalų atsisakė savo mandato.

Atlikome mažą tyrimą ir pabandėme paieškoti “Vakarų eksprese“ straipsnių su raktiniu žodžiu “Ligita Girskienė“:

ligita girskienė vakarų ekspresas

Štai kaip veikia “nepriklausoma“ žiniasklaida. Jeigu esi aktyvus pilietis ir viešinsi Liberalų juodus darbelius, būsi jų finansuojamoje žiniasklaidoje juodinamas ir menkinamas. Tai patyrė ir Vaidas Lekstutis, kuris atkapstė dešimtis Klaipėdos miesto liberalų juodų darbelių. Ir ką Jūs manote, žinoma, kad jis “Vakarų eksprese“ buvo aprašytas dešimtis kartų liberalų naudai.

Už paviešintą “Vakarų ekspreso“ 100 000 prašymą, direktorius ir vyr, redaktorius Gintaras Tomkus Facebooke pažadėjo, kad:

“Bandysim pasiaiškinti ir panašu kad kai kas labai skaudžiai gaus per nagus…“

Daug maž suprask tai, kaip tie kas tai paviešino, gaus per nagus. Tai čia kaip tarybiniais laikais, su liniuote ar kaip? O gal nukirs pirštus viešintojams?

Tomkau, kur įmantrios juodinančios ir menkinančios antraštės apie E.Masiulį? Kur straipsniai apie Klaipėdos liberalų juodus darbus? Ar lauksi kol “Valstiečiai“ sumokės ir pradėsite apie juos skleisti gerumo mantras. O gal ir Titovą pagirtumėte kaip liberalus už rublį, ką?

O gal šį kartą Liberalai pasirinks kitą leidinį, pvz “Klaipėda“ ir tamstos liksite ant ledo? Gal tada pradėsite viešinti Klaipėdos smarvės (visomis prasmėmis) židinius ir kaltininkus?

“Vakarų ekspreso“ draugai

Vakarų ekspreso draugai.JPG

Kaip Jūs manote, ar “Vakarų eksprese“ atsiras kada nors straipsnis apie Švyturio alaus žalą sveikatai? Apie šiukšlių deginimo gamyklos “Fortum“ taršą? Klaipėdos autobusų parko, Klaipėdos vanduo ir kitus Liberalų draugų “skaidrias“ veiklas informacijos nerasite, nes galimai, tai veikia kaip “informacinis stogas“, susimoki ir tampi draugu.

Mokama draugystė egzistuoja tol, kol moka, o kas nutinka kai nebemoka? Gal egzistuoja ir kitokios sąlygos įstoti į “Vakarų ekspreso“, pvz: atvedi naują klientą, kuris dosniai susimokės ir už tai tampi draugu?

Tomukai, o “Būkime vieningi“ už paviešinimą taip pat gaus per nagus?

Linas Naujelis

Facebook komentarai
});}(jQuery));