Naujas švietimo ministras bandys stabdyti S. Skvernelio pradėtą universitetų prichvatizaciją?

Doc2

Doc2

 

 

Nuoširdus Ačiū visiems – ir mane palaikantiems, ir kritikams. Branginu kiekvieno žmogaus požiūrį ir lūkesčius.
Pastarosiomis dienomis dažnai girdžiu klausimą, kokie bus mano pirmieji darbai, ar tęsiu, tai, kas buvo pradėta. 
Taip, tai, kas numatyta Vyriausybės programoje, ir bus įgyvendinama, tačiau rinksiuosi dialogo kelią, o ne vienašališkai priimsiu sprendimus. Švietimas yra per daug didelė, svarbi ir jautri sritis, kad vienas ar keli žmonės nuspręstų, kaip ji turi gyventi. Aktualiausių mano darbų sąraše – pasirengimas etatinio mokytojų darbo užmokesčio antrajam etapui, bendrojo ugdymo turinio kaitos gairės, aukštojo mokslo reforma.
Susitiksiu ir kalbėsiuosi su visomis suinteresuotomis šalimis: mokytojų asociacijomis, profesinėmis sąjungomis, įvairiomis švietimo organizacijomis, tėvų, mokinių, akademinės visuomenės atstovais, taip pat ir sporto asociacijomis, nes teko garbė tapti ir pirmuoju sporto ministru. Labai svarbu girdėti lūkesčius, įsiklausyti į juos ir kartu spręsti problemas, įgyvendinti pokyčius – kokia sritis tai bebūtų.
Kitą savaitę rengiu didelę apskritojo stalo diskusiją dėl bendrojo ugdymo turinio. Pakviečiau švietimo organizacijas, mokytojus ir mokyklų vadovus atstovaujančias asociacijas, tėvų ir moksleivių atstovus, edukologus, švietimo ekspertus. Reikia sutarti, kokio ugdymo turinio, kokių ugdymo programų norime, kaip to pasiekti. Turime daug puikių, profesionalių švietimo žmonių, nebejoju, kad visiems nuoširdžiai įsitraukus į bendrą darbą galime surasti ir geriausius sprendimus, ir kelius jiems įgyvendinti.
Linkiu visiems malonaus savaitgalio 1f642:

 

Parašiau tokį komentarą: 

Aurimas Drižius įdomu, koks ministro požiūris į visų uiversitetų nekilnojamojo turto prichvatizaciją, prisidengiant švietimo reforma – ar bus bandoma tai stabdyti?

 

Labai nustebau, kai mano komentaras sulaukė A.Monkevičiaus „like”:

 

Doc2

 

Dar naujos info apie valstybinių universitetų turto parceliavimą:

 
 
Nusikalstami aukcionai ir korupcija visur pridengiami tariamomis valstybės investicijomis į universitetus. Valstybės, vadinasi, mūsų visų  turtą privalo parceliuoti tik ir tik Valstybinis turto bankas. Ne kitaip. Deja, aukcionai pridengiami tariamu investavimu į universitetus. Žinant, kad bus aukcionas, neteisėtas turto perdavimas visvien ciniškai pavadinamas „valstybės investicija”. Tada turtas perleidžiamas nerealiai mažomis kainomis universitetų tarybų narių žmonoms, imitacinėms firmoms, kurios turi tik vieną ar du apdraustus darbuotojus. Formaliai firma, kuri turi tik vieną apdraustą darbuotoją, gali pirkti aukcione milijoninį turtą. Nors sveikas protas sako, kad tai fikcija. Reikėtų ateityje pasekti tokių sandorių istorijas. kas vyks su tuo turtu kelių metų bėgyje??? Deja nėra ir nebus kam to padaryti. Jokie STT, FNTT negina valstybės turtinių interesų. 
Asmeninę ir tiesioginę Skvernelio komercinę naudą čia sunku įrodyti. Visgi akivaizdu, kad tokios Turto banko apėjimo schemos kvepia piktnaudžiavimu tarnyba ir užslėpta korupcija, kurią galimai užsimėmė organizuota grupė asmenų: Skvernelis, Petrauskienė, R. Masiulis, rektoriai…. 
Amerikiečių patarlė: pavogsi vištą, sėdėsi kalėjime. Pavogsi geležinkelį – būsi senatorius….
 
Kas dabar paneigs, kad nebuvo šitaip: Skvernelio Sanča Panča V. Bakas nuleidžia kraują nuo MG Baltic, kad išvalytų erdvę kitoms verslo grupėms. Žinome, nujaučiame kurioms. Sudaro toms verslo grupėms išskirtines galimybes  tiesiogiai, kaip V. Dargienės atveju, arba netiesiogiai, per tarpines imitacines firmas, perimti aukcionuose stambų nekilnojamą turtą? Kas dabar paneigs, kad tai nėra schema, kaip suformuoti rinkimų kampanijos krepšelį S. Skverneliui?  Šitam veikėjui dabar jau nei Karbauskio partijos paramos nebereikia. Nebelaukia bičas net LVŽS suvažiavimo….Jau apsiskelbė prezidentu….. Nors nei vienos vakarietiškos užsienio kalbos berods nemoka. Štai šitaip.
 
Mes viską matome, viską suprantame, bet esame tik sąskaitų apmokėtojai ir bulvių valgytojai… Iš mūsų pavogė Tėvynę, demoktariją ir teisinę valstybę. Panašu, kad Mus valdo žulikai. Nejau reikės arčiau gegužės eiti sostinėje į palapines ir badauti?????  

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));