V. Landsbergis siekia išnaudoti pedofilijos ir žudymų istoriją artėjančiuose Seimo rinkimuose Žmonių partijos naudai

V. Landsbergis siekia išnaudoti pedofilijos ir žudymų istoriją artėjančiuose Seimo rinkimuose Žmonių partijos naudai

 

 
Paskelbta: 2019-11-16 09:31 Autorius: ekspertai.eu
alnalna 01
Strategas V. Landsbergis žino ką daro.

Dėl pedofilijosir žudymų istorijos nerimsta nepriklausomas Žmonių partijos portalas.

Kodėl ši žiniasklaidos priemonė nerimsta? Klausimas kol kas atviras.

Yra nuomonė, kad visam šiam paradui, susijusiam su buvusios teisėjos Neringos Venckienės sugražinimu į Lietuvą, diriguoja Žmonių partijos patriarchas, faktiniu Lietuvos vadovu vadinamas (toks jis buvo prezidentaujant Rusijos Federacijos valstybės paslapčiai Daliai Grybauskaitei, ar tokiu išliko prie prezidento Gitano Nausėdos, ekspertai.eu duomenų neturi) profesorius Vytautas Landsbergis.

Pagrindinė lapkričio 16 d. publikacija šiame portale ir vėl skirta būtent pedofilijos ir žudymų temai, straipsnis pavadintas „Garliavos istorija vis dar gaubiama paslapčių: kodėl kuriami sąmokslai“.

venc 03

Straipsnyje bandoma sukelti sukelti abejones Lietuvos teisėsaugininku darbu bei anksčiau kitų nepriklausomų leidinių skelbiama informacija.

Štai, pavyzdžiui, dar 2015 m. tik kokybiškos informacijos portalas 15min.lt publikacijoje „Pedofilijos skandalą įpūtę Kedžiai patys stojo prieš teismą dėl anūkės tvirkinimo“ paskelbė, nuo ko mirė politikas Andrius Ūsas.

Tąkart buvo atskleista, kad pedofilija kaltintas, tačiau po mirties Lietuvos teismų reabilituotas vyriškis netyčia neprigargaliavo negilioje balutėje, kaip ilgą laiką buvo manoma ir rašoma, o tiesiog mirė po ligos.

usas%20po%20ligos 04

Tačiau dabar nepriklausomas Žmonių partijos portalas teigia, kad A. Ūsas mirė keistomis aplinkybėmis baloje, o ne nuo ligos.

Tad dabar ir vėl kyla klausimas – tai nuo ligos mirė A. Ūsas, ar tai buvo nelaimingas atsitikimas, ar nužudymas?

Ir dėl ko nepriklausomas Žmonių partijos portalas vėl kelia šiuos klausimus, jei teismai ir žiniasklaida seniai įrodė ir informavo, kad pedofilijos nebuvo.

Tiksliau pedofilija buvo, bet pedofilai buvo būtent Kedžių giminė – Deimantės Kedytės senelė Laima Kedienė, jos dukra, mažametės tvirkintoja N. Venckienė ir t.t.

O teisėją Joną Furmanavičių ir Laimutės Stankūnaitės seserį, nors teismai to neįrodė, nužudė Drąsius Kedys ir nieko čia mįslingo nėra, kaip dabar bandoma įteigti.

Tai kodėl nepriklausomas portalas lygioje vietoje vėl kelia vėjus?

Taigi, yra tokia nuomonė, ar ji teisinga ar ne pamatysime ateityje, kad būtent V. Landsbergis ir nori visą šią istoriją gudriai panaudoti artėjančiuose Seimo rinkimuose Žmonių partijos naudai.

Žmonės kalba, kad tai labai gudrus senolis-strategas, net ir būdamas garbaus amžiaus, moka apsukti galvas nemažai daliai žmonių.

Daugiau apie pedofilijos ir žudymų istoriją skaitykite ekspertai.eu antimafijos skiltyje „Pedofilija“.

Keli susiję:

Kalbant pedofilijos ir žudymų istorijos tema kirto Šedbaras: jūs nekalbėkite tais principais, kad pas jus negrus karia

T. Krušnos raštas JAV Teisingumo departamentui dėl N. Venckienės ekstradicijos: nusikaltimų sąrašas

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));