Ukrainos užpuolimas suderintas su JAV – jeigu jūs manote, kad NATO ką nors gins, tai linkime sveikatos

A huge explosion is seen at Vinnytsia military base, in central Ukraine, as the country comes under all-out attack by Russia
Didziojo dalis Ukrainos jau pasiprašė humanitarinio koridoriaus. Prognozavau 4 valandas, įvyko per 3.
Dujų kaina biržoje jau 1500.
Erdoganas viską žinojo. Praleido per bosfora RU laivus.
Jei jus galvojate, kad NATO ką nors gins, išskyrus viršnacionalinių organizacijų interesus, Jus esate visiškas beprotis.
Įdomu, kad dėl šios akivaizdžios agresijos Džo Baidenas pranešė paskelbsiąs rusams „žiaurias sanckijas”, ant kurių pastariesiems jau labai seniai nusispjauti. Tai didina įtarimus, kad Rusija ir JAV jau susitarė dėl Ukrainos ateities.
Visi besipiktinantys karine operacija, dabar puikiai supranta, kaip aš jaučiausi kai buvo užpulta Libija ir Sirija .Tik svetimo skausmo nebūna. Kažin ar Žvygis Pavilionis jau išvyko į Ukrainą gultis po tankais?
Kai sutvarkys Ukrainą, ateis ir pas mus. Ir tada mums reiks pasirinkti iš dviejų variantų:
1)Demilitarizuotis
2)Demilitarizuotis skraidant kalibr raketoms.
Pamokėlė nr. 1 iš šio ryto: Metalo laužas, kurio prisipirko koncervatnikai, neturi jokios reikšmės kariniuose veiksmuose(visi, kurie bent kiek supranta apie karybą, tą sakė jau 2015-ais metais). Vieninteliai reikšmingi ginklai post-kapitalizme yra priešlėktuvinė gynyba, 5-os kartos naikintuvai ir electronic warfare ginkluotė. Visa kita yra šlamštas, skirtas Albinui Januškai, Juknevičienei, Kubiliui ir kitiems išplauti pinigus. Taškas.
Pamokėlė nr. 2 iš šio ryto mūsų valdančiąi partijai: Bidonas mūsų negins, parypaus, nupieš kokią nors sankciją ant kurios rusams nusišikt ir viskas. Jei nenorime patys gauti kalibrų, turime patys tartis su kaimynais. Tačiau to nebus. Nes Lietuvos kaip suverenios respublikos senai nebėra. Mes neturime jokios užsienio politikos ir tai mums kainuoja pinigus, O GALI KAINUOTI IR VALSTYBINGUMĄ! Jei pamatysiu bent vieną komentarą po šia pamokėle į temą maždaug „tu rusų agentas”, išsityčiosiu, užblokuosiu ir gatvėje sutikęs duosiu per snapą.
Man nepanašu, kad valdžioje esantys koncervatnikai liūdėtų. Jie dabar privatizuos meilę Tėvynei ir Ukrainai. Jie jau buvo išsigandę (žr. dėdulės pokalbį su Zakarausku), bet dabar vėl atsipalaiduos. Nes nėra nieko geriau nei užsienio priešas kai esi prisidirbęs viduje .
P.S. Labai gaila Ukrainos žmonių. Pažįstu ne vieną ir manau, kad jie to nenusipelnė. Tačiau lygiai taip pat to nenusipelnė nei Libijos nei Sirijos žmonės.
Panašūs karai netolimoje praeityje jau įvyko Jugoslavijoje, Irake, Libijoje ir Sirijoje. Jose didžiosios pasaulio galybės sprendė savo problemas kitų, mažiau įtakingų, bet strategiškai svarbių valstybių sąskaita.
Dabar atėjo laikas vargšei Ukrainai. Taip jau susiklostė, kad ši šalis yra ten, kur susikerta parazitų interesų žemėlapis. Šalis, gana didelė: turinti daug dirbamo juodžemio, naudingų iškasenų ir nuo sovietų likusios stambiosios pramonės.
Ir Rusijai ir Vakarams – tai skanus kasnelis. 2014 metais Vakarų suorganizuotas Maidanas užsuko šią tiksinčią bomba, kuri po baisiosios pasaulinės ligos propagandos yra geras laidininkas perkelti pasipiktinimo aistras į naują problemą. Tai akivaizdžiai matosi komandiniame didžiūjų pasaulio medijų žaidime.
Nusilpusi JAV, kuri turi begales problemų viduje, dėl silpstančio dolerio ir po antro pasaulinio karo beprecidentės infliacijos, ieško kelių kaip nukreipti dėmesį ir susilpninti savo konkurentą – Europos Sąjungą. Taip, jūs išgirdote teisingai, ES sąjunga yra naturali JAV konkurentė pasaulinės prekybos srityje. Draugų geopolitinėje konkurencijoje nėra – yra tik stambaus kapitalo interesai.
Sakysite kodėl visi pučia į vieną dūdą? O todėl, kad valstybės savo ruožtu jau senai nieko nebesprendžia. Valstybes ir viešojo informavimo priemones valdo ir kontroliuoja transnacionalinės korporacijos. Ką jūs matote per TV – tai tik kalbančios galvos su iš anksto paruoštais tekstais, nesugebančios atsakyti nei į vieną konkretų klausimą.
Plandemijos pagalba sukurta infliacija pastatė į patinę situciją visą pasaulio finansų sistemą, kuri ir prieš ją buvo ant žlugimo ribos. Centriniai bankai jau nuo 2008 metų prarado kontrolę, bandydami sustabdyti griūtį beprotiškomis valiutų emisijomis.
Krachas užprogramuotas, hiperinfliacija – neišvengiama. Procesą gali pristabdyti arba nunulinti tik Pasaulinis karas, kuris nebėra įmanomas dėl atominio ginklo. Politikai, kurie bando išsiskalbti savo marškinius Ukrainos sąskaita, vieną dieną bus teisiami tarptautiniame tribunole, nors iš inercijos to nesupranta.
Kanada parodė pavyzdį, kuriuo užsikrėtė ir kitos vakarų šalys. Gegužės 15 dieną vėl važiuosime į Didijį šeimos gynimo maršą 2022. Parodysime parazitams, kad mes žinome jų nuodemes ir to taip nepaliksime.
P.S.P.S. Make love, not war. Bus daugiau.
Kaip pranešė dailymail.co.uk:

Šiandien Rusija pradėjo plataus masto karą prieš Ukrainą, vienu metu puldama iš pietų, rytų ir šiaurės, iš sausumos ir oro. Iš dangaus krito raketos ir bombos, per sieną riedėjo tankai, rytiniuose regionuose su parašiutais leidosi kariai, o Vladimirui Putinui davus įsakymą pulti, visoje šalyje girdėjosi sprogimai.

Per ankstyvuosius susirėmimus žuvo „šimtai” ukrainiečių karių, Kijevas sakė, kad kova prasidėjo visuose frontuose akimirksniu. Sparnuotosios raketos, valdomos bombos ir GRAD raketos naikino taikinius nuo rytų iki vakarų – taikėsi į aerodromus, karines bazes, amunicijos sandėlius ir vadavietes, įskaitant sostinę.

Ukraina teigė, kad virš rytinio Donbaso regiono iš dangaus buvo numušti šeši rusų lėktuvai, žuvo 50 rusų karių, o prieš tai Maskva pasigyrė perėmusi visišką dangaus kontrolę. Ukrainos pasieniečiai sakė, kad juos atakavo sunkioji artilerija, tankai ir kariai iš Rusijos ir Baltarusijos – Baltarusijos diktatorius Aleksandras Lukašenka į kovą metė savo pajėgas.

Ukrainos rytuose esantys Luhanskas, Sumai, Charkovas ir Černigovas pranešė apie puolimą, tačiau apie sprogimus pranešta ir vakaruose – Žytomyre ir Lvove, netoli sienos su Lenkija. Neeilinėje vaizdo medžiagoje užfiksuota, kaip į Ivano-Frankivsko oro uostą, taip pat esantį vakaruose, įskrieja, kaip atrodo, sparnuotoji raketa. Charkove buvo smogta daugiabučiui, nukentėjo civiliai gyventojai.

Tuo tarpu prorusiškos sukilėlių pajėgos veržėsi iš okupuoto Donbaso regiono, užėmė du kaimus ir teigė numušusios iš dangaus du Ukrainos lėktuvus. Odesos uostamiestis, kuriame yra pagrindinė Ukrainos karinio jūrų laivyno bazė, taip pat buvo puolamas, nors pranešimai apie desantinį puolimą pasirodė esą klaidingi.

Tai įvyko po to, kai Vladimiras Putinas anksti ryte per JT susitikimą, kuriame buvo siekiama išvengti karo, kreipėsi į rusų tautą su neįprasta kalba, kurioje jis paskelbė „specialią karinę operaciją”, kuria siekiama „demilitarizuoti” ir „denacifikuoti” Ukrainą ir kuri prilygo atviram karo paskelbimui.

Rusijos stipruolis taip pat paskelbė gąsdinantį perspėjimą bet kuriai šaliai, ketinančiai ateiti į pagalbą Ukrainai, ir pažadėjo „pasekmes, didesnes nei bet kurios kitos, su kuriomis susidūrėte istorijoje”. „Tikiuosi, kad buvau išgirstas”, – sakė jis.

Po to Ukrainos prezidentas V. Zelenskis savo kalboje, pasakytoje iš namų, paskelbė karo padėtį ir pažadėjo priešintis Rusijos puolimui, kad ir kas nutiktų. „Nepanikuokite. Mes esame stiprūs. Esame pasiruošę viskam. Mes nugalėsime visus. Nes mes esame Ukraina, – sakė jis.

Tačiau krintant rusų bomboms žmonių nervai palūžo. Ankstyvą rytą iš Kijevo atsiųstuose vaizduose matėsi, kad greitkeliai iš miesto užkimšti, nes žmonės bandė bėgti, nors tuo pat metu buvo puolama visa šalis, saugu buvo nedaug. Kiti žmonės slėpėsi metro ir rūsiuose, skambant oro pavojaus sirenoms.

Ši invazija yra labiausiai suderintas bandymas sugriauti pasaulio tvarką nuo Šaltojo karo pabaigos ir gali sukelti kruviniausią konfliktą Europoje nuo Antrojo pasaulinio karo pabaigos.

Ukrainos vidaus reikalų ministerijos patarėjas Antonas Heraščenka, pabrėždamas šio momento rimtumą, sakė: „Nuo šiandien pasaulis turi naują geopolitinę realybę. Arba Ukraina ir pasaulis dabar sustabdys naująjį Hitlerį, arba kils Trečiasis pasaulinis karas”.

Vakarų lyderiai išsirikiavo į eilę, kad pasmerktų Rusijos veiksmus ankstyvą rytą, o visame pasaulyje buvo sušauktos saugumo tarybos, kad parengtų atsaką. Tikimasi, kad po to bus imtasi griežtų sankcijų, taip pat bus siunčiama daugiau karinės įrangos – jei tik pavyks rasti kelią.

Tačiau NATO ir JAV aiškiai pareiškė, kad kariai nebus siunčiami, todėl Ukrainos kariuomenė, kuri yra daug menkesnė už Rusiją, turės viena atremti puolimą. Nedaug kas tikisi, kad ji pasieks pergalę.

Vietoj to tikimasi, kad NATO pastangos bus sutelktos į tai, kad karas neišsiplėstų į kaimynines šalis. Aljanso narė Lenkija turi plačią sausumos sieną su Ukraina. Baltijos šalys – Estija, Latvija ir Lietuva, kurios taip pat yra NATO narės – dabar baiminsis Rusijos puolimo.

An explosion lights up the night sky over Kiev in the early hours of Thursday, as Russia launched an all-out attack on Ukraine from north, south and east with bombs, cruise missiles and rockets raining from the skies

Sprogimas Vinitcos oro uoste

54590093 0 image a 48 1645689307266

A wounded woman is seen as airstrike damages an apartment complex outside of Kharkiv, Ukraine

Chuhuiv military airfield in Kharkiv outskirts burns

Smoke rises over Chuhuiv military airfield in eastern Ukraine after a Russian airstrike aimed at taking out the air force

+53
View gallery

Smoke rises over Chuhuiv military airfield in eastern Ukraine after a Russian airstrike aimed at taking out the air force

Tanks roll across the Belarus-Ukraine border as Russian and Belarusian forces attacked Ukraine's border guards

+53
View gallery

Tanks roll across the Belarus-Ukraine border as Russian and Belarusian forces attacked Ukraine’s border guards

CCTV cameras at Belarusian-Ukrainian checkpoint Senkovka-Veselovka capture at least four T-72B tanks, at least eight MT-LB tractors, and a Ural truck crossing the border

+53
View gallery

CCTV cameras at Belarusian-Ukrainian checkpoint Senkovka-Veselovka capture at least four T-72B tanks, at least eight MT-LB tractors, and a Ural truck crossing the border

Video that's being shared on social media showing missile strike in Myrhorod in Poltava region

+53
View gallery

Video that’s being shared on social media showing missile strike in Myrhorod in Poltava region

54590437 10545389 image a 69 1645689995630

+

Vladimir Putin is pictured in the early hours of Thursday morning declaring war on Ukraine, in what he termed a 'special military operation'

+53
View gallery

Vladimir Putin is pictured in the early hours of Thursday morning declaring war on Ukraine, in what he termed a ‘special military operation’

Ukrainian tanks are seen rolling into the port city of Mariupol, in eastern Ukraine, after Putin declared war

+53
View gallery

Ukrainian tanks are seen rolling into the port city of Mariupol, in eastern Ukraine, after Putin declared war

54590439 10545389 image a 66 1645689984599

+53
View gallery

54590435 10545389 image a 68 1645689989379

+53
View gallery

Military vehicles are seen on a street on the outskirts of the separatist-controlled city of Donetsk, Ukraine

Russian military tanks and armored vehicles advance in Donetsk, Ukraine

An explosion is seen in the early hours of Thursday in the Ukrainian city of Kharkiv

+53
View gallery

An explosion is seen in the early hours of Thursday in the Ukrainian city of Kharkiv

.

+53
View gallery

.

+53
View gallery
A huge explosion lights up the night sky in Sumy, eastern Ukraine, after a Russian airstrike hit what appears to be an ammo dump, while smoke and flames are also seen rising over Kherson, in the south near Crimea
Facebook komentarai
});}(jQuery));