skip to Main Content
Lisas

Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmams

c.b. Nr. e2-18-1003/2019

 

 

Ramutė Vaitekūnienė, 

gyv. Balsių kaimas, Pakruojo rajonas

 

 

 Lisas

 

PRAŠYMAS

Balsiai, 2019 m. birželio 13 d.

 

 

        2019 m. birželio 3 d. Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmai nutartimi civilinėje byloje Nr. e2-18-1003/2019 be kita ko buvo nutarta atsakovei Ramutei Vaitekūnienei skirti 800 Eur (aštuonių šimtų eurų) baudą už piktnaudžiavimą procesinėmis teisėmis.

        Lietuvos Respublikos Konstitucijos 25 straipsnio 1 dalyje yra nurodyta, kad žmogus turi teisę turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti.

        Tarp manęs ir teisėjo Dano Liso (nuotr. viduryje) susidarė įtempta konfliktinė situacija, aš nepasitikiu teisėju Danu Lisu, manau jog jis yra nusistatęs mano atžvilgiu, todėl kuomet tik manęs yra klausiama kokia yra mano nuomonė apie teisėją Daną Lisą, aš šią nuomonę išsakau, todėl dabar susidarė tokia situacija jog išsakius man savo nuomonę apie teisėją Daną Lisą buvau nubausta bauda. Taigi susidariusi konfliktinė situacija eskaluojama toliau, na bet taip nusprendė kažkoks „subjektas“ (taip parašyta nutarties antrame lape), teisėjas taip matyt nebūtų pasielgęs, dabar svarbiausia iš subjekto netapti objektu, nes susireikšminimo kelias gali atvesti prie žmonių baltais chalatais. Teisėjas gal bent jau galėtų suskaičiuoti kiek pensijų būtų tie 800 eurų ir kiek laiko badauti reikėtų jog tiek galėčiau sumokėti, na o „subjektui“ tokių klausimų net nekyla. Iš nutartyje išdėstytos „subjekto“ pozicijos matoma, kad baudžiama esu už tai jog nepakankamai gerbiu teisėją Daną Lisą, tačiau gerbti galima tik už tam tikrą elgesį, o Danas Lisas, kaip ir „subjektas“ mano atžvilgiu nesielgia taip jog galėčiau šiuos gerbti. Akivaizdu jog už įsitikinimus neturiu būti baudžiama.       

         Vadovaujantis aukščiau nurodytu, Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmų prašau:

 

        Panaikinti 2019 m. birželio 3 d. Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmų nutartimi civilinėje byloje Nr. e2-18-1003/2019 Ramutei Vaitekūnienei skirtą 800 (aštuonių šimtų) Eur baudą.

 

 

 

        Ramutė Vaitekūnienė 

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));