skip to Main Content

Turkijos užsienio reikalų ministro Mevlüt Cavusoglu ultimatumas Europos Sąjungai dėl bevizio režimo – antausis Angelai Merkel ir Briuselio karlikams

 

ES virsta mazgote, į kurią savo kojas gali šluostytis net ir draskoma pilietinio karo, terorizmo ir perversmų Turkija. Tik taip galima traktuoti Turkijos ultimatumą Europos sąjungai, kurį paviešino Turkijos Užsienio reikalų ministras Mevlüt Cavusoglu. Apie šį Turkijos akibrokštą vakar pranešė Frankfurter Allgemeine Zeitung.

 

bis-zu-40-000-menschen-kamen (1)

Liepos 31 dieną, sekmadienį, Turkijos Užsienio reikalų ministras Mevlüt Cavusoglu savo interviu laikraščiui Frankfurter Allgemeine Zeitung pareiškė, kad ši valstybė nesilaikys susitarimo dėl pabėgėlių, jeigu Briuselis vėliausiai iki spalio mėnesio neįves bevizio režimo Turkijos piliečiams.

Nelegalių migrantų readmisijos sutartis, kurią Angelos Merkel ir Fransua Olando iniciatyva 2016 metų kovo 18 dieną ES pasirašė  su Turkija, numato „neteisingus“ migrantus, neteisėtai atvykusius į ES iš viso pasaulio (beveik visi jie be dokumentų ir niekas nežino kas tai per žmonės), kaitalioti į „teisingus“ migrantus sirus. Už šią tarptautinei teisei prieštaraujančią kvailystę ES dar įsipareigojo sumokėti turkams 6 milijardus Eurų, bei suteikti Turkijos piliečiams bevizį režimą.

Tam, kad būtų įvestas bevizis režimas, Turkija turi įvykdyti 72 sąlygas, kurių ji neįvykdė, ir panašu, kad net nesiruošė vykdyti.

O kuriems galams Turkijai vykdyti kažkokias ES sąlyga, jei ji pati gali kelti kokias nori sąlygas žlungančiai ES, kurios centre, Kiolne, turkai pajėgia surengti islamistų mitingą, į kurį susirenka virš 40000 turkų, staugiančių „Alach Akbar“, kaip tai jie surengė vakar?

Liberalidiotizmas pribaigė ES, tai akivaizdu.

Algimantas Lebionka

Šauksmas

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));