Baltosios rasės genocidas (šeštadienio spaudos apžvalga)


Baltosios rasės genocidas (šeštadienio spaudos apžvalga)

  • 3400 negrų į Italiją atvežta per vieną dieną
  • Bavarijos premjeras kategoriškai nesutinka su Merkel migracijos politika
  • Lenkijos ekspertai: Europa yra savo egzistencijos pabaigoje. Vakarų Europa yra praktiškai mirusi.
  • „Merkel turi pasitraukti!“: demonstracija Berlyne (video)
  • Migrantai nenutrūkstamu srautu eina į Europą per Serbiją (video)

 

332B6A4800000578-3539484-Hope_The_arrivals_were_rescued_just_30miles_off_Libya_s_coast_by-a-55_1460636876432-440x294

Į Italiją per vieną dieną atvežta 3400 negrų

Kaip liepos 30 pranešė Pi-news, kad tarptautinės gelbėjimo tarnybos į Italiją per vieną dieną atvežė daugiau negu 3400 ekonominių migrantų iš Afrikos. Tuos žmones galima pavadinti „pabėgėliais“ ironizuoja Daily Mail, nes jie bėga nuo ekonominių problemų.

Apklausos rodo, kad 38 procentai Afrikos gyventojų nori persikraustyti gyventi į Europą. SNO duomenimis 2100 metais Afrikoje gyvens 4,4 milijardai žmonių, tai reiškia, kad į Europa ruošiasi atvykti daugiau nei milijardas „pabėgėlių“ iš Afrikos. Visa tai Pi-news įvardina kaip baltosios rasės genocidą ir pateikia SNO genocido apibrėžimą, tai patvirtinančius kitus SNO generalinės asamblėjos pripažintus genocidu tarptautinius tokio pobūdžio nusikaltimus.

0,,19438796_303,00

Bavarijos premjeras kategoriškai nesutinka su Merkel migracijos politika

Bavarijos premjeras, Krikščionių socialinės sąjungos (CDU) partijos pirmininkas, liepos 30 dieną sukritikavo Vokietijos Kanclerę Angelą Merkel dėl saugumo ir migracijos politikos, rašoma DW.

Komentuodamas Merkel devizą „Mes tai padarysime“ Horstas Zeehoferis pareiškė „Prie visų norų aš negaliu prisijungti prie šio pasisakymo. Tam pas mus per daug problemų“. Esami pasiūlymai dėl šios problemos sprendimo yra nepatenkinami, pažymėjo Zeehoferis.

bananenrepublik1

Lenkijos ekspertai: Europa yra savo egzistencijos pabaigoje. Vakarų Europa yra praktiškai mirusi.

Lenkijos kontr-teroristinio ir informacinio karo ekspertai išsakė savo požiūri į situaciją Vakarų Europoje per Lenkijos televiziją, rašoma vakar Breitbart. Jie priėjo išvados, kad europos civilizacija yra „savo egzistencijos pabaigoje“ dėl protinės ir davasinės žmonių degradacijos.

Ekspertai atkreipė dėmesį į Vokietijos valdžios norą teroro aktus interpretuoti kaip kriminalinius nusikaltimus ir taip slėpti migrantų daromus nusikaltimus.

Ekspertai pažymėjo, kad į Vakarų Europą sugužėjo 2 milijonai Balkanų gyventojų, kad „Kartu su jais atėjo prekeiviai ginklais, gangsteriai, narkotikų prekeiviai. Nusipirkti Kalašnikovą Bosnijoje ir Hercogovinoje, kaip tai buvo pas mus po karo, jūs galite už centus“

Bet ginklų ir granatų srautas į Vakarus ne pagrindinė problema iškylusi Europai, – pasakė ekspertas. Pagrindinė problema yra egzistencializmo krizė – tikėjimo ir pasitikėjimo krizė.

Ekspertas pasakė: „pati baisiausia problema policijai – tai politinis korektiškumas… Europa yra prie savo egzistavimo pabaigos. Vakarų Europa praktiškai mirusi. Šie žmonės gyvena tuštumoje, be idėjų. Ir tada ateina jauni žmonės, kurie nori tiktai užsidirbti, taip kažkada elgėsi barbarai“.

Apie tai, kad Vokietijos valdžia visai bando nuslėpti savo „svečių arabų nusikaltimus“, pasisakė Europos parlamento narė profesorė Kristina Pawłowicz.

„Merkel turi pasitraukti!“: demonstracija Berlyne

Vakar Berlyne demonstrantai pareikalavo Merkel atsistatydinimo.

Kaip pranešė RT, Berlyne ir kituose Vokietijos miestuose įvyko daugiatūkstantiniai mitingai su lozungu „Merkel turi pasitraukti!“. Demonstrantai nepatenkinti Merkel migracijos politika.

Vokiečių pasipiktinimą sukėlė šį ketvirtadienį įvykusi Vokietijos kanclerės spaudos konferencija, kurioje ji pasakė, kad „pabėgėlių“ atžvilgiu jos politika nesikeis.

 

Migrantai nenutrūkstamu srautu eina į Europą per Serbiją

Migracijos banga 2016! Geresnio gyvenimo ieškotojai skuba į Vakarų Europą (video)

 

Paruošė Algimantas Lebionka

Šauksmas

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));