Turėjau viltį, jog tapęs Prezidentu Gitanas Nausėda „ištaisys“ buvusios Prezidentės klaidas, ir įves Lietuvoje taip lauktą Teisingumą!

vaitekuniene

vaitekunienePakartotinis Pranešimas Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai

 

Pažymiu, kad Prezidentė Dalia Grybauskaitė, dešimt metų į mano pateiktus skundus visiškai nereagavo, kaip suprantu dešimt metų būdama Prezidente, tiesiog tik „pjovė“ grybus.

 

Turėjau viltį, jog tapęs Prezidentu Gitanas Nausėda „ištaisys“ klaidas buvusios Prezidentės, ir įves Lietuvoje taip lauktą Teisingumą! Tačiau Prezidentui Gitanui Nausėdai šiandieną “rūpi” tik Ukrainos žmonės, o Lietuvos žmonės nukentėję nuo teisėsaugos pareigūnų vykdomų nusikaltimų yra palikti likimo valiai.

ramutes
Alvydas Veberis : Prie viso to, galima pridėti, kad valdžia dirba nusikalstamai. Tebevyksta ir toliau teisinis nihilizmas. Nukentėjusių sąrašas begalinis.  Nuo Lietuvos Nepriklausomybės pradžios, neužtektų net jaučios odos, kad surašyti visas skriaudas. Ramutė Vaitekūnienė atspindi tautos valią. Tą Seime padarė teisininkė Zita Šličytė. Tai barbarų darbas.
nuotr. Ramutė Vaitekūnienė, kad uždaryti į Rokiškio ,,psichuškę”, tampoma po įvairius respublikos   teismus. Radviliškio teismo salėje prokuroras Gintautas Šileikis ir valstybės skirtas advokatas Anatolijus Šichovsov. Tiesos paieška teismuose virsta šmeižtu. Tik dėl vieno epizodo už ,,šmeižtą” surinkta virš 20 tomų!

 

Tad Gerb. Prezidente atsakykite viešai, dėl kokių priežaščių, Jūs delsiate patraukti baudžiamoje atsakomybėje ir neatleidžiate nuo einamų pareigų teisėjų: Telšių teismo teisėjos Vitalijos Liauginienės, Radviliškio teisėjos Daivos Šabanskienės, Šiaulių teismo teisėjo Dano Liso, Vaidoto Narvido, Šiaulių apygardos teismo teisėjų: Gražvydo Poškaus, Laisvydo Zederštremo, padariusiems sunkius nusikaltimus, per kuriuos buvo suklastotos mano ligos istorijos, ir kurių “dėka” jau pries 10metų esu padaryta nepakaltinama ir netgi pavojinga visuomenei. Normaliam Prezidentui turėtų būti gėda ir dėl Zitos Šličytės išreikštos nuomonės apie teisingumą Lietuvoje, kuomet netgi Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė išėjo iš salės, parodydama tikrąjį ,,veidą” dėl teisingumo  nepripažinimo. Ir kodėl uždaromi leidiniai Respublika, Vakaro žinios, Laisvas Laikraštis, kurie pateikia Tiesą, kas dedasi Lietuvoje!?

Šiandieną, nesulaukusi pačio Prezidento G. Nausėdos, priimtų teisėtų sprendimų, dėl išvardintų teisėjų tęsiamos nusikalstamos veikos, būsiu priversta ir kreipsiuosi į Ambasadą, dėl leidimo suteikimo, prašytis prieglobščio ir išvykti į Baltarusiją. Kaip aš suprantu, geriau man būti priglaustai Baltarusijoje, nei kaip nori Antžmogiai Teisėjai uždaryti mane į Rokiškio psichuškę. Noriu, kad Lietuvos žmonės suprastų, kad Lietuvoje teisėsauga visiškai ,,supuvusi” ir nėra net Prezidento, kuris situaciją spręstų, nekalbant apie Seimo narius ar Vadovybę!

 

Ramutė Vaitekūnienė

Facebook komentarai
});}(jQuery));