Tūkstančiai Belgijos medikų reikalauja nutraukti covid-19 isteriją

belgium

belgium

Tūkstančiai Belgijos medikų reikalauja nutraukti covid-19 isteriją

Belgijos gydytojai ir mokslininkai atviru laišku kreipėsi į vyriausybę, kad ji nutrauktų covid-19 isteriją. Belgų kreipimasį perspausdino rusai (http://xn--80aesfpfapfkv.ru-an.info/новости/в-бельгии-тысячи-медиков-объявили-проводимую-борьбу-с-коронавирусом-антинаучным-хайпом/)  [vertimas]:

↓↓↓

Tūkstančiai Belgijos medikų kovą su koronavirusu paskelbė anti moksliniu ažiotažu

2020 rugsėjo 28

 

Prancūzija, kur kovos priemonės su covid-19 buvo labai griežtos, sugebėjo aplenkti Švediją ir pagal mirtingumą, ir pagal ekonominį nuosmukį, o Švedijoje kovos priemonės buvo labai švelnios. Tai negali nekelti daug rimtų klausimų.

Ir štai, Belgijos gydytojai tuos klausimus iškėlė ir pareikalavo iš vyriausybės ištirti PSO (Pasaulio Sveikatos Organizacija) vaidmenį sukeliant tą, ką jie pavadino „infodemija“ (t.y. informacinę-epidemiją; nepainiokite su tikra epidemija). Žemiau pateiktas laiškas iš pradžių buvo paskelbtas Belgijoje, tačiau akivaizdu, kad galioja ir daugeliui kitų šalių. Šiuo metu dokumentą pasirašė 438 gydytojai, 1448 kitų kategorijų medicinos specialistai ir dešimtys tūkstančių žmonių [2020 rugsėjo 27 17:30 – atitinkamai 546, 1594 ir 11295].

 

Atviras Belgijos medikų laiškas vyriausybei ir spaudai

 

Mes, gydytojai ir medicinos specialistai, norime išreikšti savo gilų susirūpinimą dėl to, kaip vystosi įvykiai susiję su SARS-CoV-2 protrūkiu. Kviečiame į atvirą diskusiją, kurioje dalyvautų visi ekspertai, be jokios cenzūros. Vaizdas toks, kad nepaisant sukeltos panikos dėl šio viruso, objektyvūs faktai rodo visiškai kitokį vaizdą — nėra jokių medicininių pateisinimų toliau tęsti bet kokias skubias priemones, o naudotos kovos priemonės yra visiškai neproporcingos, pavojingos ir daro daugiau žalos nei naudos.

Mes raginame nutraukti visą šią „kovą“ ir atkurti normalų visuomenės gyvenimą.

Vaistai neturi kelti didesnio pavojaus už tą kas jais gydoma’ — ši tezė dabartinėje padėtyje tinka labiau negu kada nors anksčiau. Visiems žmonių sluoksniams, kaip trumpalaikėje taip ir ilgalaikėje perspektyvoje, priemonės prieš virusą daro didesnę žalą nei virusas.

Kovos su koronavirusu priemonės ir bausmės už jų pažeidimą prieštarauja Belgijos gydytojų vertybėms, kurios formuluojamos taip: „Mokslas ekspertizė kokybė nešališkumas nepriklausomybė skaidrumas“.

Manome, kad vykdomos kovos priemonės su koronavirusu neturi jokio mokslinio pagrindimo, o žiniasklaida slopina alternatyvų požiūrį.

Sveikatos koncepcija

1948 m. PSO apibrėžė sveikatą taip: „Sveikata yra visiškos kūno, psichinės ir socialinės gerovės būsena, tai nėra vien tik ligos ar kūno sužalojimų nebuvimas „.

Vadinasi, sveikata yra platesnė sąvoka nei fizinė būsena, ji taikoma ir emocinei bei socialinei gerovei. Kai aptarinėjama visuomenės sveikata ir susijusios žmogaus teisės, reikia į tai atsižvelgti.

Dabartinės kovos su SARS-CoV-2 priemonės stipriai prieštarauja šiam sveikatos ir žmogaus teisių apibrėžimui.

Pradinės prognozės

Epidemijos pradžioje priemonės buvo suprantamos ir sulaukė plataus palaikymo, nes PSO skelbė, kad pandemija sukelia didelį mirtingumą (3,4%), virusas labai užkrečiamas ir nuo jo nėra vakcinos. Tai sukeltų didžiulę įtampą reanimacijos skyriuose ir bendrai ligoninėse.

Tokia prognozė sukėlė istorijoje neregėtą visuotinį aliarmą, kuris padėjo vykdyti uždarymo politiką — visuomeninio gyvenimo ir ekonomikos sustabdymą, ir sveikų žmonių uždarymą į karantiną (tiksliau į namų areštą. P.V. pastaba).

Tikrovė apie covid-19

Pavojaus sirena skambėjo iš daugelio šaltinių, tačiau objektyvūs faktai parodė visiškai kitokį vaizdą, nei buvo skelbta iš pradžių. Faktai apie Covid-19:

Apžvalga

 1. Remiantis naujausiais imunologiniais tyrimais, bendras Covid-19 (IFR) mirtingumas daugumoje šalių svyruoja nuo 0,1% iki 0,5%, o tai galima palyginti su vidutinėmis 1957 ir 1968 m. gripo pandemijomis.
 2. Didelės rizikos ar didelio poveikio žmonėms (pvz., sveikatos priežiūros darbuotojai) būtinas ankstyvas ar prevencinis gydymas, siekiant užkirsti kelią ligai plisti.
 3. Tokiose šalyse kaip Didžioji Britanija (su karantinu) ir Švedijoje (be karantino) nuo metų pradžios iki šiol mirtingumas panašus kaip per stipraus gripo sezoną; JAV mirtingumas yra didesnis (panašiai kaip per 1957 ir 1968 m. gripą), o Vokietijoje ir Šveicarijoje mažesnis. Tačiau didžiojoje uždarytos Europos dalyje antikūnų lygis vis dar yra žemas.
 4. Daugumoje šalių sveikiems mokyklinio ir darbingo amžiaus žmonėms rizika mirti prilygsta važinėjimui į darbą automobiliu. Nuo pat pradžių rizika buvo didinama, nes nebuvo atsižvelgiama į daugelį žmonių, kurie persirgo su lengvais simptomais arba jų visai nejautė.
 5. Maždaug 80% visų žmonių jaučia tik nestiprius simptomus arba jų apskritai nėra. Net tarp 70–79 metų amžiaus maždaug 60% žmonių pasireiškia tik nestiprūs simptomai. Maždaug 95% visų žmonių pasireiškia lengviausi simptomai ir jų nereikia hospitalizuoti.
 6. Iki 60% visų žmonių jau gali turėti dalinį T-ląstelių imuninį atsaką prieš naują koronavirusą dėl anksčiau buvusių koronavirusų (t. y. peršalimo virusų) poveikio. Be to, iki 60% vaikų ir apie 6% suaugusiųjų jau gali turėti kryžminių reakcijų antikūnų.
 7. Vidutinis mirusiųjų nuo Covid-19 amžius daugumoje šalių yra daugiau nei 80 metų, pavyzdžiui, Švedijoje — 84 metai, ir tik 4% mirusiųjų prieš tai neturėjo rimtų ligų. Priešingai nei per gripo pandemijas, mirusiųjų amžius ir rizikos pobūdis iš esmės atitinka normalų mirtingumą.
 8. Daugelyje šalių iki dviejų trečdalių visų mirusiųjų miršta slaugos namuose, kuriuose nėra bendros izoliacijos. Be to, daugeliu atvejų neaišku, ar tie žmonės iš tikrųjų mirė nuo „Covid-19“, ar nuo savaitėmis keltos didelės panikos ir izoliacijos keliamo didelio streso.
 9. Iki 30% visų papildomų mirčių galėjo sukelti ne „Covid-19“ virusas, o uždarymas namuose, panika ir baimė. Pavyzdžiui, širdies priepuolių ir insultų gydymas sumažėjo iki 40 proc., nes daugelis ligonių nebedrįso kreiptis į ligoninę.
 10. Daugybė žiniasklaidos pranešimų apie jaunus ir sveikus žmones, mirusius nuo „Covid-19“, pasirodė esą klaidingi: daugelis šių jaunų žmonių arba nemirė nuo „Covid-19“, arba jau sunkiai sirgo (pavyzdžiui, dėl nediagnozuotos leukemijos), arba iš tikrųjų jiems buvo 109, o ne 9 metai. Padidėjęs vaikų sergamumas Kavasaki liga irgi yra perdėtas.
 11. Daugumą Covid-19 simptomų taip pat gali sukelti gripas (įskaitant plaučių uždegimą, trombozę ir laikiną skonio ir kvapo pojūčio praradimą), tačiau esant sunkiam Covid-19, šie simptomai iš tiesų yra daug dažnesni ir sunkesni.
 12. Maždaug 10% sunkius simptomus turinčių žmonių suserga vadinamuoju post-ūminiu („ilgu“) Covid ir praneša apie simptomus besitęsiančius savaites ar mėnesius. Tai taip pat gali paveikti jaunus ir anksčiau sveikus žmones, turinčius stiprų imuninį atsaką į naująjį koronavirusą.
 13. Dažnai rodomos „apsikrėtusių koronavirusu“ eksponentinio augimo kreivės yra klaidinančios, nes bandymų (testų) skaičius taip pat didėja eksponentiškai. Daugumoje šalių teigiamų testų ir testų santykis (tai yra teigiamas rodiklis) visada išliko žemesnis nei 20%. Daugelyje šalių viruso išplitimas pasiekė aukščiausią tašką dar prieš įsigaliojant karantinui.
 14. Daugumoje karštų „Covid“ taškų, įskaitant Niujorką, Londoną, Stokholmą ir Bergamą, infekcijos lygis sumažėjo, kai tik apie 20% žmonių įgijo antikūnus prieš naująjį koronavirusą. Šis lygis yra daug mažesnis nei PSO skelbtas 60-80%.
 15. Neįvedinėjusios karantinų šalys, pavyzdžiui Japonija, Baltarusija ir Švedija, nepatyrė daugiau neigiamų pokyčių nei daugelis kitų šalių. Švedija net gavo aukštą PSO įvertinimą ir dabar turi didesnį imunitetą nei karantinus įsivedinėjusios šalys.
 16. Baimė turėti nepakankamai plaučių vėdinimo aparatų buvo nepateisinama. Pasak plaučių ligų specialistų, invazinė sergančių „Covid-19“ ligonių ventiliacija (intubacija), kuri atliekama bijant viruso plitimo, iš tikrųjų dažniausiai nepadėjo ir tik žalojo plaučius.
 17. Pagrindiniai viruso perdavimo būdai yra tiesioginis kontaktas ir kalbant ar kosint susidarantys lašeliai, taip pat patalpų aerozoliai (mažos ore sklandančios dalelės). Lauke aerozoliai ir daiktų paviršiai yra nereikšmingi.
 18. Iki šiol nėra jokių mokslinių įrodymų, kad veido kaukės gali efektyviai apsaugoti nuo apsikrėtimo virusu, o daugelyje šalių įvestas privalomas kaukių dėvėjimasnesulėtino epidemijos plitimo. Ekspertai perspėja, kad kaukės gali trukdyti normalų kvėpavimą ir kaupia mikrobus.
 19. Daugelis Europos ir JAV klinikų karantino metu liko nepakankamai naudojamos, t.y. apytuštės, o kai kuriais atvejais visus darbuotojus siuntė sėdėti namie. Milijonai operacijų ir kitų gydymo būdų buvo atšaukti, įskaitant daugelį vėžio tyrimų ir organų persodinimus.
 20. Keletas žiniasklaidos priemonių buvo pagautos bandant dramatizuoti situaciją ligoninėse, kartais net manipuliavo vaizdais ir vaizdo įrašais. Apskritai neprofesionalūs daugelio žiniasklaidos priemonių pranešimai padidino gyventojų baimę ir paniką. Todėl, remiantis tarptautinėmis apklausomis, dauguma žmonių stipriai perdeda mirtingumą nuo Covid-19.
 21. Tarptautiniu mastu naudojami virusų testavimo rinkiniai kai kuriais atvejais gali sukelti klaidingai teigiamus ir klaidingai neigiamus rezultatus, reaguoti į neinfekcinius ankstesnių ligų virusų fragmentus arba reaguoti į kitus įprastus koronavirusus su iš dalies panašiomis genų sekomis.
 22. Daugelis tarptautiniu mastu garsių virusologijos, imunologijos ir epidemiologijos specialistų mano, kad priemonės, kurių imtasi, yra neproduktyvios ir rekomenduoja greitą natūralų visos visuomenės imunizavimą ir rizikos grupių apsaugą.
 23. Nebuvo jokių medicinos priežasčių uždaryti pradines mokyklas, nes pavojus susirgti vaikams yra labai mažas. Taip pat nėra medicininių priežasčių mažinti klases, versti vaikus dėvėti kaukes ar įvedinėti „socialinio atsiribojimo“ taisykles pradinėse mokyklose.
 24. Kai kurie medicinos ekspertai greitąsias koronaviruso vakcinas laiko nereikalingomis ar net pavojingomis. Iš tiesų, pavyzdžiui, 2009 m. vadinamoji kiaulių gripo vakcina milijonams žmonių sukėlė sunkių neurologinių pažeidimų ir jie padavė ieškinius į teismus. Taip pat jau pranešta apie rimtas komplikacijas bandant naujas koronaviruso vakcinas.
 25. Pasaulinė kvėpavimo takų ligų pandemija iš tiesų gali trukti kelis sezonus, tačiau daugelis „antrosios bangos“ prognozių remiasi labai nerealiomis prielaidomis, tokiomis kaip nuolatinė ligų ir mirties rizika visose amžiaus grupėse.
 26. JAV medicinos seselės aprašė dažną piktnaudžiavimą su Covid-19 ligoniais dėl abejotinų finansinių paskatų ir klaidinančių medicininių protokolų. Daugelyje vietų mirtingumas nuo Covid-19 gerokai sumažėjo taikant geresnius gydymo metodus.
 27. Kovos su Covid-19 priemonės sukėlė rekordinį nedarbo, depresijų ir smurto lygį, dėl ko kenčia labai daug žmonių. Kai kurie ekspertai prognozuoja, kad šios priemonės pareikalaus daug daugiau gyvybių nei pats virusas. JTO duomenimis, 1,6 milijardui žmonių visame pasaulyje kyla tiesioginis pavojus prarasti pragyvenimo šaltinius.
 28. NSA demaskuotojas Edvardas Snoudenas perspėjo, kad „koronaviruso krizę“ galima panaudoti įvedant nuolatinį žmonių sekimą visame pasaulyje. Kai kuriose pasaulio vietose gyventojus seka bepiločiais orlaiviais ir karantino metu (tiksliau namų arešto. P.V. pastaba) žmonės susiduria su rimtais policijos persekiojimais. (NSA — JAV Nacionalinio Saugumo Agentūra. P.V. pastaba)
 29. 2019 m. PSO tyrimas dėl reakcijos į pandeminį gripą parodė, kad medicininiu požiūriu „kontaktų atsekti“ jokiu būdu nerekomenduojama. Tačiau kai kuriose šalyse jau iš dalies įvestos privalomos žmonių kontaktų sekimo programos.
 30. Naujo koronaviruso kilmė lieka nežinoma, tačiau šiuo metu geriausi tyrimai rodo, kad jis panašus į 2012 m. Covid-virusą sukėlusį plaučių uždegimus Kinijos kasykloje. To viruso mėginius rinko, saugojo ir ištyrė Uhanio virusologijos institutas (WIV).

Covid-19 plinta įprasta infekcine banga, taip pat kaip sezoninis gripas. Kasmet matome įvairių gripo virusų mišinį — iš pradžių rinovirusus, paskui A ir B gripo virusus, vėliau koronavirusus. Toks yra įprastas vaizdas kiekvienais metais.

Naudojant bendruosius PCR testus, kurie suteikia daug melagingų teigiamų rezultatų, susidarė eksponentinis paplitimo vaizdas. Testavimai atliekami kaip neatidėliotinų procedūrų dalis, tačiau testai nebuvo patikrinti. Jų kūrėjas pabrėžė, kad jie turėtų būti naudojami tyrimams, bet ne diagnozei.

PCR testas atliekamas su genetinės medžiagos sustiprinimu (amplification of genetic material) — bet koks užteršimas, kuris gali būti ir kiti virusai, ir senų virusų genomų liekanos, gali sukelti klaidingai teigiamą rezultatą.

Testas negali įvertinti viruso paplitimo mėginyje. O tikra virusinė infekcija reiškia didelį virusų paplitimą — vadinamąją viruso apkrovą. T.y. teigiamas testo rezultatas visiškai nereiškia, kad žmogus tikrai yra kliniškai užkrėstas, serga ar sirgs. Pažeistas Kocho postulatas („Pas ligonį rastas simptomus sukeliantis agentas gali sukelti simptomus sveikam žmogui“).

Kadangi teigiamas PCR testas nerodo infekcijos buvimo ar nebuvimo, jo negalima naudoti pateisinant griežtas socialines priemones.

Uždarymas (Lockdown)

Jei palyginsime infekcijos bangas šalyse, kuriose taikoma griežta uždarymo (namų arešto -lockdown) politika, su šalimis, kuriose tokios politikos nebuvo, kreivės yra panašios. Nėra jokio ryšio tarp uždarymo ir infekcijos plitimo, taip pat nėra pagrindo manyti, kad uždarymas sumažina mirtingumą.

Kaip ir bet kuriais kitais metais, klimato sąlygos (temperatūra, drėgmė) ir augantis socialinis imunitetas buvo pagrindiniai veiksniai, slopinantys infekcinę bangą.

Mūsų imuninė sistema

Tūkstančius metų mūsų kūną kasdien bombardavo drėgmės lašeliai, kuriuose buvo infekcinių mikroorganizmų.

Jų slopinimą vykdo imuninė sistema, kuriai tokie kasdieniniai bombardavimai yra visiškai įprasti. Tam tikromis higienos ar socialinių distancijų priemonėmis turėtų būti apsaugoti tik tie žmonės, kurių imuninė sistema yra nuslopinta arba nusilpusi.

Imuninė sistema susideda iš dviejų dalių — bendrosios (įgimtos, nespecifinės — congenital, non-specific) ir įgytosios. Pirmoji atsakinga už pirmąjį barjerą — oda, seilės ir kt.

Įgytoji susideda iš IgA antikūnų, ląstelių imuniteto (T ląstelių aktyvacijos) ir IgM bei IgG antikūnų mechanizmų.

Daugelis žmonių jau turi įgimtą ar bendrą imunitetą koronavirusui. Pavyzdžiui, net „Deimantinės Princesės“ kruiziniame laive, kur dauguma keleivių buvo seni, o aplinka buvo ideali virusui plisti, paaiškėjo, kad 75% keleivių apskritai nebuvo užsikrėtę, tai yra, net ir didelės rizikos grupėje, dauguma sugebėjo pasipriešinti.

„Cell“ žurnale paskelbtas tyrimas teigia, kad dauguma žmonių koronavirusą neutralizuoja IgA ir T ląstelėmis, turėdami mažai simptomų arba visai be jų.

Tarp neužkrėstų žmonių CD4+T ląstelių lygyje buvo nustatytas 60% SARS-Cov-2 reaktyvumas, o tai rodo kryžminį reaktyvumą su kitais koronavirusais.

Taigi, dauguma žmonių turi kryžminį imunitetą, nes jie jau turėjo kontaktą su kitais to paties viruso variantais.

IgM ir IgG antikūnų susidarymas B-ląstelėse užima gana mažą vietą mūsų imuninėje sistemoje. Tai gali paaiškinti, kodėl, net jei žmonių grupėje antikūnus turi 5–10%, grupė vis tiek gali būti imuninė. Iš to išplaukia, kad vakcinų veiksmingumo tikrinimas tik tiriant šių antikūnų buvimą būtų klaida.

Daugelis žmonių, kurių PCR tyrimas buvo teigiamas, neturėjo jokių nusiskundimų. Jų imuninė sistema yra pakankamai stipri, virusas nuslopintas. Natūralaus imuniteto ugdymas, atrodo, yra daug logiškesnis požiūris į kovą su koronavirusu. Imunitetą stiprina sveika mityba, mankšta lauke, streso mažinimas, sveikos emocijos ir socialiniai ryšiai.

Socialinės izoliacijos pasekmės

Dėl socialinės izoliacijos ir ekonominio šoko padaugėjo depresijos, nerimo, savižudybių ir smurto. Izoliacija sumažino fizinį aktyvumą ir pablogino gyvenimo kokybę.

Baimė, stresas ir vienatvė įrodė neigiamą poveikį psichologinei ir bendrajai sveikatai.

Labai užkrečiama ir labai mirtina?

Mirtingumas buvo daug mažesnis, nei prognozuota, ir artimas sezoniniam gripui — 0,2%.

Tuo pat metu nuo koronaviruso mirusiųjų skaičius dirbtinai padidintas, nes yra skirtumas tarp mirties, kurią sukelia koronavirusas, ir mirties su koronavirusu kraujyje. Mes nešiojamės daug virusų ir, ypač esant papildomoms patologijoms, negalima dėl mirties kaltinti vien tik šį virusą. O statistika tą slepia.

Pažeidžiamiausios grupės yra labai paprastos. Tai vyresni kaip 80 metų ligoti žmonės. Iš jaunesnių kaip 70 metų mirusiųjų 70% sirgo rimtomis ligomis, tokiomis kaip širdies ir kraujagyslių, cukralige, lėtinėmis plaučių ligomis ir buvo labai nutukę.

98% užsikrėtusiųjų neturėjo jokių simptomų arba jie buvo lengvi.

<pastaba: praleidau labai specializuotą dalį, gydytojai gali perskaityti originaliame laiške, kuriame aptariami įvairūs metodai gydant tuos, kuriems atsirado simptomai; sakoma, kad iš pradžių naudoti būdai nebuvo labai veiksmingi, dabar rasti žymiai efektyvesni, ir mirtingumas daug mažesnis nei buvo iš pradžių>

Plitimas

Virusą platina kosintys ar čiaudantys ligoniai oro lašeliniu būdu su išpučiamu oru; infekcija plinta aerozoliais uždarose, nevėdinamose patalpose. Atvirame ore gauti infekciją yra praktiškai neįmanoma. Kontaktų atsekimas rodo, kad sveiki žmonės ar besimptomiai teigiami viruso nešiotojai viruso perduoti kitiems negali ir niekam nekelia jokios grėsmės.

Nėra jokio mokslinio pagrindo, kad sveiki žmonės turėtų dėvėti kaukes.

Viruso perdavimas per daiktus — pavyzdžiui, pinigus — moksliškai nepagrįstas.

Kaukės

Kaukės naudojamos didelės rizikos grupėse —ligoninėse ar slaugos namuose (hospisai). Jos sumažina užsikrėtimo pavojų čiaudint ar kosint. Sveikų žmonių grupėse jos nepadeda, bet turi šalutinių neigiamų poveikių, pvz., sukelia deguonies trūkumą ir CO2 kaupimąsi kraujyje.

Pagal Belgijos darbo įstatymus, CO2 koncentracija darbo vietoje neturėtų viršyti 900 ppm, o ypatingomis aplinkybėmis — 1200 ppm. Šis lygis yra žymiai (3-4 kartus) viršytas, jei kaukę nešiojate bent minutę. (Kaukė tik kenkia sveikatai, bet ničnieko nepadeda! P.V.)

Antroji koronaviruso banga

Ši banga dabar plačiai aptarinėjama, tačiau pagal statistiką rugsėjo pradžioje, nepaisant išaugusio užkrėstų žmonių skaičiaus, hospitalizacijų ir mirčių nedaugėja. Galima daryti prielaidą, kad tai dar nėra antroji infekcijos banga, o tiesiog testavimų skaičius padidėjimas.

Dauguma aukų yra vyresni kaip 75 metų, o dauguma užsikrėtusiųjų yra aktyvaus amžiaus, kuriems visiškai nėra simptomų arba jie silpni dėl normaliai veikiančios imuninės sistemos.

Vakcina

Tyrimai rodo, kad per 10 metų mes tik tris kartus sukūrėme vakciną, kurios veiksmingumas viršijo 50%, o 75 metų ir vyresniems žmonėms vakcinų veiksmingumo beveik nebuvo. (Išvada — jauni perserga labai lengvai ir jokių vakcinų jiems išvis nereikia, o seniams ji visai nepadeda ir nuo mirties negelbsti. Bet už tai vakcinų gamintojai susižeria milijardus — va čia ir yra visa covid-19 ir panašių propagandinių „pandemijų“infodemijų esmė. P.V. pastaba)

Virusai nuolat mutuoja, todėl geriausiu atveju vakcina bus tik laikinas sprendimas, po to reikės naujos. Kita vertus, neišbandyta vakcina, pradėta taikyti kaip neatidėliotinos pagalbos dalis ir turinti gamintojo apsaugą nuo ieškinių teismuose, sukeltų rimtą pavojų žmonėms, kurie tokiu atveju atliktų jūrų kiaulyčių vaidmenį.

Tokia vakcina visame pasaulyje savaime gali sukelti iki 700 tūkstančių mirčių, o tai reiškia, kad 95% „pacientų“, neturinčių jokių simptomų, fone tokia rizika yra visiškai nepriimtina.

Žiniasklaidos ir oficialių pareiškimų vaidmuo

Oficiali versija ir planas su namų areštu (lockdown) slopina visus alternatyvius požiūrius. Žiniasklaida veikia tik kaip vienpusis ruporas. Mus stebima, kaip agresyviai slopinami žinomų ekspertų straipsniai — tai prieštarauja demokratijai ir mūsų konstitucijai.

Nuolatinis žmonių bombardavimas skaičiais, diena po dienos, be suprantamo šių skaičių paaiškinimo, jų nelyginant su gripu ir mirtimis nuo kitų ligų, sukėlė žmonėms psichozės ir baimės atmosferą. Tai nėra informacija, tai yra manipuliavimas (ir panikos kurstymas P.V.).

Mums gaila PSO dėl jos vaidmens šiame procese. Būtent PSO ragino pradėti šią infodemiją, o precedento neturinti cenzūra slopina visas oficialiai versijai  prieštaraujančias pažiūras, įskaitant ir ekspertų-mokslininkų. (JAV prezidentas D.Trumpas labai teisingai padarė, kad išstojo iš PSO ir nutraukė jos finansavimą. P.V. pastaba)

Mes reikalaujame atviros diskusijos, kurioje visi ekspertai galėtų pasakyti savo nuomonę.

Iš pradžių pradėtos taikyti neatidėliotinos priemonės atitiko pradines prognozes, kad dėl pandemijos mirs keli milijonai žmonių. Tačiau tikrovė pasirodė visiškai kitokia, COVID-19 yra būklė, kurią galima lengvai gydyti (well treatable condition), o mirtingumas nuo jo nedidesnis kaip nuo sezoninio gripo. Jokios nepaprastosios padėties NĖRA.

Atsižvelgdami į neatidėliotinų priemonių pasekmes ir jų žalą, esame priblokšti, kad vyriausybė slepiasi už „sveikatos“ tam, kad jas pateisintų.

Kaip gydytojai ir medicinos specialistai galime tik atmesti tokias neproporcingai dideles priemones ir:

— reikalaujame nedelsiant nutraukti visas skubias nepaprastąsias priemones;

— abejojame teisėtumu tų patarėjų, kurie už uždarų durų leido pradėti šias priemones;

— reikalaujame ištirti PSO vaidmenį ir galimus interesų konfliktus šioje organizacijoje;

↑↑↑

 

Apibendrinimas

1) Nėra jokios nei epidemijos, nei pandemijos. Yra tik žiniasklaidos keliama dezinformacija, melas ir panika — kitaip tariant infodemija. Kartu su žiniasklaida ranka rankon veikia ir daugelio šalių vyriausybės laužydamos demokratijos principus, įstatymus, konstitucijas ir žmogaus teises, bei neteisėtai įkalindamos į namų areštą sveikus nenusikaltusius žmones.

2) Kaukės neapsaugo nuo apsikrėtimo koronavirusu, o tik trukdo kvėpuoti, organizmui trūksta deguonies ir kraujyje kaupiasi CO2 — apnuodijamas visas kūnas.

3) Covid-19 infekcija plinta tik kontaktiniu būdu ir per lašelius ligoniui kosint ar čiaudint. Užsikrečiama uždarose nevėdinamose patalpose.

Užsikrėsti lauke, gryname ore neįmanoma. Taip pat neįmanoma užsikrėsti nuo daiktų — vadinasi visos dezinfekcijos yra tik vaidinimas skirtas žmonėms įvaryti kuo daugiau baimės ir sukelti paniką.

Iš to seka, kad žmonių uždarymas namuose ir draudimas būti lauke yra nusikaltimas — jį vykdo vyriausybė.

4) Testavimas nerodo ar žmogus užsikrėtęs ar ne, serga ar ne, susirgs ar ne. Tai irgi vien tik panikos kėlimo priemonė.

5) Mokyklų uždarymas yra nusikaltimas, nes vaikai užsikrečia retai, o užsikrėtę perserga labai lengvai. Mokyklų uždarymo pasekmės — trečdalis mokinių neišlaikė abitūros egzaminų — įvarė daug nervų vaikams ir jų tėveliams. Tai ne mokinių kaltė, o vyriausybės nusikaltimas.

6) Sveikų žmonių uždarymas į namų areštą (oficialiai vadinamą saviizoliacija arba karantinu) yra nusikaltimas ir Konstitucijos sulaužymas.

7) Vakcinavimo nereikia 95% žmonių — jis gali tik pakenkti. Todėl visuotino vakcinavimo priežastis yra kitur — jo reikalauja transnacionalinės farmacijos kompanijos, nes visuotinis viso pasaulio vakcinavimas jiems atneš šimtus milijardų dolerių pelną.

8) Visas šitas cirkas su koronavirusu Covid-19 parodė, kad žiniasklaida visame (beveik) pasaulyje yra cenzūruojama. Kaip rodo įvykiai, ją cenzūruoja vyriausybės ir tie kas stumia prievartinę visuotinę vakcinaciją. Žiniasklaida dirba ne visuomenei, o tik saujelei žmonių. Ji skleidžia melą ir sėja paniką visose šalyse.

9) Žmonių kontaktų (buvimo vietos) sekimas nieko bendro neturi su Covid-19 infekcija. Prisidenginėjant perdėtu rūpesčiu žmonių sveikata bandoma įvesti visuotiną sekimą. Sekimą irgi draudžia visų šalių konstitucijos, Lietuvos irgi. Vyriausybės laužo konstitucijas. Lietuvos vyriausybė irgi laužo Lietuvos Konstituciją.

10) Visos priemonės, kurių ėmėsi mūsų vyriausybė prieš tariamą epidemiją (infodemiją), tik gadina žmonių sveikatą, griauna ūkį ir neteisėtai įkalina žmones namų arešte. Todėl visos priemonės yra vien tik nusikaltimai ir Konstitucijos laužymai.

***

Ar gali sveiko proto žmogus balsuoti už Valstiečių partiją ir kitus valstiečių vyriausybės koalicijos partnerius?  Juk visi jie nusikaltėliai!!!

 

Pranas Valickas   2020 spalio 6

Facebook komentarai
});}(jQuery));