‘Tiesos” prašę žmonės tuščiai beldėsi į prezidento sąžinę

Tiesos1

Tiesos1

‘Tiesos” prašę žmonės tuščiai beldėsi į prezidento sąžinę

 

Aurimas Drižius

 

Šiandien, rugsėjo 15 d., keliasdešimt žmonių vėl susirinko prie prezidentūros reikalaudami „Tiesos“. Tiesa, žmonių vis mažiau, nes daugelį piktina šios akcijos organizatorių nenoras išskleisti plakato ‚Tiesos“.

 

Tiesos1

Tiesiog organizatoriai nusprendė, kad prašydami „Tiesos“, jie gali įžeisti prezidentą G.Nausėdą – ore vis dar sklando viltis, kad pavysk su juo susitikti ir jam papasakoti tikrąją pedofilijos istoriją.

Tiesa, ši viltis vis mažėja, nes visi akcijos dalyviai sutinka, kad prezidentas silpnas žmogus, be stuburo, todėl iš jo tikėtis, kad jis perlauš šiai korupcinei teisėsaugai nugarą naivu. G.Nausėda žiūri, kokios visuomenės nuomonės, o kadangi žmonių, reikalaujančių „Tiesos“, vis mažėja, tai akivaizdu, kad prezidentas ignoruos žmonių prašymą.

Daugelis šios akcijos dalyvių buvo ir per Garliavos šturmą, ir matę policijos brutalumą ir smurtą prieš taikius žmonės. Žmonės sutinka, kad lygiai taip pat traiškomi ir žmonių protestai Rusijoje.

Kalbėta ir apie Kedžių šeimos tragediją – mergaitė išprievartauta ir pagrobta, nežinai, ar dar gyva, jos tėvas nužudytas, teta Neringa – jau beveik du metai kalėjime. Seneliai nuteisti už „priekabiavimą“, nors visas jų nusikaltimas – kalbos savo namuose apie tai, kokie baisūs pedofilai. Nors Neringa legaliai gyveno JAV penkerius metus, Lietuvos mafija ją prisiminė tik po Nijolės Sadūnaitės klausimo – „Ar gyva mergaitė?“. Venckienė buvo atidariusi gėlių parduotuvę, tačiau vėliau teko ją uždaryti, nes uždarius moterį į kalėjime, neliko jam joje dirbti. Dabar šeima gavo pranešimą apie mokesčius, kuriuos turi sumokėti už šios parduotuvės pajamas. Kadangi pinigų nėra, tai Neringos tėvai pardavė savo namą Garliavoje, kad padengti šias skolas. O patys išsikraustė į nedidelį butą.

Pati Laima Kedienė, kalbėdama su „Laisvu laikraščiu“, sakė, kad jokių vilčių dėl prezidento Nausėdos ji jau nebeturi. „Į mūsų raštą prezidentas atskė, kad jis nesikiša į teismų ir prokuratūros darbą, – pasakojo L.Kedienė, – niekas čia nesikeis, ir man atrodo, kad mes nieko nelaimėsime ir toje Amerikoje“.

Facebook komentarai
});}(jQuery));