Teisingumo ministro posto kaina – 50 tūkst. litų? O kiek kainavo teisėjo pareigos?

gintautas-buzinskas-5bf7c71f5516e

gintautas-buzinskas-5bf7c71f5516e

Teisingumo ministro posto kaina – 50 tūkst. litų?

 

Verslininko Pranciškaus Jurgučio (pagal kurio parodymus į Anglijos kalėjimą sėdo Lietuvos politikams kyšius dalinę Prancūzijos „Alsthom“ kompanijos vadovai) juodojoje buhalterijoje, yra ir įrašai apie mokėjimus ne tik tuomečiam finansų ministrui Algirdui Butkevičiui, tačiau yra įrašas apie tai, kad Darbo partijos Teisingumo ministras Gintaras Bužinskas (šiuo metu vienas brangiausių Lietuvos advokatų – nuotr. viršuje) už šias pareigas liko skolingas Viktorui Uspaskich ir už jį neva sumokėjo P.Jurgutis.

P.Jurgučio užrašų knygelėje, kurioje jis apskaitydavo savo sumokėtus kyšius, yra toks įrašas:

puslapis 18 – „1/. Andrius Baranauskas darbo Seimo narys Vilniuje sausio 05 d. iš manęs pareikalavo 50,000 lt. reikalauja Viktorui Uspaskich sumokėti už gautus postus liko skolingi (minėjo Teisingumo Ministrą G. Bužinską Sausio 06 d. perdaviau grynais 50,000 lt. kavinėje Žirmūnuose prie (neįskaitomas žodis) baldų salono Andrius Baranauskas mane informavo kad įnešė į kasa perspėjo yra padarytas įrašas.

 

28

Teisingumo ministras darbietis G.Bužinskas iš šių pareigų atsistatydino ir po to nėrė į pramogas :

 

 

Buvęs ministras G.Bužinskas paniro į pramogas  (73) www.DELFI.lt 2006 m. spalio 5 d. 08:03 aA Teisingumo ministro portfelio vasarą netekęs ir į Vilniaus universitetą skaityti paskaitų grįžęs Gintautas Bužinskas, regis, nesikremta dėl nutrūkusios aukšto valdininko karjeros. Dėstytojas mėgaujasi gyvenimo teikiamais malonumais. Neseniai jis buvo Afrikoje šaudyti žvėrių. Vienas pirmųjų iš Darbo partijos pas socialdemokratus perbėgęs G.Bužinskas planuoja ir kelis brangius pirkinius – visureigį bei keturratį motociklą, rašo „Lietuvos rytas“. Sekite svarbiausias naujienas socialiniuose tinkluose! © DELFI (V.Pakalkaitės nuotr.) Buvęs ministras neatskleidė nei motociklo markės, nei kainos. Jis taip pat nekalbėjo, kokią sumą rengiasi išleisti visureigiui. Keturračių motociklų kainos gali siekti iki keliasdešimties tūkstančių litų. Tuo tarpu ministro minėto visureigio kaina – apie 200 tūkst. litų. G.Bužinsko ir jo žmonos Zitos 2005 metų turto ir pajamų deklaracijoje parašyta, kad privalomo registruoti turto vertė siekia 211 tūkst. litų, o piniginių lėšų suma – 147 tūkst. litų. „Geriau pasidomėkite, ką krečia dabartinis teisingumo ministras Petras Baguška. O tai jūs vis apie mane ir apie mane“, – „Lietuvos rytui“ kalbėjo G.Bužinskas.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/buves-ministras-gbuzinskas-paniro-i-pramogas.d?id=10865373

Facebook komentarai
});}(jQuery));