Teismas „nustatė”, kad dokumentus pavogė „bomžas”, taigi įrodymų neliko

164050257_1431758960491248_488560890456112420_o

164050257_1431758960491248_488560890456112420_o

Nijolė Kasparė

 

Lietuvos Respublikos TEISĖSAUGOJE ir ŠIAULIŲ TEISMUOSE vyksta stebuklinės pasakos ir meistriškas manipuliavimas teisinėmis priemonėmis.

 

Dokumentai tampa SUBJEKTYVI NUOMONĖ,  arba Šiaulių apylinkės teisme sugalvoja, kad, tipo, kažkieno pavagiami, išnyksta.

serva

Pagal FNTT ikiteisminį tyrimą (kuris vyko 2 metus, kol neapskundžiau STT….tada buvo ištirta per 10 dienų) AFERISTAS ir SMURTAUTOJAS ANTANAS SERVA (nuotr. viršuje), už prekes tiekėjams nesumokėjęs 35000 eurų, už įmonės pinigus atostogaudavęs Palangoje, pirkęs butus, dalinai pasistatęs namą, įm. adresas–Šiauliai Basanavičiaus 98, padaręs tyčinį bankrotą, padirbęs akcininkės parašą, iki Šiaulių apylinkės teismo nukeliavo su BPK 220 straipsniu.

 

ŠIAULIŲ APYLINKĖS Teismo pirmininko pavaduotojas A. Sadauskas 3 kartus ATMETĖ liudininkės su dokumentais prašymą liudyti. Įtariamuoju PADARĖ atsidūrusį šioje istorijoje po 3 metų kitatautį (BOMŽĄ). Tipo bomžas pametė UAB- o dokumentus. ( TAI KAIP JUOS TYRĖ FNTT ???)

2020-03-31 FNTT, ištyrusi dokumentus pagal BPK 220str pasiuntė aferistą Antaną Servą į teismą.
Šiaulių apyl teismo pirm pav Audrius Sadauskas PO MĖNESIO nutarė, kad bomžas pavogė dokumentus.
Bet bomžo IRGI NENUTEISĖ, ( Nenubaudė), nes pagal gyvenamą vietą jo nerado.

Liudytojų su esamais dokumentais apie tyčinį A. Servos suorganizuotą bankrotą, neskaitė. Tipo JAU IŠANALIZAVO tuos dokumentus, kuriuos bomžas yra pametęs prieš kelis metus, todėl iš liudininkų jų imti NEBEREIKIA. Žodžiu, nusišnekėjo vietoje…

baliuje

Nuotr. : Baliuje pas FNTT ŠIAULIŲ sk Komisarą

A.SERVA girtaudavo su Šiaulių apyg prok G.VILEIKIU, o medžiodavo su FNTT ekskomisaru K.ŠKIELA.

 

Kai Generalinėje paprašiau Pranešėjo statuso- nuo atsakymo atsisėdau.Pagal SODROS pateiktus duomenis nesate dirbusi toje įmonėje…( ten dirbau virš 10 metų..) Paskambinau į Generalinę, pasakiau, kad gali pataisyti savo atsakymą. Tai padaryti atsisakė..

 

Pakartotinai kreipiausi į Generalinę su pažyma iš SODROS, įrodančia apie mano darbą toje įmonėje.

Tada 2020-09-29 vidaus tyrimų skyriaus prokuroro einantis vyr. prokuroro pareigas Valdas Uždanavičius atsakė, kad Generalinės Prokuratūros, NEAIŠKU KAIP GAUTĄ, NETEISINGĄ INFORMACIJĄ , aš,…… sumokėjus žyminį mokestį, turiu skųsti teismui……va taip Generalinė Prokuratūra spręndžia SAVO KLAIDAS.

 

2020-10-14 Generalinės Prok Baudžiamojo persekiojimo departamento pr Jūratė Radišauskienė rašo:,, Pažymėtina ir tai, jog paprastai ikiteisminiuose tyrimuose daugiausia surenkama duomenų tada, kai apie nusikalstamas veikas pranešama nusikalstamų veikų darymo metu ar praėjus neilgam laiko tarpui po jų pabaigimo. Kiekvieni praėję metai labai mažina ikiteisminio tyrimo sėkmę.”

TAI KĄ VEIKĖ TEISĖSAUGA, jei apie nusikalstamą A. Servos veiką Generalinė Prokuratūra buvo informuota 2017-11-20 ???

 

Be to, dokumentai įrodantys A. Servos finansines machinacijas yra suprantami ir apskaitininkui, ir išliko dokumentai ir po kelių metų. Juk 2+2 ir po kelių metų nepasidaro=5.

Tiesiog BŪTINA priimti seimo nario Naglio Puteikio siūlymą teismuose įvesti tarėjus.

Buvo į Šiaulių apylinkės teismą pateiktas skundas dėl bausmės A. Sadauskui pagal BK 228 ir 229 str dėl tarnyb pareigų neatlikimo ir piktnaudžiavimo tarnyb padėtimi.

Telšių apylinkės teismo Telšių rūmų ikiteisminio tyrimo teisėja 2020-09-22 nutarė, kad N.Kasparei uždėtas turto areštas ir kardomoji priemonė neišvykti yra teisingi, teko šią nutartį skųsti Šiaulių apygardos teismui.

RASEINIŲ prokurorė RENATA ŠAUKLIENĖ 2020-09-04 nutarė skirti Nijolei Kasparei kardomąją priemonę rašytinį pasižadėjimą neišvykti ir nebendrauti ir neieškoti ryšių su A. Serva, taip trukdant rinkti duomenis apie tebevykstančias A. Servos finansines machinacijas.

Daliai N.Kasparės asmeniniam turtui uždėtas areštas.

 

  1. Serva tapo labai mokus po skyrybų su žmona, kai psichologinio ir fizinio SMURTO dėka užvaldė šeimoje sugyventą turtą, kurio vertė su šešiais nuliais..

Ir čia ŠIAULIŲ apylinkės teismas atmetė bet kokius ieškinius. Tiek dėl turto, tiek dėk kompensacijų už SMURTO sukeltas pasėkmes.

Apie koookią korupcijos analizę čia kalbama???

Šiaulių apylinkės teismo pirm pav Audrius Sadauskas šiai dienai yra išteisintas, aferistas ir smurtautojas Antanas Serva ..toliau ,, daro biznį”, Fin Min- as su VMI tebetiria pasislėpę….

VISI LAIMINGI

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));