Teisėjas Egidijus Kūris teigia, kad jo teisti negalima, nes jis yra teisėjas
Teisėjas Egidijus Kūris teigia, kad jo teisti negalima, nes jis yra teisėjas
| Paskelbta: 2020-04-16 11:36 | Autorius: ekspertai.eu |
![]() |
| Teisėjas Egidijus Kūris (dešinėje). Nuotr. prezidentas.lt |
Europos Žmogaus Teisių Teismo (EŽTT) teisėjas Egidijus Kūris kreipėsi į EŽTT kanclerį informuodamas, kad jį į teismą už šmeižtą padavė advokatas profesorius Stanislovas Tomas.
E. Kurio teigimu, Pranzūcijos antstoliai jam įteikė šaukimą į teismą. Tačiau teisėjo nuomone, jis negali būti teisiamas, kadangi yra teisėjas.
Jūsų dėmesiui balandžio 16 d. „Aktualus skambutis“:
https://www.youtube.com/watch?v=RpuNmPvBTQY&feature=emb_logo
Ekspertai.eu primena, kad E. Kūris šiuo metu yra pats garsiausias Lietuvos teisėjas, vykdantis pareigas EŽTT. Jis taip pat yra ir Vilniaus universiteto dėstytojas. Būtent šiame universitete, E. Kūris ir paskleidė šmeižtą, dėl kurio dabar jam teks bylinėtis.
Labiausiai E. Kūris pagarsėjo neteisėtai nušalinto prezidento Rolando Pakso apkaltos metu, kuomet viešai prisipažino, kad jam pavyko pabendrauti su Konstitucinėmis dvasiomis.
Keli susiję:
EŽTT teisėjo E. Kūrio nuodėmės Lietuvai garbės nedaro
EŽTT teisėjui E. Kūriui į teismą dėl jo paskleisto šmeižto reikia atvykti gegužės 11 d.
EŽTT teisėjas E. Kūris prisipažino, kad yra šališkas Lietuvos piliečių bylose prieš valstybę
Pedofilijos bylos griovėjai paaukštinti pareigose
EŽTT teisėjas E. Kūris dėl Lietuvos gėdos – slapto kalėjimo – pirštu bedė į R. Paksą
Prezidentės bendražygis E. Kūris garsina Lietuvą europiniu mastu

