Tas dėdė, su kuriuo Andrius Ūsas dulkinosi Kleboniškio miške 2008 m., ir yra pedofilijos bylos raktas

Tas dėdė, su kuriuo Andrius Ūsas dulkinosi Kleboniškio miške 2008 m. vasarą, ir yra pedofilijos bylos raktas

Iki šiol „sisteminė“ žiniasklaida apsimeta, kad nežino, kas stovi už Garliavos pedofilijos ir daugelio žmonių nužudymo bylos. Nors visi tai seniai ir puikiai žino. Šios bylos raktas – tai tas dėdė, su kuriuo pedofilijos bylos vienintelis įtariamasis Andrius Ūsas lytiškai santykiavo Kleboniškio miške 2008 m. vasarą , ir kuris yra labai įtakingas Lietuvos politikas. Redakcijai jo pavardė žinoma, kaip žinoma ir taip, kad jis ne tik įtakingas, bet ir labai pavojingas, nes daugelis jo politinių oponentų buvo nužudyti, pridengiant tam pačiam Kriminalinės policijos biurui.

Apie šią personą rašė ir Neringa Venckienė knygoje „Drąsiaus viltis – išgelbėti mergaitę“ :

Nuogi vyrai Kleboniškio miške
Be to, šiame ikiteisminiame tyrime itin svarbūs – liudytojų Pauliaus Sakalausko, Algimanto Babilo ir Aivaro Alimo parodymai, kurių visiškai neanalizuoja šių bylą tiriantys prokurorai. Liudytojas Paulius Sakalauskas teigė (20 tomas, b.1.294-296), atsimenantis, kad nagrinėjant baudžiamąją bylą, vieno iš vykusių teismo posėdžių metu (datos nurodyti negali) teisėja Regina Majauskienė jo paklausė, ar jis su Algimantu Babilu buvo sulaikęs pedofilijos skandale minimus asmenis?
P. Sakalauskas jai atsakė, kad 2008 metų vasaros metu jis su A. Babilu Klebo-niškio miško parke buvo aptikę du automobilius, iš kurių viename buvo užtikti du nuogi lytiškai santykiavę vyrai. Jis liudijo, kad vienas iš užtiktų vyrų pedofilijos skandale minimas asmuo. Apie tai jam, bene 2009 metų pabaigoje, pasakė A. Babilas. T. y. jis jam pasakė, kad vienas iš minėtų vyrų galėjo būti pedofilijos skandale minimas asmuo.
Liudytojas Algimantas Babilas teigė (20 tomas, b.1.297-299) girdėjęs, kaip P. Sakalauskas teisėjai R. Majauskienei pasakė, kad galimai vienas iš sulaikytų vyrų yra minimas pedofilijos istorijoje. Kurį būtent asmenį P. Sakalauskas turėjo galvoje taip sakydamas, jis nežino. Maždaug 2009 metų spalio mėnesio pabaigoje taip jo ir P. Sakalausko buvo pokal¬bis apie tai, kad vyrai, kurie buvo sulaikyti Kleboniškio miško parke, galimai yra įsipainioję į pedofilijos skandalą. Apie du vyrus, kurie buvo aptikti lytiškai santykiaujantys automobilyje Kleboniškio miško parke, gali pasakyti, kad toks atvejis tikrai buvo: 2008 metų pavasario pabaigoje – vasaros pradžioje Kleboniškio miško parke buvo aptikti du automobiliai, kurių viename buvo užtikti du nuogi lytiškai santykiaujantys vyrai.
Apklaustas liudytoju prokuroras Aivaras Alimas (20 tomas, b.1.300-302) teigė, kad abu kaltinamieji Paulius Sakalauskas ir Algimantas Babilas patvirtinę, kad galimai 2008 m. vasara buvo Kleboniškio miško parke stovinčiame automobilyje užtikę du lytiškai santykiaujančius vyriškius, tačiau tu asmenų tiksliai neivardino. P. Sakalauskas paminėjo, kad vienas iš šių asmenų vra pedofilijos skandalo „herojus“. Teisėja dar paklausė, ar kalba eina apie nušautą teisėją, tačiau P.Sakalauskas atsakė, kad ne apie teisėją, bet „apie tą kitą“.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));