Tarp prokuratūros kaltinimų N.Venckienei – „parašė knygą „Drąsiaus viltis – išgelbėti mergaitę”. JAV nesuprato tokio kaltinimo

NV

NV

Neringa Venckienė

????????̄? (?? ??? ?????❗) ?? ??????????

 

NV

Jungtinės Amerikos Valstijos 2015 metais atsiųstame Lietuvos ekstradicijos prašyme nesupranta kuo aš esu kaltinama, todėl 2016-06-04 JAV Teisingumo departamentas paprašo Generalinės prokuratūros papildomos informacijos.
Generalinės prokuratūros prokuroras T. Krušna 2016-05-31 sudaro klausimyną, kurį nusiunčia į Kauno apygardos prokuratūrą. 2016-06-20 prokuroras D. Jakutis paruošia, o V. Gataveckas pasirašo atsakymą, kuriame nurodo: ????????̄? ?????????? ir išvardija 39 kaltinimus.
Rašte nurodo 39 kaltinimus. Vienas iš jų: „2010-2011 metais N. Venckienė savo namuose, esančiuose Klonio 7, Garliavoje, parašė savo knygos „Drąsiaus viltis – išgelbėti mergaitę“ rankraštį, kuri veikdama bendrininkų grupėje su savo motina Laimute Kediene, 2011-03-14 įteikė spausdinti, išleidus šios knygos 6000 egzempliorių, platino knygą per knygynų tinklus, teigdama, kad yra pakankamai įrodymų įtarti J. Furmanavičių pedofilija, tyčia pateikė informaciją suformuluodama ją kaip konstatuojamo pobūdžio, o būtent: spaudinio – knygos 103 puslapyje parašydama: akivaizdu, jog šių parodymų visetas leidžia įtarti, jog tiek Drąsiaus Kedžio mergaitė, tiek ir V. Naruševičienės mergaitė buvo galimai tvirkinamos ir seksualiai išnaudojamos nuo 2006 m. lapkričio mėnesio iki 2008 m. lapkričio 23 d. įvairiose vietose nenustatytą skaičių kartų. Jas galimai seksualiai tvirkino ir prievartavo Andrius Ūsas, Jonas Furmanavičius /…/. Įvertinus visas išdėstytas aplinkybes akivaizdu, jog ikiteisminio tyrimo medžiagoje yra pakankamai duomenų, leidžiančių pagrįstai manyti, kad J. Furmanavičius ir V. Naruševičienė galėjo padaryti nusikalstamas veikas /…/, tokiu būdu viešai skleidė melagingus prasimanymus“.
JAV ir šį kartą nesupranta kuo kaltinama ir neišduoda dėl šio „konkretaus“ ir dar 34, iš viso 35 nusikalstamų veikų.

Facebook komentarai
});}(jQuery));