Švedijos paslaugų centras „Thule“ keliasi į verslo centrą „One“

Švedijos paslaugų centras „Thule“ keliasi į verslo centrą „One“

Švedijos draudimo ir bankininkystės grupės „Skandia“ padalinys Lietuvoje „Thule“ keliasi į naujas, 1 950 kv. m ploto patalpas verslo centre „One“. „Thule“ paslaugų centre šiuo metu dirba 100 darbuotojų. Planuojama, kad 2017 m. darbuotojų skaičius padvigubės.  

 

Paslaugų centro „Thule“ kasdienė veikla apima draudimo administravimo, apskaitos, IT ir žmogiškųjų išteklių paslaugas užsienio rinkoms. Vilnius buvo pasirinktas iš 6 Europos sostinių, kuriose buvo svarstoma įkurdinti „Thule“ paslaugų centrą.

 

„Rinkdamiesi biuro patalpas mes atsižvelgėme į du dalykus: kainą ir infrastruktūrą. Verslo centras „One“ mus nustebino ne tik konkurencinga kaina, bet ir lankstumu bei galimybe koreguoti biuro erdvę pagal mūsų poreikius. Mums labai patinka biuro planas – jame yra daug bendrų erdvių, kurios gali būti naudojamos poilsiui arba neformaliems susitikimams. Į naujas patalpas mūsų komanda persikels rugsėjo mėnesį“, – tvirtina Tommy Fagerlund, „Thule“ paslaugų centro vadovas.

 

Verslo centrą „One“ valdančios nekilnojamojo turto investicinės kompanijos „Nordic & Baltic Property Group“ vadovė Jekaterina Kolosova pažymi, kad įmonėms tapo įprasta darbo aplinką pritaikyti prie darbo kultūros ir specifinių poreikių.

 

„2014 m., kuomet įsigijome pirmą iš trijų verslo centrų Perkūnkiemyje, pradėjome investuoti į biurų ir aplinkinės infrastruktūros vystymą: įrengėme dušus, dviračių stovėjimo aikšteles ir inicijavome sporto klubo bei restoranų atidarymą. Mūsų tikslas – patenkinti platų galimų poreikių spektrą – dabar mes esame pasirengę suteikti pačias geriausias sąlygas kiekvienam nuomininkui“, – sako J. Kolosova.

 

Verslo centras „One“ yra įsikūręs Perkūnkiemyje, netoli vienos svarbiausių Vilniaus eismo arterijų – Ukmergės gatvės ir Vakarinio aplinkkelio. Verslo centras „One“ yra dalis verslo centro komplekso, kurį sudaro keli biurų pastatai. Juose įsikūrusios tokios gerai žinomos įmonės kaip „Seesam“, „Ruptela“, „Swedbank“, „Western Union“ ir kitos.

 

Į naujas patalpas persikelsiantis paslaugų centras „Thule“ šiuo metu įsikūręs Jasinskio g. 16C esančiame verslo centre „Office Plus“.

 

Apie „Thule Operations Center“ paslaugų centrą

 

„Thule Operations Center“ paslaugų centras – Švedijos draudimo ir bankininkystės grupės „Skandia“ padalinys Lietuvoje. Paslaugų centras teikia draudimo administravimo, apskaitos, IT ir žmogiškųjų išteklių administravimo paslaugas. Šiuo metu „Thule“ paslaugų centre dirba 100 darbuotojų.

 

Apie NBP grupę

 

„Nordic & Baltic Property Group“ – privati įmonių grupė, daugiausiai užsiimanti turto investicijų ir privataus kapitalo veikla. NBP grupė labiausiai orientuojasi į Šiaurės ir Baltijos šalis bei Rusiją ir vertina ilgalaikes (ne mažiau kaip 10 metų) investavimo perspektyvas.

 

NBP grupė šiuo metu valdo įvairius nekilnojamojo turto objektus  Rusijoje, Suomijoje ir visose trijose Baltijos šalyse.

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: ALINA SIRVYDĖ, UAB „GRAVITAS PARTNERS”

Facebook komentarai
});}(jQuery));