Sportinių drabužių kolekcijas imigrantė pristatė prabangiame dvare ir tarp paršelių

001-51-2

001-51-2

 

 

Sportinių drabužių kolekcijas imigrantė pristatė prabangiame dvare ir tarp paršelių

 

Po 20 metų iš Londono į Lietuvą gyventi grįžusi Tara Steling pradėjo kurti savo vardu pavadintus sportinius drabužius. Pagal kinų horoskopą vasario 5 dieną prasidėsiančius Geltonosios Kiaulės metus naujausias jos kolekcijas „Tara Sterling China Blue“ ir „Tara Sterling Grace“ fizinio pasirengimo, jogos trenerė bei modelis Agnė Girniūtė demonstravo kartu su paršeliais bei prabangiame Paežerių dvare, kur mažieji žinduoliai jau nebuvo įleisti.

 001 51 2

„Paršeliai – meilūs, protingi gyvūnai. Be to, pagal kinų horoskopą Geltonosios Žemės Kiaulės metai siejami su sąžiningumu, turtu, sėkme. Ir nors paršeliai neatrodo stilingi perfekcionistai, bet gimusieji Kiaulės metais žmonės madoje turi puikų skonį ir stilių, – šypsojosi pusantrų metų Lietuvoje gyvenanti ir sportinių drabužių kolekcijas kurianti T.Steling. – Beje, esu užaugusi mieste ir dar niekada rankose nelaikiau paršelio. Buvo didelė nuostaba, kad jie labai meilūs, šilti ir mums suteikė linksmų emocijų.“

Prabangius ir puikius metus daugumai Zodiako ženklų prognozuojantys Kiaulės metai tarsi atsispindi ir abejose prabangiose, elegantiškose „China Blue“ bei „Grace“ kolekcijose.

 

Tamsiai mėlyna „China Blue“ sportinių drabužių spalva simbolizuoja nemirtingumą ir pažangą. Pavasario žydėjimo elementas medis pasižymi lankstumu ir stiprumu, suteikdamas gyvenimui gyvybingumo.

 

Kolekcija „Grace“, kurią taip pat demonstravo Tailande su profesionaliais Muay Thai (Tailando bokso) sportininkais bendro pasirengimo trenere dirbusi A.Girniūtė – aukso spalvos. Tai – Dievų spalva, dalijanti išmintį, žinias, turtus. „Grace“ – tai įkvėpimas ir sėkmė siekiant savo tikslo.

 

Neatsitiktinai iš naujoviško, tvaraus ir ekologiškos audinio pasiūtos kolekcijos buvo pristatytos prabanga ir elegancija pulsuojančiame XVIII amžiaus pabaigoje statytame Paežerio dvare, kuris priklausė Lietuvos didikui Sionui Zabielai, o XIX amžiuje – stambiems žemvaldžiams Gauronskiams. 

 

Tiesa, mieli ir šilti paršeliai į dvarą nebuvo įleisti – žinduoliai pasivaikščiojo prie 17 metrų aukščio Paežerio statinio kolonų, o po to saugant juos, uždraudus bėgioti šaltame sniege, šiltai užkloti sumigo. 

 

„Tądien buvo šalta, todėl paėmusi ant rankų paršelį, nustebau, kad jų temperatūra aukšta – jie buvo itin šilti, – šypsojosi jogos trenerė Agnė. – Neįprasta glostyti paršiuką, bet jie mieli kaip ir šuniukai, kaip ir visi gyvūnai. Paršiukai suteikė daug šarmo, juoko ir šypsenų.“

 

„Pavargau nuo didelio Londono tempo ir lėkimo. Lietuvoje vėl atradau ramybę ir tai, kas mielą širdyje – kūrybą, – džiaugėsi sugrįžimu į gimtinę T.Steling. – Tikiu, kad Kiaulės metai bent jau daugumai žmonių atneš šviesių atradimų, laimės ir šypsenų.“

 

 

 

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));