Slaptųjų kalėjimų laimintojas Lietuvoje vėl kelia į kovą užmigusį Vakarų pasaulį, siekiant sustabdyti Rusijos invaziją

Screen-Shot-2018-08-22-at-8_01_55-am

Screen-Shot-2018-08-22-at-8_01_55-am

Slaptųjų kalėjimų laimintojas Lietuvoje vėl kelia į kovą užmigusį Vakarų pasaulį, siekiant sustabdyti Rusijos invaziją

 

 
Paskelbta: 2018-08-22 08:11 Autorius: ekspertai.eu
Screen Shot 2018 08 22 at 8 01 55 am

Rugpjūčio 22 dieną Vilniaus universiteto Mažojoje Auloje antrą kartą rengiama aukšto lygio tarptautinė Prezidento Valdo Adamkaus vardo konferencija. Šiemet jos tema „Europos ir Transatlantinio atsparumo atkūrimas“.

Skelbiama, kad konferencijoje dalyvauja Lietuvos ir pasaulio politikai, iškilūs visuomenės veikėjai, žurnalistai ir kiti svečiai, tarp jų ir Gruzijos Premjeras Mamuka Bakhtadze, buvęs Ukrainos prezidentas Viktoras Juščenka, NATO, Europos parlamento, JAV Kongresų rūmų atstovai, įvairių šalių ministrai ir parlamentų nariai.

Renginio metu bus siekiama paliesti tris svarbiausias temas:
• Kaip sustiprinti Europos ir JAV vienybę ir atsispirti ypač stipriems bandymams mus suskaldyti?
• Kaip užbaigti vieningos ir laisvos Europos kūrimą bei atsispirti jau dešimtmetį trunkančiai Rusijos invazijai į Europą?
• Kaip pakeisti Rusiją, padaryti ją demokratiškesne ir europietiškesne neparsiduodant Kremliaus įtakai?

Konferencijos išvakarėse prezidentas, slaptųjų kalėjimų Lietuvoje steigėjas V. Adamkus (dėl kurių jau sulaukė nemalonumų Jungtinių tautų žmogaus teisių komitete (JTŽTK) – kaip žinoma iki 2018 rugsėjo 15 d. Lietuvos generalinis prokuroras privalo surašyti kaltinamąjį aktą V. Adamkui), buvęs Ukrainos prezidentas Viktoras Juščenka ir konservatorius Žygimantas Pavilionis LRTDELFI eteryje su žurnaliste dalinosi savo įspūdžiais apie sveiką protą praradusius žmones.

Kalbėtojai malė į miltus populistinę Austrijos vyriausybę, aiškinosi ką reiškia Putino šokis su jaunąja, šios vyriausybės nare, konstatavo, kad eižėja Europa, neslėpė nuostabos kad Ukrainos veiksnys nebėra vienijantis faktorius, kas vienytų Europą ir JAV, piktinosi tuo, kad Vakarų Europa nemato to, ką mato studijoje susirinkę, gužčiojo pečiais dėl nesuprantamo JAV prezidento Trampo elgesio, kėlė klausimą, „kodėl mes esame nesutarę dėl Rusijos“ ir t.t. ir pan…

Visa pašnekesį-šedevrą žiūrėkite čia:

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/1013700704/dienos-tema-v-adamkus-v-juscenko-z-pavilionis

ekspertai.eu komentaras3 07

Kartais nereikia jokių komentarų. Klausimas tik vienas – kodėl tyli medikai? Būtina, kad medikai netylėtų, kad aiškiai ir viešai įvardintų diagnozę ir taip atliktų savo profesinę pareigą. Tylėti – nėra humaniška.

Susiję:

Prabėgo šešeri metai, o situacija dar labiau paaštrėjo

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));