Slaptas prezidento V. Adamkaus kalėjimas yra išgalvotas, kaip kažkada buvo išgalvota pedofilijos ir žudymų istorija

kalejimas

kalejimas

Slaptas prezidento V. Adamkaus kalėjimas yra išgalvotas, kaip kažkada buvo išgalvota pedofilijos ir žudymų istorija 

 

kalejimas

Paskelbta: 2018-10-27 08:27 Autorius: ekspertai.eu

Nepriklausoma Lietuvos žiniasklaida, pareigūnai, politkai susivieniję jau beveik įrodė, kad jokio slapto prezidento Valdo Adamkaus kalėjimo, kuriame už gerą atlygį buvo laikomi ir kankinami žmonės, nebuvo. O EŽTT sprendimas – tai tiesiog kažkoks nesusipratimas.

Vis labiau aiškėja, kad Europos žmogaus teisių teismo (EŽTT) šių metų gegužės mėn. sprendimas, kad esą Lietuvoje veikė taip vadinamas slaptas prezidento valdo Adamkaus kalėjimas, kuriame be teismo buvo laikomi ir kankinami žmonės, neturi nė menkiausio pagrindo.

Vieni Lietuvos politikai kategoriškai atsisako komentuoti teismo sprendimą, kiti teigia, kad tokio kalėjimo tikrai nebuvo (apie tai buvo skelbta publikacijoje „Paslydo visa Lietuvos teisininkų bendruomenė, todėl siūloma, kad baudą ši bendruomenė solidariai ir sumokėtų“).

Valstybės saugumo departamento direktorius Darius Jauniškis tarp tų, kurie nebijo pareikšti savo nuomonės šio kalėjimo klausimu. Jis įsitikinęs, kad joks slaptas kalėjimas mūsų valstybėje neegzistavo.

Spalio 25 d. LRTDELFI laidoje „Dienos tema“ D. Jauniškis informavo, kad nematė jokių įrodančių faktų, apie tokio kalėjimo egzistavimo apraiškas.

„Aš neturiu, man neatnešė niekas įrodymų, kad jisai ten buvo“, – pasakė D. Jauniškis.

Taip pat VSD vadovas pranešė, kad nematė jokių paslaptingų milijonų.

„Aš buvau pasikėlęs tam tikrą medžiagą, aš nemačiau ten kažkokių paslaptingų milijonų panaudotų“, – atskleidė Lietuvos saugumo vadovas.

Pareigūnas patikino, kad neturi „jokių įrodymų, kad tie milijonai būtų nutekėję į šoną“.

„Reikėtų pirmiausia rasti tuos įrodymus. Aš jų dabar neturiu ir kaip galiu tada teigti“, – išaiškino saugumiečių lyderis.

Atsakydamas į klausimą, kam tuos milijonus Lietuva skyrė, nes esą JAV senatas teigė, kad buvo tie milijonai, D. Jauniškis paaiškino, kad skyrė dėl bendradarbiavimo, nes matė, kokia apverktina Lietuvos žvalgybos situacija.

„Skyrė, ko gero, dėl bendradarbiavimo. Galima buvo skirti dėl tos padėties, kokioje tuo metu buvo VSD. Negi manote, kad partneriai nematė, kokia apverktina žvalgybos situacija. Supraskime, tuo metu buvo kaip tik žvalgybos kūrimosi etapas, nebuvo žmonės apiberti pinigais“, – 2005 metų sunkią Lietuvos ekonominę padėtį priminė pareigūnas.

Pasak D. Jauniškio, „tai buvo strateginių sąjungininkų parama“.

 
https://www.youtube.com/watch?v=Vkrpf4EME70

 

Ar nereikėtų Lietuvai svarstyti galimybę išstoti iš tų Europos organizacijų, kurios priima tokius blefinius sprendimus Lietuvai, kaip šiuo atveju, dėl neegzistavusio slapto prezidento Valdo Adamkaus kalėjimo? Kodėl visi Lietuvos žmonės dabar turės mokėti baudą, jei nėra nė menkiausių kaltės įrodymų?

Apie tų tarptautinių organizacijų kontraversiškus sprendimus drąsiai Seimo salėje yra prabilęs ir garsus anušauskinių KGB sąrašų skelbėjas konservatorius Arvydas Anušauskas.

 
https://www.youtube.com/watch?v=8bMrn_zZNDo

Ekspertai.eu primena siūlymą – kadangi Lietuva turėjo šią bylą laimėti 100 procentų, tiesiog nebuvo kito varianto, atsakomybę turi prisiimti visa Lietuvos teisininkų bendrija ir solidariai šiuo pinigus Lietuvos vardu pervesti tariamai tariamame prezidento Valdo Adamkaus kalėjime kankinto arabo advokatams.

Kitas dalykas, jei jau D. Jauniškis pripažino, kad tariamo kalėjimo kūrimosi metu „buvo strateginių sąjungininkų parama“, turbūt nėra nusikaltimas atskleisti, kokios konkrečios sumos atiteko Lietuvos žvalgybos kūrimuisi ir kokiom konkrečiai reikmėm?

Kad ir kaip ten būtų, po D. Jauniškio interviu dar labiau paaiškėjo, kad slaptas prezidento Valdo Adamkaus kalėjimas yra išgalvotas, amerikiečiai už tai pinigų nėra davę, be teismo žmonės tam slaptam kalėjime nebuvo laikomi ir kankinami.

Akivaizdu, kad šis slaptas prezidento Valdo Adamkaus kalėjimas yra išgalvotas lygiai taip pat, kaip kažkada buvo išgalvota pedofilijos ir žudymų istorija, kurioje gyvybės neteko vienas Kauno teisėjas bei dar nemaža krūvelė įvairių asmenų.

Kas už visų šių išsigalvojimų stovi? Kas šio išgalvoto kalėjimo scenarijaus autoriai? Nesunkiai galima spėti – visa tai greičiausiai suorganizavo Rusija.

Ar jūs, gerbiami skaitytojai, irgi tokios nuomonės?

P. S.

 

Keli susiję:

„Drąsios šalies“ politikai labai nedrąsus prieš Rusijos žurnalistus

Svarstant Konstitucijos pataisas, savo žiniomis apie Jungtines Tautas driokstelėjo anušauskinių KGB sąrašų skelbėjas

Paslydo visa Lietuvos teisininkų bendruomenė, todėl siūloma, kad baudą ši bendruomenė solidariai ir sumokėtų

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));