Siūloma V.Landsbergio gimtadienį skelbti nacionaline švente

Seimo nario Petro Gražulio pranešimas: „Vytautui Landsbergiui garbės nebus per daug“

2017 m. rugpjūčio 16 d. pas Seimo Pirmininką Viktorą Pranckietį apsilankė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD, konservatorių) garbės pirmininkas Vytautas Landsbergis, kuris priminė apie neatstatytą istorinį teisingumą, todėl jau rugpjūčio 25 d. Seimo Pirmininkas paskelbė, kad žada suteikti Prezidento statusą konservatorių garbės pirmininkui V. Landsbergiui.

 

Šitaip turėtų būti įprasmintas V. Landsbergio 85-asis jubiliejus. Nors tauta net kelis kartus V. Landsbergio į Prezidentus nerinko, tačiau jis nenuleido rankų dėl šio ypatingo statuso. Kaip rodo istoriniai faktai dėl Laisvės premijos skyrimo, V. Landsbergis pasieks ir šį, Prezidento statusą suteikiantį tikslą. Mano nuomone, toks atkaklus tikslo siekimas ir svarbus V. Landsbergio jubiliejus turi būti įprasmintas ne tik Prezidento statusu, bet ir nedarbo diena Lietuvos piliečiams, kurie turės progą švęsti kartu su vienu nepopuliariausių asmenų Lietuvoje.

 

Kadangi, V. Landsbergis yra Lietuvai brangus politikas, kurio išlaikymas kasmet mokesčių mokėtojams kainuoja 272 tūkst. eurų, suteikus minėtam asmeniui Prezidento statusą, beveik milijoną litų per metus siekianti suma apsaugai bus pagaliau įteisinta ir politikai nebeturės dėl ko ginčytis.

 

Ta proga šiandien užregistravau dvi įstatymų pataisas (Darbo kodekso ir Atmintinų dienų įstatymo), kurias priėmus, kasmet spalio 18 d. lietuviai (per V. Landsbergio gimtadienį) galėtų neiti į darbą ir švęsti prezidento V. Landsbergio dieną. Juk garbės niekada nebus per daug…

 

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ : SAULĖ EGLĖ TREMBO, LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO KANCELIARIJA

Facebook komentarai
});}(jQuery));