Šilinių nusikalstama grupuotė po teismų, suėmimų apsivalė ir dirba profesionaliau, turi „stogą“: prokurorės sūnų ir futbolo komandą

Smilgyte1

Smilgyte1

Piketuosime, nepritarsime Telšių teismo žaidimams: tai pažįsta vyr.prokurorę, tai ne

Mes, klaipėdiečiai, š.m. birželio 26 d. ir vėl  važiuosime į Telšius. Piketuosime prie teismo nuo 14.00 iki 14.55 val. adresu: Kęstučio g. 13, Telšiai. Kadangi pagal įstatymą nuo teismo turime nutolti 75 metrus, tai stovėsime prie parduotuvės „Tulpė“.

Smilgyte1

Šį kartą Telšių apylinkės teismas  išnagrinėjo dėl V. Smilgytės šmeižto privatų kaltinimą, kurį pateikė vyr. prokurorės  Daivos Armalienės sūnus Martynas Armalis.

Kodėl mes, klaipėdiečiai, atvažiuosime pasiklausyti nuosprendžio ir prieš skaitymą piketuosime?  Vyr. prokurorės sūnus 2014 m. buvo teisiamas. Kai tyrimas dėl jo galimos nusikalstamos veikos buvo baigtas ir byla perduota į teismą, nuo jos nusišalino visas Telšių rajono apylinkės teismas – esą D. Armalienė yra pažįstama su visais šio teismo teisėjais. Prokurorės sūnaus bylą Šiaulių apygardos teismas perdavė nagrinėti Šiaulių apylinkės teismui.

Viešoje erdvėje negalima elgtis kaip vaikų darželyje: kai noriu, tai pažįstu, kai nenoriu, tai jau ne. Jei viešai, visai Lietuvai per žiniasklaidą buvo paaiškinta, kad visi teisėjai pažįsta vyr, prokurorę, tai ir V. Smilgytės byloje, kai kita šalis – vyr. prokurorės sūnus, privalėjo bylą perduoti kitam teismui.

Ir dar norisi paklausti, kodėl teisėja Judita Staševičienė, kuri Telšių teisme dirba nuo  1999m.  – iki šiol, 2014  m.  nenagrinėjo  M.  Armalio bylos, nes buvo  pažįstama su vyr. prokurore, o dabar jau nagrinėja, nes nepažįstama?  

Svarbiausias V. Smilgytės  paviešintas teiginys yra, kad   M. Armalis galimai prekiauja narkotikais. Ji mano, kad Šilinių nusikalstama grupuotė po teismų, suėmimų apsivalė ir dirba profesionaliau, turi „stogą“: prokurorės sūnų ir futbolo komandą.

Kodėl V. Smilgytei labai svarbu apie tai kalbėti? Todėl, kad vakarykščiai nusikaltėliai, banditėliai keičia gyvenimo būdą ir eina į politiką. V. Smilgytė  mano, kad taip pasielgė ir jos skriaudėjas,  kuris jos gyvenimą pavertė į amžiną gėdą, Valentinas Bukauskas.  Šiandien jis Lietuvoje yra gerbiamas, o Telšiuose labai įtakingas  politikas.

Galimai tokiu keliu, t.y. politiko keliu gali pasukti ir tie, kurie prekiauja narkotikais. Ji mano, kad vienas iš tokių yra Martynas Armalis, todėl teisme atsisakė su juo taikytis. Ji mano, kad jis galimai yra kaltas dėl jaunų žmonių, kuriuos pasiglemžė narkotikai, o po to  pasiėmė ir mirtis. Ji gali išvardinti narkotikų aukas, o tai jaunus žmones ir iš pasiturinčių šeimų. . 

Nemanome, kad taip mąstantis žmogus yra psichinis ligonis ir jį  reikia   gydyti. Manome, kad  V. Smilgytė, kadangi yra byloje viena iš šalių, tai teisme turėjo teikti įrodymus, kad nemeluoja, turėjo būti apklausti jos liudininkai. Neteisingumo viršūnė! Uždarė ją į psichinę ligoninę ir jai nedalyvaujant vykdo teisingumą. Tyliai stebėti  dvigubų standartų taikymą teisinėje sistemoje  bei susidorojimą su piliečiais negalime.

 Nepartinio  demokratinio judėjimo Klaipėdos skyriaus pirmininkė Virginija Jurgilevičienė. El.p. virginija.jurgileviciene@gmail.com, tel 864024954

Klaipėdos jungtinis demokratinis judėjimas. Pirmininkas Virginijus Partaukas,   tel. 860344258

Lietuvos žmogaus teisių gynimo Klaipėdos atstovybės narė  Stanuslava Urniežienė  tel. 867822035

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));