skip to Main Content

Šiandien renkamės paklausti – „Ar gyva mergaitė?“

Šiandien, t.y. birželio 17 d. renkamės Daukanto aikštėje jau 85 kartą paklausti – „Ar gyva mergaitė?“

Valstybės vardu buvo įvykdytas nusikaltimas, kai buvo sutrypta tiesa ir paniekintas žmogiškumas 

Neužmiršim ir nesitrauksim, nes teisa mūsų pusėje

 

Loreta Kėvišienė Saltonienė

Deimante, where are you now?
Ir dabar klausimas ne jos ekselencijai Grybauskaitei, o jo ekselencijai Gitanas Nausėda. Gal dabar pajudėsime iš mirties taško, ir visuomenė bus informuota, ar Deimatė sveika ir gyva.

2018 m. disidentė Sadūnaitė per sausio 13 d. minėjimą garsiai paklausė prezidentės D, Grybauskaitės, Seimo pirmininko ir Vyriausybės „Kur yra Deimantė? “ Atsakymą gavome. Jis buvo paskelbtas 2018 m. kovo 3 d. gerb. Matonis pateikdamas informaciją pareiškė <<…Detalės sudaro valstybės paslaptį, todėl jų atskleisti negalim..>>Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/ Kokia valstybinė paslaptis gaubia šį skandalą? Ar tai, kad tarp aukštų pareigūnų yra iškrypusios fantazijos narkomanų?
Jungtinės Tautos pareikalavo atsakyti LR Teisingumo ministerijos, ar Deimantė gyva ir sveika, ar lanko mokyklą ir plius turėjo nurodyti kur gyvena. Teisingumo ministerija į Jungtinių Tautų organizacijos raštą atsakė: „negalime atsakyti, nes saugoma nuo įtakos nusikalstamai veiklai“. ???
Mane domina taip pat nuo ko saugoma Deimantė, jei visuomenė stengėsi ją apginti būtent nuo mamos, su kuria gyvendama ji patyrė tuos išgyvenimus, kurie ilgam išliks atmintyje. O gal saugoma Stankūnaitė, nes yra vertinga liudininkė ir galimai dalyvė pedofilijos byloje? Tuomet klausimas dar platesnis.. Ar norite man pasakyti , kad teismas tebevyksta, jei iki šiol saugoma ir informacija neteikiama. Kiek tai kainuoja mokesčių mokėtojams ir kiek dar turime tokių svarbių liudininkų, kurie saugomi, nors joks tyrimas nevyksta.

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));