Šaunuolis prezidentas G. Nausėda padėkojo valstybinės mafijos statytiniui už patikimą tarnybą

ststststs

ststststs

Šaunuolis prezidentas G. Nausėda padėkojo valstybinės mafijos statytiniui už patikimą tarnybą

Paskelbta: 2020-12-30 07:48 Autorius: ekspertai.eu

Valstybės lyderis, nepranešama ar su veido kauke ar be jos, telefonu kalbėjosi su penkerių metų kadenciją baigiančiu generaliniu prokuroru Evaldu Pašiliu, liaudyje vadinamu prieš tai buvusio Generalinio prokuroro Dariaus Valio klonu.

Nors E. Pašilis itin uoliai visą tarnybą lenkė nugarą valstybinei mafijai ir prokuratūra visus penkerius metus, buvo pagrindinis politinio-kriminalinio pasaulio buferis, saugantis nusikalstamų grupuočių garbę ir orumą, G. Nausėda nutarė šiam statytiniui padėkoti.

„Dėkoju E. Pašiliui už sąžiningą tarnybą vadovaujant pagrindinei šalies institucijai, padedančiai vykdyti teisingumą“, – pasakė į ragelį šalies vadovas.

Prezidentūros klapčiukai savo pranešima visuomenei „Prezidentas padėkojo generaliniam prokurorui E. Pašiliui už tarnybą“ parašė, kad Lietuvos generalinei prokuratūrai vadovaujant E. Pašiliui, buvo pagerintos prokurorų socialinės garantijos, vykdomi prokuratūros darbo optimizavimo procesai atskirais prokuratūrų lygmenimis.

„Generalinė prokuratūra per pastaruosius penkerius metus teismams perdavė ne vieną rezonansinę bylą ir kėlė tikslą bendrai sutrumpinti ikiteisminių tyrimų terminus. Generalinė prokuratūra tai pat ėmėsi aktyviai įgyvendinti Pranešėjų apsaugos įstatymą ir sėkmingai prisiėmė atsakomybę už šio proceso valdymą“, – geruosius E. Pašilio darbus išvardino G. Nausėdos padėjėjai.

E. Pašilio įgaliojimų laikas baigiasi 2020 m. gruodžio 29 d., jį pakeis ir šias pareigas eis prokurorė Nida Grunskienė.

Šaltinisprezidentas.lt

Keli susiję:

Nusikalstamo pasaulio užsakymus uoliai vykdanti Generalinė prokuratūra toliau demonstruoja aukštąjį pilotažą

G. Nausėdos ir jo artimųjų elgesys – pavyzdys visiems Lietuvos gyventojams, ką reiškia būti atsakingu piliečiu

Prezidentas G. Nausėda visiškai įsidrąsino – nuotoliniu būdu ėmė bendrauti plikomis rankomis

456789

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));