Sąmokslo teorija: Vygaudo Ušacko brolio avarija yra specialiųjų tarnybų darbas

Sąmokslo teorija: Vygaudo Ušacko brolio avarija yra specialiųjų tarnybų darbas

 

Vygaudo Ušacko motino žūtis. Tai paprasčiausias atsitiktinumas? Ar gerai organizuota specialiųjų tarnybų operacija?

 

Sakysite tokia eretiška mintis tik eilinė sąmokslo teorija? Pasvarstykime.

 

Štai neseniai buvo pranešta apie vaikų prekyba JAV kaltinamo Epšteino savižudybe. O dabar atsirado pagrįstų nuomonių, jog – žmogžudystė. Kažkas irgi oponuos – sąmokslo teorija.

 

Tik va kokia keistenybė, visi oponentai kurie negali duoti objektyvaus atkirčio ar manipuliuoti faktais, visada įjungia sarkazmo gaidą, paniekos mimiką, ir primerkdami akį, kelia į dangų pirštą ir makaluodami lemena –  sąmokslo teorija.

 

Tokių pat keistenybių virtinė įvyko per keletą metų Lietuvos teritorijoje. Va gi kaip keistai vakare dingęs jaunuolis prie savo namų – ryte randamas nuskendęs upėje… Ar kitas jaunuolis vakarop vieno miesto gale neaiškiai dingęs – o ryte be atminties rastas kito miesto pakraštyje… Avarijos su žurnalistais, jokių liudininkų, tiesiog atsitiktinumai…

 

Tai kas gi ypač neramina pastarųjų dienų atsitiktinumų virtinėje? Ogi gerbiamo Lietuvos buvusio diplomato, visuomeninio veikėjo, ką tik Tėvynės sąjungos gretas palikusio Vygaudo Ušacko mamos mirtis.

 

Kažkokių mistinių sutapimų ir atsitiktinumų virtinė, kurią analizuojant, o ypač skaitant mūsų žiniasklaidą, susidaro iliuzija, kad tai tik netyčia.

 

Netyčia profesionalus vairuotojas vidurdienį prigeria alkoholio, atsitiktinai staiga girtas vežą  brangiausią žmogų – mamą – į ligoninę. Būtent tada, kaip žaibas insultas ar kažkoks kitas priepuolis, staiga lygiam kelyje nuvairuojama į medį, ir lyg viską žinodama, žiniasklaida aprašo alkoholinių promilių kiekį vairuotojo kraujyje… O jis putė ? Kiek pūtė ? Kaip pūtė? Sąmonės neteko? Sąmonė buvo? Kažkokių  neaiškių policininkų parodymų ir komentarų kratinys. Ir dar vienas atsitiktinumas – jokių liudininkų!

 

Tokia paprasta, paprasto rajoninio alkoholiko eilinė avarija… Na jo , juk alkoholikams visada taip nutinka, kas čia tokio – avarija, juk mes visi nuo to neapsaugoti.

 

Ar tikrai? Neapsaugoti? Nuo ko? Nuo brolio, kuris yra žymus ne tik Lietuvoje ir visai neseniai nuėjo dirbti ne į tą verslo bendrovę – „Avia Solutions Group“, kuri būtų tinkama mūsų „kregždutėms“? 

 

Brolio, kuris, tikriausiai, šiuo metu Lietuvoje vienintelis turintis tokią skaidrią ir tvirtą biografiją, kuris galimai galėjo vesti Lietuvą į naują globaliai besikeičiantį  Pasaulį? Asmenybė kuri galėjo drąsiai ir aiškiai suformuoti Naujojo Pasaulio ir Europos pokyčių gaires, numatyti besikeičiančios politikos ir finansinius niuansus ir derėtis su bet kurios pasaulio šalies lyderiu.

 

Toks žmogus, kurio pragmatizmas ir aiški lyderystė galėjo sukelti nepakenčiamus kaulų laužymus mūsų lietuviškajam „kregždučių“ klanui, kuris, beja, pastaraisiais metais vienvaldiškai manipuliuoja Lietuvos visais gyvenimiškais, verslo, finansų, valstybinių žinybų, kariniais, spectarnybų raktais.

 

Ir štai primityviausių dėlionių rinkinys, kuris privedė mane, lietuviškos žiniasklaidos skaitytoją ir vietinės geopolitinės smėlio dėžės stebėtoją padaryti tik vieną sąmokslinę išvadą – Vygaudo Ušacko brolio avarija yra specialiųjų tarnybų darbas.

 

Darbas kaip ženklas, jog senieji valdytojų klanai nesitaikstys ir neužleis vietos naujiems pasaulio pasikeitimams, kurie mano, kad jie dar ilgai gyvuos ir amžinai galės nebaustinai siurbti mūsų Lietuvos Tautos resursus ir žmogiškuosius syvus.

 

P.S.

 

Tik vienas šio avarinio įvykio pats baisiausias faktas – žuvo žmogus, žuvo Mama. Ši milžiniška nelaimė, kuri neleis užgyti netekties žaizdai, už kurią reikės atsakyti.

 

Alma Kavol (Alytus)

Facebook komentarai
});}(jQuery));