skip to Main Content
mentai

S.Skvernelis elgiasi kaip degradavęs ir apsimyžęs mentas

Aurimas Drižius

 

Ekskomisaras Saulius Skvernelis pasirodė visu gražumu – Seimo pirmininkę Loretą Graužinienę iškeikė paskutiniais tipiško degradavusio ir myžalais atsiduodančiomis uniforminėmis kelnėmis mento leksikonu.

O kaip pakvipo, kad už savo žodžius reikės atsiprašyti, S.Skvernelis taip pat pasielgė kaip tikras sovietinis mentas, kokiu jis visą gyvenimą ir buvo – nėrė į krūmus.

Visų pirma, reikia sudėlioti taškus. L.Graužinienė tapo Seimo pirmininke po to, kai Darbo partija užėmė antrą vietą pagal rinkėjų skaičių praėjusiuose Seimo rinkimuose.

S.Skvernelio į ministro postą nerinko niekas, jį į šias pareigas prastūmė jo protežė Dalia Grybauskaitė, prieš tai išprievartavusi Tvarką ir teisingumą, kad ši partija prisiimtų S.Skvernelį kaip savo kandidatą.

Politinių partijų žaginimas yra firminis D.Grybauskaitės stilius, ji lengvai prievartauja tiek R.Pakso, tiek ir V.Uspaskich partijas, primesdama jos savo valią (užtenka prisiminti, kaip legendinės aferos „Independence“ vykdytojas Rokas Masiulius, dar vienas Grybauskaitės šunelis ant trumpo pavadžio, tapo Energetikos ministru nuo Darbo partijos, nors su Darbo partija neturėjo nieko bendro. Lygiai taip pat, kaip ir S.Skvernelis tapo Tvarkos ir teisingumo ministru, nors su šia partija neturėjo nieko bendro. Kuo dar pasižymėjo S.Skvernelis? Na, nebent  tuo, kad iš savo kuklaus mento atlyginimo sugebėjo ant Neries kranto pasistatyti didžiulę pilį – tai, cituojant D.Grybauskaitę, yra nuopelnas, nes tie durneliai buvę FNTT vadovai Gailius ir Giržadas nesugebėjo net namų pasistatyti, už tai ir lėkė iš savo tarnybos. Kuo dar gali pasigirti S.Skvernelis? Dar nebent tuo, kad organizavo 300 gerai ginkluotų milicininkų išpuoliui Garliavoje, kai buvo pagrobta Drąsiaus Kedžio dukra, o milicininkai daužė ant žemės suguldytiems pensininkams lyties organus. Kitų S.Skvernelio nuopelnų neprisimenu. 

mentai

Aš esu įsitikinęs, kad paskutinis S.Skvernelio išpuolis prieš L.Graužinienę buvo suderintas su Dalia Grybauskaite – juk be jos leidimo šis dvaro šunelis negalėtų suloti : „au. au“, ar šiepti nasrų. Kita vertus, aišku, kad tokį išpuolį sugalvojo kokia nors PER agentūra, juk mento smegenys nebūtų to sugalvoję. Pacituosiu pažodžiui: „Išlindo pilypas iš kanapių: matyt, Seimo pirmininkė neskaito nei laikraščių, nei portalų, nežiūri televizijos ir neklauso radijo. Jei Seimo pirmininkė neskaito šios informacijos, gal bent „google“ jai padėtų?“,  „Galbūt daugiau asmens sargybinių, kurių Seimo pirmininkė pageidauja, apsaugos ją ne tik nuo tikrų pavojų, bet ir nuo kalbėjimo, kuris juokina žmones?“.

 

Dar gerai, kad L.Graužinienė neatsikirto tokiu pačiu stiliumi, tik pasakė, kad laukia asmeninio S.Skvernelio atsiprašymo. Pastarasis kaip ir dera tikram mentui, dėjo į krūmus, tik ministerija paskelbė atsiprašymą. Tačiau matant TV ekrane iš džiaugsmo krykštaujantį Skvernelį, akivaizdu, kad tas ministerijos atsiprašymas nebuvo nuoširdus.

Ko siekiama tokiu išpuoliu prieš Lietuvos parlamento pirmininkę? Žinoma, čia liejasi tas nesibaigiantis D.Grybauskaitės kerštavimas už tai, kad L.Graužinienė kadencijos pradžioje drįso kritikuoti prezidentę, ir drąsiai sakė savo nuomonę. 

Dar prieš metus D. Grybauskaitė atskleidė neketinanti su Darbo partijos atstovais aptarinėti valstybės saugumo reikalų. Mat turima „žinių, kad šios partijos vadovai gali būti įtakojami Kremliaus“. Seimo pirmininkė L.Graužinienė į šiuos žodžius sureagavo aštriai: prezidentę palygino su V. Putinu, pareikalavo  atsiprašymo, o jo nesulaukusi pažadėjo formuoti „komisiją dėl prezidentės įgaliojimų viršijimo“.

Dabar L.Graužinienė nutilo, ir į piktus Grybauskaičių ir skvernelių išpuolius tiesiog nereaguoja. Vyksta kažkokie susitarimai, matyt kad čia įveltas ir partijos pirmininko V.Uskaskicho likimas. 

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));