Rublis susietas su auksu – ar doleriai ir eurai taps tualetiniu popieriumi?

rubliai

rubliai

 
Rusija nustatė fiksuotą aukso kainą, atnaujindama oficialius tauriųjų metalų pirkimus
 
 
Didžiausia Rusijos finansų institucija „Sberbank“ pranešė, kad per pastarąsias kelias savaites aukso ir paladžio paklausa išaugo keturis kartus. Tuo tarpu Rusijos finansų ministerija auksą taip pat įvardijo kaip „idealią alternatyvą“ JAV doleriui.
 
Fiksuotos aukso kainos nustatymas kai kuriems analitikams primena, ką JAV darė „aukso standarto“ metais. Laikotarpis nuo 1879 iki 1914 metų yra žinomas kaip klasikinio aukso standarto era, per kurią viena uncija aukso reikštų 21 USD. Tada 1930-aisiais JAV uždraudė aukso nuosavybę ir padidino dolerio aukso vertę nuo 20,67 USD iki 35 USD už unciją.
 
Ši kaina išliko fiksuota iki 1971 m., kai Richardas Nixonas sustabdė JAV dolerio konvertavimą į auksą, o tai reiškė, kad kitos šalys nebegalėjo išpirkti dolerių į auksą. 1973 m. aukso standartas buvo panaikintas.
 
 
 VAKARU ZINIASKLAIDA  dar  nesuprato  kas atsitiko– RUSIJOS RUBLIS SUSIETAS SU AUKSU ir ZALIAVOMIS.
Straipsni parase RONANAS MANLY ,kuris yra tauriųjų metalų ANALITIKAS   kurio tinklaraščiai dažnai apima dabartines temas, įskaitant tai, kas vykstaLondono aukso rinkoje ir centrinių bankų aukso veikla
 
 
Rusijos bankas, siūlydamas pirkti auksą iš Rusijos bankų už fiksuotą 5000 rublių už gramą kainą, susiejo rublį su auksu ir, kadangi auksu prekiaujama JAV doleriais, nustatė žemiausią rublio kainą JAV dolerio atžvilgiu.
 
 kovo 25 d., penktadieni, Rusijos bankas paskelbė apie fiksuotą kainą. Tuo metu rublis kainavo apie 100 JAV dolerio atžvilgiu, tačiau nuo to laiko sustiprėjo ir artėja prie 80 už JAV dolerį. Kodėl? Kadangi auksu tarptautinėse rinkose buvo prekiaujama maždaug 62 USD už gramą, o tai atitinka (5000 / 62) = maždaug 80,5, o rinkos ir arbitražo prekiautojai dabar atkreipė dėmesį, padidindami RUB / USD kursą….
 
Ką tai reiškia NAFTAI?
Rusija yra didžiausia pasaulyje gamtinių dujų eksportuotoja ir trečia pagal dydį naftos eksportuotoja. Jau dabar matome, kad Putinas reikalauja, kad užsienio pirkėjai (rusiškų dujų importuotojai) už šias gamtines dujas atsiskaitytų rubliais. Tai iš karto susieja gamtinių dujų kainą su rubliais ir (dėl fiksuoto ryšio su auksu) su aukso kaina. Taigi Rusijos gamtinės dujos dabar per rublį susietos su auksu.
 
Tą patį dabar galima padaryti su rusiška nafta. Jei Rusija pradės reikalauti už naftos eksportą atsiskaityti rubliais, iškart bus netiesioginis susiejimas su auksu (per fiksuotos kainos rublį – aukso jungtis). Tada Rusija galėtų pradėti tiesiogiai priimti auksą už savo naftos eksportą. Tiesą sakant, tai gali būti taikoma bet kurioms prekėms, ne tik naftai ir gamtinėms dujoms.
 
Ką tai reiškia AUKSO KAINAI ?
Žaisdami abi lygties puses, ty SUSIEDAMI RUBLI su AUKSU , o paskui SUSIEDAMI MOKEJIMUS  už ENERGIJA  su RUBLIU , RUSIJOS BANKAS  ir KREMLIUS  iš esmės KEICIA  visas pasaulinės prekybos sistemos darbo prielaidas, tuo pačiu paspartindami pasaulinės pinigų sistemos pokyčius. .. ieškanti fizinio aukso, kad butu galima sumokėti už tikras prekes, tikrai galėtų susprogdinti LBMA ir COMEX popierinio aukso rinkas.
 
Fiksuotas RUBLIO ir AUKSO  susiejimas nustato žemiausią RUB/USD kurso ribą, bet taip pat beveik žemiausią aukso kainą JAV dolerio atžvilgiu. Tačiau be to, pagrindinis įvykis yra aukso susiejimas su mokėjimais už energiją. Nors PADIDEJUSI RUBLIO PAKLAUSA  turėtų ir toliau stiprinti RUB/USD kursą ir pasirodyti kaip aukštesnė aukso kaina, tačiau dėl fiksuoto rublio – aukso jungties RUSIJA pradės AUKSA  priimti tiesiogiai kaip MOKEJIMA uz  NAFTA , tai būtų NAUJAS AUKSO KAINOS  paradigmos pokytis, nes NAFTOS KAINA  būtų tTIESIOGIAI SUSIETA  su AUKSO KAINA.
 
Pavyzdžiui, Rusija galėtų pradėti nuo nurodydama, kad dabar ji priims 1 gramą aukso už barelį naftos. Tai neturi būti 1 gramas, bet turėtų būti pasiūlymas su nuolaida, palyginti su dabartine žaliavos etalonine kaina, kad būtų skatinamas įsisavinimas, pvz. 1,2 gramo už barelį. Tada pirkėjai imtų pirkti fizinio aukso, kad sumokėtų už Rusijos naftos eksportą, o tai savo ruožtu sukurtų didžiulę įtampą popierinio aukso rinkose Londone ir Niujorke, kur visas „aukso kainos“ atradimas yra pagrįstas sintetiniais ir dalimis padengtais grynaisiais pinigais. atsiskaityta už nepaskirstytą „auksą“ ir aukso kainos „išvestines priemones“.
 
Ką tai reiškia RUBLIUI ?
RUBLIO  susiejimas su AUKSU per Rusijos banko fiksuotą kainą dabar padėjo žemiau RUB/USD kursą ir taip STABILIZAVO  bei USTIPRINO RUBLI . Reikalavimas, kad už gamtinių DUJU  eksportą būtų mokama RUBLIAIS  (o galbūt ir už NAFTA  bei kitas ZALIAVAS ) vėl bus RUBLIO stabilizavimas ir parama. Jei dauguma TARPTAUTINES PREKYBOS SISTEMOS  pradės PRIIMTI šiuos rRUBLIUS  mokėjimams už prekes, tai gali paskatinti RUSIJOS RUBLI  tapti PAGRINDINE PASAULINE VALIUTA. Tuo pat metu bet koks Rusijos žingsnis priimti tiesioginį auksą atsiskaityti už naftą paskatins daugiau tarptautinio aukso patekti į Rusijos atsargas, o tai taip pat sustiprintų Rusijos banko balansą ir savo ruožtu sustiprintų rublį.
 
Kalbos apie oficialų rublio aukso standartą gali būti per anksti, tačiau Rusijos bankas turi apsvarstyti auksu garantuotą rublį.
 
Ką tai reiškia KITOMS VALIUTOMS ?
Pasaulinė pinigų padėtis sparčiai keičiasi, o centriniai bankai visame pasaulyje akivaizdžiai į tai atsižvelgia. Vakarų sankcijos, tokios kaip daugumos Rusijos užsienio valiutos atsargų įšaldymas bandant sankcijas Rusijos auksui, dabar tapo akivaizdu, kad gali būti nesilaikoma nuosavybės teisių į užsienio valiutos atsargas, taip pat kad užsienio centrinių bankų auksas, laikomas saugyklose. pavyzdžiui, Anglijos banke ir Niujorko Fed, nėra konfiskuotina.
 
Todėl kitos ne Vakarų šalių vyriausybės ir centriniai bankai labai domėsis, kad Rusija susietų rublį su auksu ir prekių eksporto mokėjimus su rubliu. Kitaip tariant, jei Rusija ims mokėti už naftą auksu, kitos šalys gali jausti poreikį pasekti pavyzdžiu.
 
Pažiūrėkite, kas, be JAV, yra didžiausi pasaulyje naftos ir gamtinių dujų gamintojai – Iranas, Kinija, Saudo Arabija, JAE, Kataras. Akivaizdu, kad visos BRICS šalys ir Eurazijos šalys visa tai taip pat labai atidžiai stebi. …
 
Ką tai reiškia JAV DOLERIUI ?
Nuo 1971 m. JAV dolerio pasaulinio rezervo statusas buvo pagrįstas nafta, o naftos dolerio era buvo įmanoma tik dėl to, kad pasaulyje nuolat naudojami JAV doleriai prekybai nafta, ir dėl to, kad JAV SUGEBEJO UZKIRSTI  KELIA bet kokiam  JAV dolerio konkurentui. .
 
Tačiau tai, ką matome dabar, atrodo kaip tos 50 metų sistemos pabaigos pradžia ir naujos auksu bei žaliavomis paremtos daugiašalės pinigų sistemos gimimas. To priežastis buvo Rusijos užsienio valiutos atsargų įšaldymas. Milžiniškos žaliavinės pasaulio šalys, tokios kaip Kinija ir naftą eksportuojančios šalys, gali jausti, kad dabar laikas pereiti prie naujos, teisingesnės pinigų sistemos. Tai nenuostabu, jie apie tai diskutuoja daugelį metų.
 
Nors dar per anksti pasakyti, kaip paveiks JAV dolerį, jis išeis iš šio laikotarpio silpnesnis ir mažiau įtakingas nei anksčiau.
 
Kokios yra šių įvykių PASEKMES?
Rusijos banko žingsnis susieti rublį su auksu ir mokėjimus už prekes susieti su rubliu yra paradigmos pokytis, kurio Vakarų žiniasklaida dar tikrai nesuvokė. Kai domino kauliukas krenta, šie įvykiai gali atgarsėti įvairiais būdais. Padidėjusi fizinio aukso paklausa. Smūgiai popierinio aukso rinkose. Perkainuota aukso kaina. Perėjimas nuo JAV dolerio prie kitos valiutos dengtos AUKSU ir ZALIAVOMIS.. Padidėjusi dvišalė prekyba prekėmis tarp NE  Vakarų šalių  kitomis valiutomis nei JAV doleris.
 
 
 4. – VATIKANO  bankas jau pervedė 10 milijonų eurų RUIJOS centriniam bankui, kad NUPIRKTU RUBLIU , skirtų apmokėti už RUSIJOS GAMTINES DUJAS .
Vatican Bank Sends 10 Million Euros to Buy Rubles – To Buy Gas
Šis Vatikano žingsnis tiesiogiai prieštarauja Europos Sąjungos sankcijoms, įvestoms Rusijai dėl padėties Ukrainoje.Ar kitos Europos tautos paseks Vatikano pavyzdžiu ir darys tą patį?
 
5. – Kitas PUTINO zingsnis  : grąžinti RUSIJAI AUKSINI JOS VALIUTOS STANDARTA !
 
https://coercioncode.com/2022/03/05/putins-next-move-returns-russia-to-the-gold-standard-for-its-currency/
JAV DOLERIS  ir EURO nukentėjo taip smarkiai, kad NE VIENA VALIUTA  greičiausiai NEISLIKS .
 
Niekas visame pasaulyje nesuteiks pirmenybės NIEKUO NEPAREMTAM/NESUSIETAM  JAV DOLERIUI iš valstybės, turinčios mažiausiai 30 tTRILIJONU DOLERIU SKOLA , palyginti su AUKSU UZTIKRINTU RUSIJOS RUBLIU .
 
RUSIJA  tiesiog visiškai SUTRIUSKINO  JAV ir EUROZONĄ.
Kai Muammaras QADDAFI -GADDAFI –  Libijoje planavo AUKSU UZTIKRINTA VALIUTA  VISAI AFRIKAI,tai AMERIKA ir VAKARAI, įsiveržė į Libiją ir jis buvo ziauriai nuzudytas minioje esanciu AMERIKOS/NATO paruostu zmogzudziu -smogiku…,o jo ispuoseleta LIBIJA paverte griuvesiais, o zmones pabegeliais i EUROPA….
 
Kai Saddamas HUSSEINAS  Irake paskelbė, kad pradės pardavinėti NAFTA KITA VALIUTA ,  nei JAV doleris, po dviejų mėnesių prasidėjo 2-asis IRAKO  karas – ir jie jį pakore! TAI SITOKIA  YRA NATO/AMERIKOS  ”DEMOKRATIJA” SU BOMBOM ir TEISETU VALSTYBIU VADOVU ir TU VALSTYBIU ZMONIU SUSIDOROJIMU ,paverciant juos pabegeliais….
 
JAV DOLERIS,pagal AMERIKA/VAKARUS/NATO   tiesiog privalo buti VIENINTELE  šios planetos rezervinė KRUVINA  VALIUTA, todėl vyksta AMERIKOS/VAKARU/NATO karai, o dabar RUSIJA  ją visiškai  SUGRIOVE .
 
… gynybos sekretorius Lloydas Austinas vakar pasakė: „Visos šios kalbos apie branduolinį karą yra pavojingos, “,… JAV dabar yra EGZISTENCINE KRIZE . Mūsų VALIUTA  ką tik buvo visiškai SUGRIAUTA  RUSIJOS  sprendimo PAREMTI RUBLI AUKSU…
 
Nuo šios akimirkos žiūrėkite retoriką apie RUSUJA -ji  yra taip APSMEIZTA , kaip niekada anksčiau NERA BUVE.. Tikriausiai jie pradės kaltinti Rusijos karius išmetus kūdikius iš Ukrainos ligoninių inkubatorių (kaip apkaltino Iraką), kad pateisintų karą su Rusija….JIE NESUSTOS PRIES NIEKA…SUNAIKINO VISUS ,KURIE KETINO ATSISAKYTI DOLERIO,tad RUSIJAI ir RUSIJOS ZMONEMS reikia buti labai atsargiems…
 
Mano asmenine nuomone, KARAS  su Rusija dabar yra savaime suprantamas sprendimas. JAV ir Europa NETURI KITO PASIRINKIMO jeigu JIE NORES ISLAIKYTI DOLERI /EURA…RUSIJA TURI BUTI SUNAIKINTA,KAIP LIBIJA ir KITOS SALYS, NEPAKLUSTANCIOS AMERIKOS/ES/NATO/VAKARU  REZIMAMS…tai JU KARU ir KRUVINU UZSIENIO SUVERENIU VALSTYBIU REZIMU PAKEITIMO ISTORIJA…
 
 
 
 PENKTADIENIS, KOVO 4 D. – Prieš dvi dienas, 2022 m. kovo 2 d., pamenu, kad mačiau VIENĄ neprotingą pranešimą, kuriame buvo parašyta tiesiog „ES uždraudė parduoti ir importuoti ES banknotus į Rusiją“.
 
Prisimenu, maniau, kad tai keista. Kaip kas nors gali apriboti grynųjų pinigų judėjimą ir kodėl tai turėtų daryti? Dabar mes žinome.
 
Akivaizdu, kad Europos Sąjunga (ES) gavo žinią, kad Rusija ketina paremti savo valiutą auksu, o ES norėjo užtikrinti, kad niekas Europoje negalėtų parduoti ar net įnešti savo grynųjų eurų į Rusiją, nes jie BEVERCIAI, lyginant su AUKSU PAREMTU RUSIJOS VALIUTA.!
 
ES žinojo, kad tai ateis. . . arba bent jau jie labai to bijojo.
Facebook komentarai
});}(jQuery));