Rasa Juknevičienė jau šmeižia Gitaną Nausėdą, reiškia, jis ne landsbergių marionietė

Reasa Juknevičienė jau šmeižia Gitaną Nausėdą, reiškia, jis ne landsbergių marionietė

 

R. Juknevičienė: Dievaž negalvojau, kad teks tai daryti

naus jpg

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko Vytauto Bako pavaduotoja Rasa Juknevičienė papasakojo apie kandidato ė prezidentus Gitano Nausėdos šokiruojančius siūlymus.

„Ups! Dabar tai jau aš įkvėpsiu giliai ir parašysiu…
Dievaž negalvojau, kad teks tai daryti. Matau, kad reikia, nes ponas Gitanas Nausėda apkaltino Ingridą dėl rinkimų nakties, neva mus, TSLKD, ji laiko raupsuotaisiais.
Tai va, pasakoju.
Prieš mūsų pirminius rinkimus aną rudenį, kai Ingrida dar nebuvo apsisprendusi, sulaukiau G. Nausėdos skambučio ir siūlymo susitikti. Gerai, apsidžiaugiau.
Sutartoje vietoje kavinė nedirbo, tai radau tokią mažutę sušinę šalia. Gitanas atėjo, kiek nusivylė tokia kuklia aplinka, bet apsidžiaugė, kad jis galės atsisėsti nugara į langą ir niekas jo nepamatys. Ups, pamaniau! Ar aš kokia raupsuota, jei taip bijo, kad kas nepamatytų? Na, tiek to, kalbamės.
Buvo kalba dėl jo dalyvavimo mūsų praimariuose. Sako, duočiau savo pavardę, tačiau po skyrius nevažinėčiau, kampanijoje nedalyvaučiau. Mano atsakymas buvo paprastas – tokiu atveju jūs pralaimėsite. Vygaudas yra partijos narys, jį žmonės pažįsta. Ir tada – dar vienas ups! Išgirdau klausimą, ar negalima būtų Vygaudo išmesti iš partijos?
Akimirką net nesugebėjau nieko atsakyti…
Ne, sakau, apie tai net jokios kalbos būti negali!
Atsisveikinome pakalbėję dar apie kažką…
Beje, mes patys apsisprendėme su visa gausa nedalyvauti Ingridos rinkimų nakty, kad G. Nausėda neapkaltintų jos esant konservatorių įkaite. Nes tokia nėra. Ji yra labiausiai nepriklausoma kandidatė, kiek pažįstu jos charakterį ir padorumą“, – visuomeniniuose tinkluose atskleidė R. Juknevičienė.

 

Gitanas Nausėda
1 val. ·
Vienintelis tikras faktas tame, ką parašė p. Juknevičienė, – mūsų susitikimas buvo. Visa kita yra pramanai, pradedant neva nusivylimu kuklia susitikimo vietos aplinka ir baigiant klausimu dėl Vygaudo Ušacko išmetimo iš partijos. Ar tikrai verta iki to nusileisti, p. Rasa? Ar tai yra, ką konservatorių deleguota kandidatė turėjo mintyje apie savo planus antrame ture, sakydama „visos priemonės naudotinos“? Užtikrinu Jus, kad bendrausime konstruktyviai, net jei Jūsų remiama kandidatė netaps prezidente. Bendras valstybės interesas yra svarbiau už personalijas ir dėl to tikrai neverta užsiimti smulkiu melu.

Facebook komentarai
});}(jQuery));