Ramūnas Karbauskis išleido žurnalą apie „neliečiamuosius” Landsbergius – bando antrą kartą apgauti rinkėjus, kad jis kitoks

LVZS_Nelieciamieji_EKRANUI

LVZS_Nelieciamieji_EKRANUI

Ramūnas Karbauskis

Visus praėjusius ketverius metus mano viešinti epizodai apie prieštaringus santykius tarp stambių verslo grupių ir aukščiausių valstybės politikų, dešimtmečius valdžiusių Lietuvą, tapo leidiniu, kurį pavadinome „Neliečiamieji“.
Turiu teisę ir jaučiu pareigą pasakyti žmonėms, kodėl mūsų taip nemėgsta Landsbergiai, konservatoriai ir jiems pataikaujančios partijos, pradedant liberalais, baigiant G. Palucko vadovaujamais socialdemokratais, kurie tapo konservatorių satelitine partija.
Žmonės turi žinoti, kas sieja Landsbergių šeimos verslą, konservatorių partiją su privačiais pensijų fondais; kaip buvo padaryta milžiniška žala valstybei, žmonėms, ekonomikai nesąžiningai vystant šaliai reikalingus strateginius projektus, kaip iš jų vystymo buvo ciniškai pelnomasi, visiškai negalvojant nei apie projektų reikšmę valstybei, nei apie atsakomybę prieš Lietuvos žmones.
Kad būtų visiems aišku, kuomet pasipils visokios manipuliacijos ir purvas, dar kartą atsakingai pareiškiu, kad mes remiame ir palaikome valstybei reikšmingus strateginius, energetinę nepriklausomybę garantuojančius projektus, tačiau nepritariame mokesčių mokėtojų pinigų švaistymui ir ciniškam „neliečiamųjų“ elgesiui, kurį dangstė (o gal ir tebedangsto?) „stogai“, prokurorams draudę pradėti ikiteisminius tyrimus.
Net neabejoju, kad po šio leidinio pasirodymo konservatoriai mus vėl ims kaltinti, kad dirbam ne Lietuvai, tačiau man per šiuos metus kilo taip pat daug klausimų. Pavyzdžiui, o kam gi dirba jie, nes visur, kur jie pasirodydavo, pasibaigdavo nuostoliais, pradedant Mažeikių naftos pardavimu, baigiant SGD projekto įgyvendinimu? Aš net negalėjau įsivaizduoti, kad tokio masto dalykai dėjosi mūsų valstybėje, kol nepradėjo liudyti D. Grybauskaitės valdomos prezidentūros užtildyti prokurorai. Jie negalėjo apginti Jūsų bei valstybės interesų, nes jiems neleista to padaryti. Jiems neleista tirti, kaip „neliečiamieji“ ir jų statytiniai viena ranka švaistė valstybės milijonus konsultacijoms, perkant orą, o kita – iš esmės tuo pat metu nurėžinėjo pensijas ir kitas žmonių pajamas, kurie turėjo padengti „neliečiamųjų“padarytus nuostolius.
Manau, Jums taip pat kils daug klausimų, kodėl mūsų valstybėje vyko dalykai, apie kuriuos Jūs nieko negalėjote sužinoti, nes visi tylėjo, pradedant aukščiausia valdžia, baigiant žiniasklaida.
Ar norite, kad „neliečiamieji“ sugrįžtų ir tęstų tai, ką pradėjo ir mes jiems sutrukdėme? Jau greitai galėsite atsakyti į šį klausimą atėję prie balsavimo kabinų.
„Neliečiamieji“ jau keliauja per Lietuvą ir kol žurnalas nepateko į Jūsų rankas, kviečiu skaityti elektroninę versiją:

https://www.lvzs.lt/images/PDF/LVZS_Nelieciamieji_EKRANUI.pdf?type=file&fbclid=IwAR1AmRIRJeQgUgVJwlUVYl40_YGMVK-B-G7ODPaxnnssI2wCbF5GHZN96e8

 

 

Redakcijos komentaras : Ramūnas Karbauskis, matyt, antrą kartą bando apgauti rinkėjus, pasakydamas, kad jis kitoks, nei Landsbergių šeimynėlė.

Tiesos dėlei reikia priminti, kad „valstiečių” daugumos valdomas Seimas per ketverius metus nė piršto nejaudino, kad būtų nutraukos visos tos aferos, apie kurias Karbauskis rašo savo žurnale ‘Neliečiamieji”.

T.y. „valstiečiai” nenutraukė nei „Independence” aferos, o balsavo už tai, kad ją „išsipirkti”. „valstiečiai” neištyrė nei „Mažeikių naftos” privatizavimo aferos, nei „Snoro” banko užgrobimo ir išplėšimo aferos, nei Garliavos pedofilijos bylo. Tik pradėjus jas aiškintis, visi galai nuvestų pas tą pačią Grybauskaitę ir Landsbergį. Būetnt todėl karbauski to ir nedaro. tačiau žinodamas, kaip lietuvių tauta nekenčia šio ožio, Karbauskis bando save pateikti kaip Landsbergio oponentą. ir dar kartą apgauti rinkėjus.

Tik Karbauskio marionietė Agnė Širinskienė bejėgiškai du metus bandė išsikviesti į Seimo komisiją liudyti Austėją Landsbergienę, kuri tyčiojosi iš „valstiečių” ir SEimo. Nejaugi Širinskienė nežinojo, kad gali kreiptis į policiją, kuri atvesdintų liudyti neklaužadą Austėją? Vietoj visų šių aferų sustabdymo ir ištyrimo R.Karbauskis bendradarbiavo su šiais aferistais – paskyrė susisiekimo ministrų garsųjį Roką Masiulį, kuris ir buvo šios aferos autorius. Juokinga tai, kad Karbauskis, aprašęs visas šias aferas, pats jose dalyvavo ir joms pritarė. O dabar bando antrą kartą apgauti rinkėjus, neva jis kitoks, nei šio žurnalo herojai. Todėl dar kartą primenu – Karbauskis ir Landsbergis – vieno lizdo paukščiai, nes jeigu būtų norėjęs, Karbauskis per keturis metus būtų labai ramiai uždaręs visą ožio gaują į Lukiškes. Tačiau dabar Karbauskis pasakoja, kad net prokurorai, atėję į Seimą, pasakoja, kad jiems neleido tirti ožio aferų. Tai ką ponas iš Naisų, padarėte, kad padėti tiems prokurorams ištirti visus nusikaltimus. Turint tokią daugumą Seime, labai lengvai galima pašalinti generalinį pašilį ir į jo vietą pastatyti drąsų ir turintį stuburą žmogų. Juk visos šios landsbergių gaujos aferos akis bado – juk net pvz. Independence atveju už laivą sumokėti tris kartus brangiau, nei jis kainavo. Ar neaišku, kad tai vagystė? Kodėl Seimas nieko nedarė, kad sustabdyti šias milijardų vagystes, bet priešingai – pats jose dalyvavo. Todėl šie Karbauskio žurnalai apie „neleičiamuosius” tik dar kartą įrodė – „valstiečiai” viską žino, tačiau nieko nedaro. Jeigu norite nieko neveikimo pratesimo, balsuokite už karbauskį ir skvernelį.

Facebook komentarai
});}(jQuery));