Raimondas Kuodis apie Stasio Jakeliūno tyrimą: čia toks vienas žaliųjų žmogeliukų (Lenino tipo) naudingas idiotas, (negavęs darbo LB)

Raimondas Kuodis

Čia toks vienas žaliųjų žmogeliukų (Lenino tipo) naudingas idiotas, (negavęs darbo LB) grasinęs padirbėt pabėgusių SNORO akcininkų pusėj, dirbęs SNORO RYTO bendradarbiu ir išvogtoj kredito unijoj, matote jaučiasi GALUTINIU MORALINIU AUTORITETU „skandint” ištisas valstybės institucijas:)!!!

Galėtų sau „skandint” Šarkino laikų instituciją, be ne – nors „krizės tirimas” apima 2009-2010 metus, daro plačius apibendrinimus apie modernią, nuo 2011 m. naują vadovybę turinčią instituciją, kuri net neturi MOTYVO kažką blogo dengt ar gint iš senųjų laikų, ir yra išsprendusi didžiąją dalį senojo LB problemų (išvalyta finansų sistema, įvesta makroprudencinė politika, optimizuota struktūra etc.). Šita vadovybė net neturėtų būt kviečiama į kamysiją, bet geranoriškai ėjo, tikėdamasi, kad kažką domina tiesa apie krizę…

Tautiečiai, žiūrėkit į šį procesą taip kaip ir priklauso – į paks-almaksinį norą paimt prezidentūrą purvinom (polit-technologų parinktom) priemonėm. Nepamenu kurioj šaly, bet Šatrijos kalno papėdėje gimusi partija paėmė tą šalį … SERIALU:) (Zelenskis, jiems nepatogiai, dar kartą parodė iš kur visa tai:). Dzin, očen nužna vertikal vlasti:)

Mieli rinkėjai, rinkitės atsakingai. Kaip pilietis-visuomenininkas apakęs nuo to, ką išdarinėja žalieji žmogeliukai, prisidengdami „tirimais”. Pavyzdžiui, nesibaigus tirimui, ištraukinėja kažkokius kliedesius apie švedų iš Lietuvėlės išvagtus 9 melejardus ir pan.

[Reiktų staigiai įkurt kamisiją tirt, kiek pinigo iš tėviškėlės kasmet išveža (ne, išvagia žmonių pinigą) IMPORTUOTOJAI, tada juos visus praimas gal dar spės paduot į prakuraturą:]

Tokia štai dzimakratyjos būklė.

Facebook komentarai
});}(jQuery));