PST bendradarbiauja su antstoliu, siekdama protingo baudos apmokėjimo grafiko

PST bendradarbiauja su antstoliu, siekdama protingo baudos apmokėjimo grafiko

AB „Panevėžio statybos trestas“ (PST) vykdys teismo sprendimą dėl Konkurencijos tarybos skirtos baudos ir šiuo metu tariasi su antstoliu dėl jos apmokėjimo grafiko. Bendrovė siekia, kad atsižvelgiant į mokėtinos sumos dydį, jos apmokėjimas būtų atliekamas ne iš karto, o per sutartą protingą periodą.

„Šiuo metu kalbamės su antstoliu dėl protingo apmokėjimo termino, kuris turėtų kuo mažesnę įtaką bendrovės veiklos planams. Esame viena didžiausių statybos bendrovių Lietuvoje, taip pat – vienas didžiausių mokesčių mokėtojų statybų sektoriuje, todėl šiuo klausimu tikimės konstruktyvaus ir geranoriško požiūrio“, – sako PST generalinis direktorius Dalius Gesevičius.

Kol vyksta bendravimas su antstoliu ir ieškoma abiem pusėms priimtino sprendimo, PST yra pasirengusi laikinųjų apsaugos priemonių taikymui, kurios yra įprasta teismo sprendimo vykdymo proceso dalis: „Deriname su antstoliu dėl laikino įmonės turto arešto, kuris padengtų išieškomos sumos dydį. PST turi pakankamai niekam neįkeisto turto, kurį galėsime pasiūlyti kaip užstatą, o disponavimo juo apribojimai neturės jokios įtakos bendrovės kasdieninei veiklai: toliau galėsime naudotis įmonės sąskaitomis ir veiklos vykdymui reikalingais finansiniais ištekliais“, – pažymi D. Gesevičius.

2019 m. PST ir jos valdomų įmonių konsoliduotos pardavimo pajamos siekė 108,5 mln. eurų ir buvo 14 proc. didesnės nei ankstesniais metais. Grynasis pelnas šiuo laikotarpiu sudarė 0,59 mln. eurų. PST įmonių grupėje iš viso dirba daugiau nei 950 žmonių.

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: RITA RAULUŠEVIČIŪTĖ, UAB „GRAVITAS PARTNERS”
Facebook komentarai
});}(jQuery));