Prokuratūra : ne įmonės savininkas, tačiau iš įmonės vagiantys asmenys laikomi tos įmonės turtu suinteresuotais asmenimis

stankevicius

stankevicius

Remigijus Guobys

Manęs nenustebino, kai Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Rasa Bekišienė nutraukė ikiteisminį tyrimą konstatavusi, kad nebuvo padarytos nusikalstamos veikos. Aš ją tradiciškai apskundžiau jos tiesioginiam vadovui Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus vyriausiajam prokurorui Arūnui Stankevičiui. Tačiau kai gavau vyriausiojo prokuroro A. Stankevičiaus nutarimą, GAVAU ŠOKĄ!

 

stankevicius

Prokuroras A. Stankevičius (nuotr. ) savo nutarime teigia, kad aš, būdamas 50% akcininkas, negaliu būti suinteresuotas asmuo dėl man priklausančios įmonės išvogto turto! Jo teigimu, mano įmonės turtas man yra svetimas, o iš mano įmonės vagiantys asmenys laikomi  mano įmonės turtu suinteresuotais asmenimis. Prokuroro A.Stankevičiaus citata pažodžiui : Šio ikiteisminio tyrimo metu nebuvo gauta faktinių duomenų, kadUAB „Plieninis skydas“ turtas, dėl kurio galimo pasisavinimo buvo atliekamas ikiteisminis tyrimas, nuosavybės teise priklausė Remigijui Guobiui, todėl darytina išvada, kad šis turtas jam buvo svetimas, todėl dėl svetimo bendrovės „Plieninis skydas“ turto galimo pasisavinimo Remigijus Guobys negalėjo patirti žalos.

 

Skundas page 003

 

Apskundžiau A. Stankevičiaus nutarimą Vilniaus miesto Apylinkės Teismui, kur ikiteisminio tyrimo teisėja Viktorija Šelmienė nedelsiant panaikino A. Stankevičiaus nutarimą, palikdama A. Stankevičiui teisę jos nutartį per 7 dienas apskųsti. Vietoj to, kad Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus vyriausias prokuroras Arūnas Stankevičius gaudytų vagį, kaip jam liepė teisėja Viktorija Šelmienė, jis nusprendžia apskųsti jos nutarimą. Pastebėtina, kad sprendžiamas tik vienas ginčo klausimas: Ar akcininkas yra suinteresuotas asmuo savo paties įmonės turtu? Kai perskaičiau A. Stankevičiaus pateiktą skundą Vilniaus Apygardos Teismui, antrą kartą GAVAU ŠOKĄ. Šį kartą A. Stankevičius sustiprino savo hipotezę prirašydamas visą puslapį apie tai, kad visi Lietuvos įmonių savininkai yra nesuinteresuoti savo įmonių sėkme ir jose uždirbtu turtu. Aš nežinau, kaip kiti įmonių savininkai, bet aš tikrai esu nuoširdžiai suinteresuotas asmuo, kad mano įmonė turėtų pelną, nes ji maitina mane, mano šeimą ir mano darbuotojus.

 

 

Document page 001

 

Document page 002

Vilniaus Apygardos Teismo teisėjas Gintaras Dzedulionis nagrinėjo A. Stankevičiaus skundą.  Aš pateikiau teisėjui Gintarui Dzedulioniui ir daugiau įrodymų, kad įmonę įsteigiau tam, kad pinigus ji uždirbtu man, o ne vagims, tačiau jis patenkino A. Stankevičiaus skundą, įvesdamas Lietuvoje naują sampratą apie tai, kam priklauso įmonės turtas. Teisėjas Gintaras Dzedulionis pabaigoj užrašė: Nutartis įsigalioja nuo jos priėmimo dienos ir yra neskundžiama.

Nežinau kodėl taip nusprendė teisėjas Gintaras Dzedulionis, gal tokiu būdu nori pritraukti užsienio investicijas ..?

Facebook komentarai
});}(jQuery));