Margarita Starkevičiūtė : profesoriui Landsbergiui norėčiau priminti, kad baigtų dirbti RAO Baltija

land

land

Margarita Starkevičiūtė

Šiaip nekomentuoju kitų pasisakymų, bet šiandieninė Aušros kritika Gitanui peržengia bet kokias ribas. Juolab, kad jos metų darbo Europos parlamente rezultatai – du klausimai apie Dalai Lamą. Tuo galima nesunkiai įsitikinti pažiūrėjus į Europos parlamento interneto svetainę. Beje, kitų išrinktų Lietuvoje Europos parlamento narių rezultatai panašūs. Ją išrinkti padėjo ir kai kurie žurnalistai reklamuodami apeinant įstatymus ir panašiai. Dabar viskam atrodo vadovauja geriausias vado draugas Moša Kantoras. Jis Lietuvą naudoja kaip atskaitos tašką savo ir jo vado interesams ES atstovauti. Ar dabar jau visi žurnalistai ir viešųjų bendrovių atstovai patenkinti prisidėję silpninat Lietuvą ir ES?
O dėl atominės, tai profesoriui Landsbergiui norėčiau priminti, kad baigtų dirbti RAO Baltija ir imti pinigus iš Rusijos energetikos kompanijų, nes jie tik savo interesus žiūri. Taip ir įvyko, pasistatė atominę Astravoje iš Ignalinos uždarymo pinigų, dabar naudosis Lietuvos infrastruktūra.
JE Prezidentui reikėtų pažiūrėti sąrašą ES žemės ūkio dotacijų gavėjų ir bus aišku ką jis atstovauja prašydamas ES skirti tam daugiau pinigų. Tas sąrašas yra viešas.

Facebook komentarai
});}(jQuery));