skip to Main Content

Prieš pat UEFA EURO 2016 finalo rungtynes kartu su futbolo žvaigždėmis į aikštę žengs ir lietuvis Kirilas

Jau šį sekmadienį, liepos 10 d., vykstant UEFA EURO 2016 finalo rungtynėms, šalies futbolo sirgaliai galės palaikyti ne tik mėgstamas komandas, bet ir lietuvį Kirilą Ambrusevič. Aštuonmetis futbolo sirgalius į lemiamų rungtynių aikštę palydės vieną pajėgiausių žemyno žaidėjų. Šį pavasarį berniukas tapo tarptautinės restoranų tinklo „McDonald‘s“ programos „Į stadioną – su žvaigžde!” nugalėtoju Lietuvoje ir pelnė teisę atstovauti savo šalį svarbiausiose metų futbolo rungtynėse. Futbolininkas, kurį sekmadienio vakarą Kirilas lydės į aikštę, paaiškės po pusfinalio rungtynių.

 

Likus kelioms minutėms iki prasidedant rungtynėms, kurių metu paaiškės būsimieji Europos futbolo čempionai, jaunasis sirgalius (kartu su dar 21 vaiku iš įvairių šalių) dalyvaus jų pradžios ceremonijoje. Jos metu mažieji futbolo žvaigždžių palydovai į aikštę už parankės išves stipriausių čempionato komandų žaidėjus ir drauge atliks finalo rinktinių himnus. Vėliau jaunieji savo šalių atstovai rungtynes stebės iš žiūrovams skirtų tribūnų.

 

„Aktyvaus ir prasmingo jaunimo laisvalaikio skatinimas yra viena svarbiausių mūsų strateginių verslo krypčių, todėl džiaugiamės, jog „Į stadioną – su žvaigžde!” programa jau tapo viena iš šalies futbolo tradicijų. Taip pat, labai džiaugiamės galėdami prisidėti prie dar vieno mažojo futbolininko svajonės išsipildymo ir suteikti jam galimybę ne tik stebėti, bet ir pačiam dalyvauti viename didžiausių futbolo renginių Europoje – UEFA EURO finalo varžybose. Linkime Kirilui nepamirštamo nuotykio, kuris tikime jį dar labiau paskatins siekti gerų rezultatų futbolo aikštelėje ir galbūt būsimoje futbolininko karjeroje“, – sakė restoranų tinklo „McDonald‘s“ generalinis direktorius Baltijos šalyse Vladimiras Janevskis.

 

Jau trejus metus mažasis Kirilas lanko futbolo užsiėmimus ir treniruojasi žinomo šalies žaidėjo buvusio Vilniaus „Žalgirio“ futbolininko E. Malkevičiaus treniruojamoje komandoje. Aštuonmetis neslepia, jog užaugęs norėtų tapti profesionaliu futbolo žaidėju ir atstovauti savo šalies rinktinę. Tiesa, kol kas labiausiai norėtų, jog jam nusišypsotų sėkmė į finalo rungtynių aikštę išvesti Portugalijos rinktinės žaidėją Cristiano Ronaldo.

 

Pasak berniuką lydėsiančio tėčio Viačeslavo Ambrusevič, galimybė nuvykti į čempionato rungtynes buvo sena judviejų svajonė. Šeimos galva neslepia, jog dar prieš dalyvaujant „Į stadioną – su žvaigžde!” atrankoje rimtai svarstęs galimybę kartu su sūnumi vykti stebėti bent vienerių grupinių varžybų.

 

Jau šį šeštadienį mažasis futbolo sirgalius kartu su tėčiu išvyks į Prancūzijos sostinę Paryžių, kur sekmadienio vakarą jų laukia neeilinės rungtynės didžiausiame šalies stadione „Stade de France“. Programos organizatorius restoranų tinklas „McDonald‘s“ jaunajam Lietuvos atstovui ir jį lydinčiam vienam iš tėvų suteikė pilnai apmokėtą kelionę į Prancūziją – lėktuvo bilietus ir pervežimo paslaugas, trijų dienų apgyvendinimą kartu su kitais programos dalyviais, kelionės draudimą, specialias programos uniformas bei atminimo suvenyrus ir, žinoma, bilietus į UEFA EURO 2016 finalą.

 

Finalo rungtynes, kuriose dalyvaus jaunasis Kirilas Lietuvos žiūrovai galės išvysti sekmadienį, 21:45 val. vietos laiku. Kirilo nuotykius Prancūzijoje šalies futbolo sirgaliai taip pat galės stebėti ir „McDonald‘s“ „Facebook“ paskyroje, adresu www.facebook.com/mcdonaldslt. 

 

Šiemet į Europos futbolo čempionatą Prancūzijoje vyksiantis Kirilas yra jau šeštasis šalies atstovas viename svarbiausių futbolo renginių. Pirmą kartą „Į stadioną – su žvaigžde!” atranka Lietuvoje surengta prieš aštuonerius metus. Iš viso tarptautinę programą „Į stadioną – su žvaigžde!” ir pajėgiausių žemyno bei pasaulio futbolininkų palydėtuves restoranų tinklas „McDonald‘s“ organizuoja jau beveik 15 metų. Per visus šiuos metus į didžiausius Europos ir pasaulio futbolo renginius programos dėka vyko beveik 4 tūkst. 6–10 metų amžiaus vaikų iš Europos ir viso pasaulio.

 

Apie „McDonald‘s“:

 

„McDonald‘s“ yra populiariausias restoranų tinklas Lietuvoje. Vien praėjusiais metais „McDonald‘s“ restoranus šalyje aplankė beveik 8 mln. lankytojų. Šiuo metu Lietuvoje veikia 11 tinklo restoranų – 7 Vilniuje, 2 Kaune, po vieną Klaipėdoje ir Šiauliuose. Taip pat, 4 „McCafé“ kavinės – visos įsikūrusios Vilniuje. Iš viso „McDonald‘s“ restoranuose Lietuvoje šiandien dirba beveik 600 darbuotojų.

 

„McDonald‘s“ restoranus Lietuvoje valdo Maltos bendrovė „Premier Capital“, kuri yra licencijuota „McDonald‘s“ prekės ženklo plėtotoja iš viso 6 šalyse – Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Maltoje, Graikijoje ir Rumunijoje. Kasmet jos valdomi „McDonald‘s“ restoranai aptarnauja per 100 mln. lankytojų. Juose dirba daugiau kaip 6 800 darbuotojų.

 

„Premier Capital“ – tai Maltos bendrovių grupei „Hili Ventures“ priklausantis „McDonald‘s“ padalinys. Įmonių grupė šiuo metu vysto veiklą 9 šalyse, regionuose nuo Viduržemio jūros iki Centrinės ir Rytų Europos. „Hili Ventures“ vysto įvairias veiklas bendradarbiaudama su „McDonald‘s“ bei „Apple“ prekės ženklais, taip pat logistikos, inžinerijos, technologijų bei turto vystymo srityse.

 

„Hili Ventures“ didžiuojasi būdama partneriu tokių prekės ženklų kaip CMA CGM, „FedEx Express”, IBM, „Konecranes“, NCR, „Peterson“, „Wincor Nixdorf“ ir daugelio kitų.

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: RŪTA PASTARNOKIENĖ, VRP HILL+KNOWLTON STRATEGIES

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));