Prezidentė D.Grybauskaitė bando sukelti pasaulinį karą, kad pridengtų savo nusikaltimus Lietuvoje

Lietuvos bankininkas Raimondas Baranauskas, buvęs banko „Snoras” bendrasavininkas, padarė dar vieną garsų pareiškimą – jis mano, kad Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė specialiai provokuoja Rusiją, norėdama sukelti pasaulinį karą, kad aslpėtų savo nusikaltimus ir grobstymus Lietuvoje.

 

 

„Grybauskaitė ir konservatoriai, matyt, kad bijosi banko „Snoras” tyrimo ir šio tyrimo rezultatų paviešinimo, todėl jie ir veda tokia agresyvią politiką Rusijos atžvilgiu dėl įvykių Ukrainoje – nori vieną skandalą pridengti kitu, – mano R.Baranauskas, kuris labai ironiškai vertina Grybauskaitės politiką kaip „teisingą politiką”.

 

„Tokiu būdu galima išprovokuoti karinį įsiveržimą ir pridengti Lietuvos išgrobstymą, – mano bankininkas, – karas – geras būdas ir pretekstas ir galimybė išvengti atsakomybės už ekonomikos nuosmukį, vagystes per energetikos projektus, bankų užgrobimą, sukeltą krizę ir vargą”.

 

 

Savo naujam pareiškime R.Baranauskas vardina tuos, kurie „užgrobė, sugriovė ir užgrobė” banko struktūras, kurios priklausė R.Baranauskui ir V.Antonovui.

 

Tai buvęs premjeras A.Kubilius, finansų ministrė I.Šimonytė, Lietuvos bano vadovas V.Vasiliauskas, „Snoro” kreditorių pirmininkė Mažinitienė, ir dar daug lietuvių.

 

„Aišku, kad jiems padėjo ir du pakviesti užsieniečiai, – mano R.Baranauskas, – tai Saimonas Fryklis ir Neilas Kuperis (abu jie vadovauja JAV detektyvinei agentūrai Kroll, kuri neseniai JAV vyriausybės užsakymu tyrė padėtį pokariniame Irake. 

 

Bankininkas mano, kad konservatoriai rėkia „Rusai puola” tik todėl, kad pridengtų savo aferas ir vagystes.

 

Kaip žinia, V.Antonovas yra pareiškęs Lietuvai 557 mln. eurų ieškinį dėl pagrobto „Snoro” – sekantis posėdis Maskvos arbitražo teisme įvyks jau pirmadienį, spalio 24 d.

 Подробности: https://regnum.ru/news/polit/2195631.html 

Facebook komentarai
});}(jQuery));