Prezidentas D.Trampas pateiks Kongresui įrodymus apie suklastotus rinkimus sausio 6 d.

Trump-walks-to-Oval-Office-900x506-1

Trump-walks-to-Oval-Office-900x506-1

Prezidentas Donaldas Trumpas paskelbė, kad įtariamo rinkimų sukčiavimo įrodymai bus pateikti sausio mėn. 6 d. per jungtinę Kongreso sesiją.

„Didžiulis įrodymų kiekis bus pateiktas 6 d. Mes laimėjome, dideliu skirtumu! ” Trumpas parašė „Twitter“.

Tai nutiko tada, kai senatorius Joshas Hawley (R-Mo.) ir apie 40 kongresmenų paskelbė, kad jie sausio mėnesį užginčys rinkimų kolegijos balsus sausio 6 d., kai vyks jungtinis Kongreso posėdis dėl įtariamo sukčiavimo ir pažeidimų per prezidento lapkričio mėn. 3 d. rinkimus. Matyt, kad Kongreso posėdyje vyks ilgos diskusijos šiuo klausimu.

Šį kongresmenų įššūkį palaiko D.Trampas, kuris pastarosiomis savaitėmis Baltuosiuose rūmuose susitiko su Rūmų įstatymų leidėjais, įskaitant jo vyriausiąjį rėmėją Mo Brooks (R-Ala.). D.Trumpo patarėjas Jasonas Milleris anksčiau savaitei „Newsmax“ sakė, kad prezidento komanda siekia pateikti daugiau įrodymų.

„Kitą savaitę mes turėsime galimybę prieš Amerikos žmones pristatyti šias bylas, visus šiuos sukčiavimo įrodymus”, – sakė Milleris, nurodydamas Mo Brooks pateiktą ieškinį. Louie Gohmert (kongresmenas iš Teksaso) šios savaitės pradžioje pateikė ieškinį prieš viceprezidentą Mike’ą Pence’ą, kad sutrukdytų jam patvirtinti Joe Bideno pergalę rinkimuose.

Vėliau Teisingumo departamentui Pence’o advokatai teigė, kad Pence’as nėra tas asmuo, prieš kurį turėtų būti pateikta byla, teigdami, kad Gohmertas turėjo į teismą paduoti Kongresą. Jei Hawley ir kiti įstatymų leidėjai užginčys valstijos rinkimų kolegijos balsus, kad rinkimus laimėjo Biden, D. Trumpo kampanija pateiks savo pranešimą. Tam atlikti reikalingas senatorius ir atstovas.

Milleris atkreipė dėmesį į įstatymų pakeitimus, susijusius su balsų, gautų paštu Viskonsine ir kitose valstijose, skaičiavimu. Nurodoma, kad „biuletenių lagaminai“ Džordžijos valstijoje buvo atgabenti lapkričio 3 d. vėlai vakare. O pareigūnai Mičigane ir Arizonoje tariamai neleido stebėtojams tikrinti balsavimo sistemų. Tų valstijų valstijų rinkimų pareigūnai atmetė D.Trumpo komandos ir trečiųjų šalių pretenzijas dėl rinkėjų sukčiavimo ir pažeidimų.

„Tai yra konkretūs įrodymai, kuriuos norime pateikti Amerikos žmonėms nacionalinėje scenoje ir neleisti vietos politikams jų sušluoti po kilimu“, – laidoje sakė Milleris.

Milleris ir D.Trumpas nedetalizavo, kaip jie pateiks tą informaciją Kongresui, ar galės tai padaryti. Prezidentas, pasidalino Hawley įrašą, kuriame jis teigė, kad milijonai amerikiečių yra „susirūpinę rinkimų sąžiningumu“ ir „nusipelno būti išklausyti“.

„Kažkas turi pasipriešintis. 74 milijonams amerikiečių nebus pasakyta, kad jų balsai nesvarbūs “, – taip pat pareiškė Hawley. D.Trumpas taip pat pasiūlė jo šalininkams dalyvauti mitinguose ir renginiuose sausio mėnesį 6 d., įskaitant vieną Vašingtone 11 val.

 

https://www.ntd.com/massive-amounts-of-evidence-will-be-presented-on-jan-6-trump_547968.html?fbclid=IwAR00tfEZyb8Yo27RNevQ-9eptJo-_-2DZt25zmNxfv4B-FKgfwx_TBhdYzo

Facebook komentarai
});}(jQuery));