Kongreso pirmininkė siūlo atsisakyti tokių žodžių, kaip „tėvas, motina, sūnus ir dukra “

Laukiate Demo(no)kratų valdžios atėjimo Amerikoje?
Štai jums galimas ateities scenarijus, kurio viena iš autorių yra Nancy Pelosi. Beje, jos namus aplankė vandalai:
Naujosios namų ūkio taisyklės skambėtų taip:
„Rūmų pirmininkė Nancy Pelosi (D-CA) ir Taisyklių komiteto pirmininkas Jamesas McGovernas (D-MA) penktadienį pristatė 117-ojo kongreso taisykles, kuriose yra „į ateitį orientuotų“ pasiūlymų, įskaitant lyčių lygybės terminų, tokių kaip „tėvas, motina, sūnus ir dukra “ panaikinimą”
„Šie į ateitį orientuoti pasiūlymai atspindi mūsų, kaip partijos lyderių ir šalies prioritetus“, – pridūrė rūmų pirmininkė.
Pasiūlymuose įsteigtas „Ekonominio augimo skirtumų ir sąžiningumo ekonomikos augimo klausimais komitetas“, kuris reikalautų, kad Kongresas „pagerbtų visas lyties tapatybes, pakeisdamas įvardžius ir šeimos santykius, kurie būtų neutralūs lyčių atžvilgiu“.
XXIII taisyklės 8 straipsnio c punkto 3 papunktyje žodžiai pagal lytį, tokie kaip „tėvas, motina, sūnus, dukra, brolis, sesuo, dėdė, teta, pusbrolis, pusseserė, sūnėnas, dukterėčia, vyras, žmona, uošvė, žentas, uošvis, svainis, svainė, patėvis, pamotė, posūnis, podukra, anūkas ar anūkė” bus pašalinti.”
Naujametis sveikinimas visiems J. Bideno gerbėjams ir entuziastams, kurie, kaip ir įprasta propagandos apdorotai biomasei, garsiai rėkė, bet nesuprato ir iki šiol nesupranta už ką ir kodėl. Šia proga pagalvoju: kaip jaučiasi žmogus, kuris vieną dieną norom nenorom suvokia, kad yra visiškas mulkis? Tiesa, daugelis to nesupranta ir niekada nesupras…. Taigi, šou prasideda: JAV Atstovų rūmų pirmininkė demokratė Nancy Pelosi ir Taisyklių komiteto pirmininkas Jamesas McGovernas (D-MA) pristatė 117-ojo kongreso taisykles, kuriose yra „į ateitį orientuotų“ pasiūlymų, įskaitant lyčių lygybės ir genderizmo klausimus. JAV Kongrese ketinama atsisakyti tokių terminų, kaip „tėvas, motina, sūnus ir dukra“.
Nuotraukoje gali būti: 2 žmonės, tekstas „B BREITBART TRENDING: VIRUS RELIEF BILL GEORGIA SENATE RUNOFFS BREITBART ELECTION CHALLENGE MASTERS THE UNIVERSE NANCY PELOSI BANS 'GENDER' TERMS LIKE MOTHER, DAUGHTER, FATHER, SON IN HOUSE RULES 107,076 EMAIL Ads PARLER Google TWEET Sendfeeabeck Wya byALANMASTRANGEL 39.736 f LISTENTOSTORY LISTEN 2:37 House Speaker Nancy Pelosi (D-CA) and Rules Committee Chairman James McGovern D-MA) unveiled the rules for the 117th Congress on Friday, which contain "future-focused" proposals, including the elimination gendered terms, such as "father, mother, son, and daughter."“
Gintaras Furmanavičius

… „DIDYSIS PERKROVIMAS (The great reset)

Buvęs valstybės sekretorius Johnas Kerry patvirtino, kad Joe Bidenas, tapęs prezidentu, prisidės prie „didžiojo perkrovimo“ plano pertvarkyti pasaulio ekonomiką po (ar dėka) koronaviruso.
„Perkrovimo sąvoka yra svarbesnė nei bet kada, – sakė Kerry per Pasaulio ekonomikos forumo susitikimą. – Aš asmeniškai įsitikinęs, kad mes esame neįprastai įdomaus laiko išvakarėse”. Pasak Kerry, Bidenas yra pasirengęs vėl prisijungti prie Paryžiaus klimato susitarimo, kuris paspartins didijį perkrovimą “.
Pirmąkart apie „perkrovimą“ prakalbo Kanados ministras pirmininkas Justinas Trudeau. Savo kalboje jis papasakojo, kaip jo vyriausybė naudoja pandemiją teigiamam šalies „perkrovimui“.
Konservatyvūs analitikai prakalbo apie globalistų „perkrovimo“ planą, į tai „New York Times“ iškart atsakė kritiniu straipsniu ta prasme, kad šie retrogradai ir sąmokslo teoretikai visame kame ieško kažkokių pasaulinių sąmokslų ir gąsdina žmones tuo, kad pasaulio lyderiai globojami Pasaulio ekonomikos forumo, naudoja pandemiją pasaulio ekonomikai kontroliuoti.
Tie patys tamsūs žmonės, tikintys sąmokslo teorijomis ir reptiloidais tvirtina, kad pasaulio lyderiai naudoja pandemiją destruktyviai socialistinei ir ekologinei politikai vykdyti.
Bet iš tikrųjų, ne viskas taip paprasta. „Toronto Sun“ redakciniame straipsnyje mes skaitome, kad Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) pasiūlytas „didysis perkrovimas“ visai nėra globalistinio sąmokslo dalis.
„Jis visas atviras, visas ant delno. Jo tikslas yra pertvarkyti nacionalines ekonomikas ir visuomenes, nes, kaip teigia jo šalininkai, krizinės situacijos, su kuriomis šiuo metu susiduria žmonija, tokios kaip pandemija ir klimato kaita, nepripažįsta tarptautinių sienų. Jo (didžiojo perkrovimo) šalininkai taip pat teigia, kad pasaulyje dominuojanti ekonominė sistema, kapitalizmas, negali pasiūlyti krizės sprendimo ir ją reikia reformuoti “.
Būtent apie tai ir kalbėjo Justinas Trudeau: „Pandemija suteikė mums perkrovimo galimybę. Pas mus atsirado galimybė paspartinti mūsų ankstesnes pastangas pertvarkyti ekonomiką, kuri tikrai padės spręsti pasaulinius iššūkius, tokius kaip didžiulis skurdas, nelygybė ir klimato kaita”.
WEF svetainėje teigiama: „Covid-19 krizė, o taip pat jos sukelti radikalūs politiniai, ekonominiai ir socialiniai pokyčiai iš esmės keičia tradicinį sprendimų priėmimo kontekstą. Kuo greičiau pas mus atsiveria unikalus galimybių langas suformuoti atsigavimą, iniciatyva pasiūlys idėjas, kurios padės lyderiams formuojantiems pasaulinių santykių ateitį, nacionalinių ekonomikų vystymosi kryptį, visuomenės prioritetus, verslo modelių pobūdį ir bendrų pasaulinių vertybių valdymą”.
Taigi, jokių sąmokslo teorijų, čia tik išdėstyti planai, ir jie prieinami visiems, kurie moka skaityti.
Tinklaraščio „Breitbart“ redaktorius Delingpole’as rašo, kad „tai yra pasaulinės ekonomikos trasformacijos planas. Nebebus nieko – nei pinigų, nei privačios nuosavybės, nei demokratijos. Vietoj to, kiekvieną esminį sprendimą – kaip jūs užsidirbate pragyvenimui, kokios jūsų suvartojimo apimtys, ar jūs galite išvažiuoti atostogauti – už jus priims niekam neatskaitingas „ekspertų“ elitas”.
Tai neabejotinai skamba kaip fantastika, kažkas iš filmo „Išrinktųjų medžioklė“ (Push) arba „Viską prisiminti“ (Total Recall). Imigrantų (į JAV) iš NVS atveju „viską prisiminti” reiškia prisiminti visus išsivysčiusio socializmo malonumus su TSKP Centro komitetu ir Valstybiniu (penkmečio) planu, kai partija nustatydavo mūsų poreikius; kuriems miestams priklauso daugiau dešros, o kuriems mažiau; kaip ir kas bus tiekiama pramoninių prekių parduotuvėms; kas galės įsigyti automobilius, o kas važiuos autobusu; kas galės išvykti atostogauti į užsienį, o kas kaip laukinis nuomosis „kampą” prie jūros. Na ir kuponai, ir daugiau nei du į vienas rankas neduoti. Ir uždari platintojai tiems, kurie nustatinėdavo mūsų poreikius.
Justinas Trudeau pavadino tai Building Back Better – atstatyti iš naujo geriau. „Tai reiškia, labiausiai pažeidžiamų palaikymą, išlaikant tikslo pasiekimą iki 2030 m. Palaikant vystymosi darbotvarkę ir tvaraus vystymosi tikslus. Sustainable Development Goals (SDG)”.
Aš nežinau, kaip šiame kontekste vienu žodžiu išversti sąvoką „Sustainable”. Tai, kad mes galime palaikyti normalioje, darbingoje būsenoje visuomenę, kad ji nesubyrėtų, nemaištautų, ir būtų nuolat kontroliuojama.

JT tinklalapyje teigiama, kad „17 SDG yra sukurti su tikslu užtikrinti geresnę mūsų planetos ateitį“. Pagal planą „Kelias žmonijai” mes, pasak JT mąstytojų sumanymo, tikslą turėtume pasiekti iki 2030 m. https://www.b1g1.com/…/sustainable-development-goals

„Patys tikslai yra paprasti, bet galingi, pradedant skurdo panaikinimu ir baigiant palaikomų (tam tikru lygiu) miestų statyba. Kiekvienas žmogus gali rasti ką nors sau iš plataus vystymosi tikslų sąrašo ir dirbti šia linkme. Smulkus ir vidutinis verslas turi unikalią galimybę padaryti didelę įtaką siekiant šių tikslų “. Kiekvienam pagal savo galimybes ir kiekvienam pagal savo poreikius. Bet poreikiai bus griežtai reglamentuojami.
Nežinau, kaip kas, bet aš prisiminiau, kad pirmosiose mokyklos klasėse, įkvėpta Chruščiovo pažado, kad netrukus gyvensime komunizme, aš net bandžiau apskaičiuoti, kiek metų liko, kol įžengsime į šviesią ateitį. Paaiškėjo, kad Chruščiovas šiek tiek klydo su data, tačiau apskritai jis nurodė teisingą žmonijos kelią, o JT išaiškino, kad norimas tikslas bus pasiektas iki 2030 m.
Amerikiečiams taip pat žinomas šūkis „Build Back Better”. Su šiuo šūkiu Bidenas ir Harris vedė savo rinkimų kampaniją. Taigi jokios sąmokslo teorijos. Viskas yra viešojoje erdvėje.
Šūkį „Build Back Better „, be abejo, sugalvojo ne Joe Bidenas, o Klausas Švabas, kuris 1971-aisiais metais įkūrė WEF su kasmetiniais ekonomikos viršūnių susitikimais Davose.
2020 m. šis iš pažiūros nekenksmingas forumas įgavo visiškai kitokią prasmę dėl Covid’o, nes globalistai gavo galimybę įgyvendinti savo darbotvarkę. Arba, kaip sakė pats Karlas Švabas, pasaulis turi „veikti išvien, kad greitai išspręstų visus mūsų visuomenės ir ekonomikos aspektus“, arba kiekviena pramonės atšaka „turi būti pertvarkyta, mums reikalingas kapitalizmo „didysis perkrovimas””.
Švabas tęsia: „Bendradarbiavimo lygis ir ambicijos įgyvendinti planą yra precedento neturintys. Bet tai nėra nepasiekiama svajonė. Tiesą sakant, teigiama pandemijos pusė yra tai, kad ji parodo, kaip greitai mes galime radikaliai pakeisti savo gyvenimo būdą. Beveik akimirksniu krizė privertė verslą ir asmenis atsisakyti vakar atrodžiusio neatidėliotino poreikio – nuo dažnų kelionių lėktuvu iki darbo biure “.
Klausas Švabas šiai temai paskyrė knygą „Covid-19: The Big Reset“, kur tiesiai šviesiai parašė: „Daugelis iš mūsų klausia, kada viskas sugrįš į savo įprastas vėžes. Trumpiausias atsakymas – niekada. Niekas nebegrįš prie „iškreipto“ normalumo jausmo, kuris vyravo prieš krizę, nes koronaviruso pandemija buvo lūžio taškas mūsų pasaulinėje trajektorijoje “.
Štai kodėl Joe Bidenas savo kampanijos šūkiu pasirinko „Build Back Better“ ir kodėl Justinas Trudeau ir Borisas Johnsonas savo kalbose naudoja tą patį šūkį. Štai kodėl vadinamieji Linkolno projekto konservatoriai investavo savo dešimtis milijonų dolerių į Joe Bideno pergalę.
Johnas Kerry meistriškai mums paaiškino, ko galima tikėtis be narystės Paryžiaus susitarime atnaujinimo, nors ekonomistai teigia, kad toks žingsnis pražudys milijoną darbo vietų. „To nepakanka“.
„Aš žinau, kad Joe Bidenas tuo tiki. Nepakanka, kad Jungtinės Valstijos paprasčiausiai vėl sudarytų susitarimą. Mums nepakanka įvykdyti tik minimalius reikalavimus, – sakė Kerry. – Bideno administracija sutelks dėmesį į kiekvieną Amerikos ekonomikos sektorių. Mūsų tikslas bus pasiekti visišką energijos ir gamybos neutralumą iki 2035 m. “.
Nesvarbu, kad D.Trumpo ekonominių priemonių dėka JAV ekonomika greitai atsigauna po krizės. Trečiąjį ketvirtį BNP padidėjo 33,1%, po sumažėjimo antrajame ketvirtyje 32,8%. Joe Bidenas, jei atsidurs Baltuosiuose rūmuose, ištaisys padėtį įvesdamas naują karantiną.
Ursula von der Leyen, Europos Komisijos pirmininkė, nekantriai laukia, kada Europos Sąjunga vėl turės „draugą Baltuosiuose rūmuose“. Ji tikisi, kad jis parašys „naują instrukciją skaitmeninei ekonomikai ir skaitmeninei visuomenei“.
„Taigi skaitmeninių pokyčių darbotvarkėje yra viskas, pradedant duomenų baze ir baigiant infrastruktūra, taip pat atsižvelgiant į saugumą ir demokratiją, technologijas ir sąžiningą apmokestinimą“, – sakė ji. „Taigi, ponios ir ponai, pasaulinio bendradarbiavimo poreikis ir šis pokyčių pagreitis taps varomąja jėga „Great Reset“. Aš tai vertinu kaip neregėtą galimybę “.
D. Trumpas buvo kliūtis „didžiajam perkrovimui”, o pasaulio elitas norėtų pamatyti „draugą Baltuosiuose rūmuose“. Tai, matyt, daug ką paaiškina apie balsų skaičiavimo rezultatus prezidento rinkimuose.
Facebook komentarai
});}(jQuery));