Prašymas paneigti J. Ivanausko straipsnio melą

Prašymas paneigti J. Ivanausko straipsnio melą.

 

2018-08-24 Jūs paskelbėte J. Ivanausko straipsnį “Politika – Nuomonės  Išskleisti temas Tyčinio vilkinimo, politinių manipuliacijų ratas, Lietuvai ignoruojant Jungtinių Tautų ir EŽTT sprendimus, siaurėja”.

 

Straipsnyje yra pateikta melaginga informacija:

 

  1. advokatas dr. Eugen SALPIUS, ginantis žmogaus teises europinėse institucijose, kreipėsi į Jungtines Tautas su skundu dėl EŽTT sprendimo vykdymo vilkinimo

 

Per visą savo gyvenimą E. Salpius nė vieno karto nebuvo kreipęsis į Jungtinių Tautų Žmogaus teisių komitetą. R. Paksui JTO atstovavo ir atstovauja tik vienas advokatas – prof. Stanislovas Tomas, kuris 2018-06-11 ir kreipėsi.

 

  1. JTŽTK taipogi išreiškė susirūpinimą, kad EŽTT sprendimas dėl Rolando Pakso pilietinių teisių atstatymo Lietuvoje įgyvendinamas per lėtai

 

JTŽTK niekada nesvarstė tokio klausimo ir jokio susirūpinimo dėl to niekada nereiškė. Tai melas.

 

Prašau paneigti šią informaciją ir paskelbti:

 

  1. Į Jungtinių Tautų Žmogaus teisių komitetą dėl R. Pakso bylos kreipėsi advokatas dr. Stanislovas Tomas, o E. Salpius niekada nebuvo kreipęsis, niekada neturėjo R. Pakso įgaliojimo tai daryti.

  2. JTŽTK niekada nesvarstė ar EŽTT sprendimas dėl Rolando Pakso pilietinių teisių atstatymo Lietuvoje įgyvendinamas per lėtai, niekada nebuvo pareiškęs dėl to susirūpinimo, kaip melagingai teigia Juozas Ivanauskas.

 

Pagarbiai

Advokatas prof. mult. phc. dr. Stanislovas TOMAS, PhD (Sorbona)

Facebook komentarai
});}(jQuery));