Prašau iškelti ir man baudžiamąją bylą

Prašau iškelti ir man baudžiamąją bylą.

 

 

Zenonas Lapinskas

 

 

 

 

Esu iš tų žmonių, kurie palaikė teisėtą, neterminuotą bado akciją prie prezidentūros. Kuriuos neteisėtai naktį „nušlavė“, vadinami angelų sargai, kitų viešai vadinami „Mentais“, tariami demokratinės, teisinės valstybės policininkai. Kokia tai valstybė ir jos represinės struktūros? Į bado akciją susirinko tik mažytė dalelė nukentėjusiųjų nuo represinių struktūrų ir niekur metų metais neradusių teisybės. Jų gynėjui, Lietuvos žmogaus teisių stebėtojų sąjungos pirmininkui Donatui Šulcui keliamos įvairios bylos. Kadangi prezidentės Dalios Grybauskaitės galimai nurodymu, buvo „išvalyta“ nuo badautojų jos aikštė ir dabar pasigirsta, kad ta pati prezidentė sako, kad: „Įstatymo viršenybė ir pagarba žmogaus teisėms yra neatsiejama teisinės valstybės dalis“. Tokiu atveju manau, kad turi būti atliktas patikrinimas, kas davė nurodymą iš aikštės susemti teisėtus badautojus? Šito nenustačius, visą kaltę teks prisiimti, taip gražiai apie pagarbą žmogui, čiulbančiai pačiai prezidentei.

Kad gerb.Donatui Šulcui, kovojančiam už žmonių teises, nebūtų liūdna galimai vienam sėdėti, noriu viešai pareikšti ir už savo žodžius prisiimti atsakomybę, o būtent: Klaipėdos miesto apylinkės teisme „tebedirba“ teisėja Violeta Olcvikienė (Jakštienė). Kodėl rašau tebedirba kabutėse? Todėl, kad ši anksti pavasarį, darbo metu, galimai pagiringa, nesuvaldžiusi a/m pylėsi į medį ir lyg šiol tebesigydo, kaip sakant yra valstybės (mūsų) išlaikoma, manyčiau jau gauna ir invalidumą, deja teisėjų sąrašuose tebėra, galimai toliau mus teis invalidė?  Ačiū dievui, kad neužsimušė, nes apie mirusius gerai arba nieko, ir būtų prisiėję tylėti. 

Kadangi už pranešimus apie teisėjų nusikalstamas veikas keliamos baudžiamosios bylos, pageidauju, kad  baudžiamoji byla būtų iškelta ir man. Aš teigiu, kad Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėja Violeta Olcvikienė užsiiminėjo nusikalstama veikla (dėl katastrofos dabar negali), dirbdama prokuratūroje, teisme, gyveno amoralų gyvenimą. (Nuo vedusio pasidarė vaiką, vėliau išardė kitų šeimą ir t.t.). Jai ar jis jai, talkina antstolis drg.(tovar išči) A.Selezniovas. Tai tik pora įvardintų teisinės valstybės galimų nusikaltėlių. Kodėl rašau galimų, ogi todėl, kad nusikaltėliais juos gali pripažinti tik teismas, o ten visi savi, kaip sako varnas varnui akies nekerta. Trukt  už vadžių ir vėl iš pradžių. Prašau iškelti man baudžiamąją bylą. Kaip sakė Klaipėdos m. policijos vyriausias komisaras, duokit žmogų, straipsnį pritaikysim, todėl prašau imkit mane ir taikykit tuos straipsnius (Imkit mane ir skaitykit). Atvyksiu netgi pagal skambutį 8 662 33770. Džiuvėsėlių jau turiu. 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));