„Pradžioje jie mūsų nematys. Vėliau – iš mūsų tyčiosis. Tuomet užpuls. Ir tada mes laimėsim” (Mahatma Gandi)

raske

raske

Lietuvos Liaudies Partija kandidatas Pranciškus Valickas tiesioginiame LRT portalo eteryje tos pačios lyties poras išvadino “pederastais”, “iškrypėliais” ir “pedofilais”. Tai yra neapykantos kurstymas, kuris užtraukia baudžiamąją atsakomybę pagal BK 170 str. Lietuvos Respublikos vyriausioji rinkimų komisija ir Lietuvos policija – ar pradėsite tyrimą savarankiškai ar man rašyti skundą?
P. S. Prašau – pasidalinkite šiuo įrašu, kad visi matytų, koks elementas kandidatuoja į Seimą.
Neatlygintinai skleidžiama politinė reklama.
Nendrė Černiauskienė
 „Pradžioje jie mūsų nematys. Vėliau – iš mūsų tyčiosis. Tuomet užpuls. Ir tada mes laimėsim” (Mahatma Gandi)
Taigi, prasidėjo trečioji fazė
LRT „skaidriame tyrime” esame apvadinti rusofobais … užsienio valstybių agentais … valstybės priešais … (ojoj vartosi mano proseneliai ir seneliai, kovoję už Lietuvos laisvę… karste…)
Na, priminsime, polėtukei: iš ties yra dėl ko pulti PASKUTINĖMIS, net BIUDŽETINĖMIS PRIEMONĖMIS ? Juk pirmieji ir DRĄSIAI prabilome apie STAMBULO konvenciją!) (video).
Kaip viskas buvo:
Dėl disidento, nepartinio, kandidato į Seimo narius Pranciškaus Valicko išsakytų žodžių įsižeidusi grupelė pasiskundė policijai. Ikiteisminis nebuvo pradėtas.
Tada T.V.Raskevičius, peržiūrėjęs įrašą pasijuto begaliniai (!!!) įžeistas ir kartu su E.Dobrovolska pakartotinai kreipėsi į policiją. Prokuroras, NEPASIKREIPĘS į Vyriausiąja rinkimų komisiją dėl P.Valicko NELIEČIAMUMO statuso ir leidimo suteikimo iškelti baudžiamą bylą kandidatui į 2020 m. Seimo rinkimus ir pareikšti įtarimus – PRADĖJO BAUDŽIAMĄJĮ PERSEKIOJIMĄ pažeidžiant Rinkimų įstatymo 49 str.
? SVARBU !!!
2021.05.20 d., ketvirtadienį, 13:15 val. – JAU PIRMASIS POSĖDIS. Vilniaus miesto apylinkės teisme, Laisvės pr. 79A (už Senukų). NORINTYS SUSITIKTI ir pabendrauti su PRANCIŠKU VALICKU ar jį PALAIKYTI, išreikšti nuomonę RAŠYTINIAIS PLAKATAIS – labai laukiami 12:00 val. AŠ TEN BŪSIU! ATSTOVAUSIU disidento INTERESUS!
Primename, kad P.Valicko interesus atstovauja Lietuvos visuomenės taryba. Dėja, baudžiamajame procese atstovaujantys, privalomai būtini turėti advokatai paprašė užmokesčio. Šiuo metu esame surinkę apie 800 eur. Galinčius paremti prašome aukoti pažymint „auka P.Valicko bylai” – į Lietuvos visuomenės tarybos sąskaitą – Atsiskaitomoji sąskaita: LT22 7300 0101 5735 5388, „Swedbank“ AB SWIFT kodas HABALT22 [pasitikrinti galite čia – https://lietuvosvisuomenestaryba.lt/kontaktai/]
VIDEO, kaip buvo: KAKTOMUŠA su plika TIESA …
Facebook komentarai
});}(jQuery));