Po Klausimo Apie Mirtis Po Skiepų: „Youtube“ Ištrina Vaizdo Įrašą

imagec

imagec

Po Klausimo Apie Mirtis Po Skiepų: „Youtube“ Ištrina Vaizdo Įrašą

Demokratija Ideologijos Kritika Koronavirusas

„Nematyti to, ko nenorime matyti, ir ištrinti tai, ko neturi būti“.

Originalus straipsnis paskelbtas 2021 m. liepos 30 d.

Boris Reitschuster. Išversta padedant www.DeepL.com/Translator

Istorija prasideda beveik banaliai. Psichiatras daktaras Rafaelis Bonelis „Youtube“ vaizdo įraše teigia, kad jo pažįstamų rate jau buvo du atvejai, kai mirė žmogus, kuris prieš tai buvo paskiepytas „Covid“ vakcina. Kita vertus, jis nežino nė vieno žmogaus, kuris būtų miręs nuo „Corona“ ar su ja. Gydytojas taip pat kritikuoja dvigubus standartus, kai kalbama apie „Corona“ mirtis ir mirtis nuo skiepų. „Corona“ mirties atveju dažnai neįrodomas joks ryšys su virusu, tačiau dėl to neabejojama, o mirties po skiepijimo atveju yra atvirkščiai – bet koks ryšys su vakcina yra tabu. Tada Bonelli paragino atlikti „socialinį eksperimentą“ prieš kamerą. Ir pabrėžė, kad šis eksperimentas nepretenduoja į moksliškumą. Psichiatras žiūrovams pateikė tokį klausimą: „Kiek pažįstate žmonių, kurie mirė nuo „Corona“ arba su ja? Kiek pažįstate mirusių nuo skiepų ar dėl jų?“

Liepos 26 d. vaizdo įrašas buvo paskelbtas „Youtube“ svetainėje. Praėjus vos dviem dienoms, ten buvo 6 000 komentarų. Nuostabaus turinio. Labai nedaug komentatorių pranešė apie Covid mirtis savo aplinkoje. Kita vertus, labai daug žmonių aprašė sunkias reakcijas į skiepus ir pažįstamų žmonių mirtis. Dažnai sakoma, kad apie šiuos atvejus oficialiai nebuvo pranešta.

Vienas vartotojas praneša, kaip rašo portalas Report24.news:

"Dirbu skubios medicinos srityje ir nuo pandemijos pradžios mačiau 1 ligonį, kuris taip pat nesuprato, kad reikia vykti į ligoninę. Tačiau nuo skiepijimo kampanijos pradžios turėjau 17 pacientų, kuriems pasireiškė didžiulis šalutinis poveikis.

Žiūrovė rašo apie savo patirtį senelių namuose:

Esu pagyvenusių žmonių globos namų priežiūros vadybininkė, nuo sausio mėnesio, kai buvo pradėti skiepai, labai padaugėjo susirgimų, vos viena diena be greitosios pagalbos, beveik kiekvienas gyventojas staiga susirgo. Šienligė, insultas, trombozės, taip pat 2 mirusieji (ne iš karto po skiepo), kurie iš tikrųjų buvo labai sveiki. Mums tenka gerokai didesnis darbo krūvis. Beveik visi mūsų kolegos buvo paskiepyti, 18-metę padėjėją teko reanimuoti iškart po skiepo, ji buvo reanimacijoje, beveik mirė. Aš pats nesiskiepiju, taip pat turėjau Corona su lengvais simptomais. Tariamai "Corona", taip pat galėjo būti lengvas gripas. PGR teigiamas. Iš tikrųjų esu nuolatiniame šoke, nes žinau tiesą, o visi kiti nenori jos matyti. Tai siaubinga.

Laidotuvių vadovė rašo:

Mes, dirbantys laidojimo pramonėje, iš tikrųjų patiriame, kad po skiepų miršta ir sveiki, ir ne seni, ir pagyvenę žmonės, - yra daug paskalų, - net artimieji paprastai nedrįsta tirti savo artimųjų mirties po skiepų, - medicininis ryšys su skiepais paprastai atmetamas.....

Kitas žiūrovas praneša:

Mano 43 metų darbo kolega, anksčiau nesirgęs jokiomis ligomis, mirė nuo insulto iš karto (praėjus kelioms dienoms) po antrosios vakcinacijos. Man atrodo, kad aplinka net nedrįsta pagalvoti, kad skiepai gali būti susiję su skiepais. Dirbu socialiniame sektoriuje su vadinamaisiais "rizikos" asmenimis ir asmeniškai nepažįstu nė vieno, kuris būtų miręs nuo "Corona", jau nekalbant apie sunkią ligos eigą. Kita vertus, esu girdėjęs apie lengvus ir vidutinius kursus. Viena pažįstama pranešė, kad jos skiepo šalutinis poveikis buvo sunkesnis nei prieš 6 mėnesius sirgtos "Corona" ligos. Savo darbo aplinkoje pastebiu daug gana sunkių reakcijų į skiepus; ypač moterys praneša apie užsitęsusį ir stiprų menstruacinį kraujavimą. Aš pats nesu skiepytas ir iš pradžių nebuvau itin "skiepų skeptikas", bet laukiau. Tuo tarpu aš visiškai bijočiau skiepo "Corona" ir verčiau atsisakyčiau darbo socialiniame sektoriuje, nei būčiau paskiepytas.

Tokių pranešimų neįmanoma patikrinti. Bet ar tai yra priežastis ištrinti vaizdo įrašą ir po juo esančius komentarus? Būtent tai ir padarė „Youtube“. Bonelli įsitikinęs, kad cenzūros priežastis – skaitytojų reakcija, nes savo vaizdo įraše jis nepasakė nieko, kas pateisintų ištrynimą, sako Bonelli naujame vaizdo įraše apie ištrynimą (ištrintą interviu galite pamatyti čia ir įsitikinti patys).

RPP institutas, kurio vienas iš įkūrėjų yra Rafaelis Bonelis, rašo „Telegram“:

Šis vaizdo įrašas buvo pašalintas iš "Youtube" dėl "medicininės dezinformacijos".
Įdomu tai, kad vaizdo įraše nėra teiginio. Prof. Bonelli aiškiai sako, kad jis nenumato jokio priežastinio ryšio tarp skiepų ir mirties. Akivaizdu, kad dabar žmonėms net neleidžiama mąstyti tam tikra kryptimi.

Bonelli įspėja: „Turime būti atsargūs, kad nepereitume į užgniaužimą ar net neigimą ir nepastebėtume to, ko nenorime matyti, ir neištrintume to, ko neturi būti.“ Jei kas nors sako, kad du jo pažįstami mirė po vakcinacijos, o paskui apie panašius išgyvenimus praneša dar 5000 žmonių, tai iš tikrųjų yra priežastis atidžiau pasidomėti, sako psichiatras. Žiniasklaida taip pat turi į tai atsižvelgti: „Tai tik subjektyvūs pranešimai, tačiau 5000 subjektyvių pranešimų taip pat yra kažkas. Tačiau abejotina tiesiog nuvalyti tai, ko neturėtų būti. Tai labai pavojinga demokratinės politikos požiūriu, to neturi būti.“ Dabar Bonelli nori imtis teisinių veiksmų prieš „Youtube“.

________________________________________________

Šis tekstas pasirodė 2021 m. liepos 30 d. pavadinimu „Nach Frage zu Todesfällen nach Impfung: Youtube löscht Video“ svetainėje https://reitschuster.de/

Išversta padedant www.DeepL.com/Translator.

Šis tekstas yra licencijuojamas pagal „Creative Commons Attribution 4.0“ tarptautinę licenciją. Nesivaržykite kopijuoti ir dalintis.

________________________________________________

1999-2015 m. Borisas Reitschusteris vadovavo naujienų žurnalo „Focus“ Maskvos biurui. 2011 m. pabaigoje po didžiulių grasinimų jis turėjo išvykti iš Rusijos ir beveik ketverius metus toliau vadovavo biurui iš Berlyno. Gimęs Augsburge, jis yra kelių bestselerių autorius, Michailo Gorbačiovo vertėjas, rašė daugeliui laikraščių, tokių kaip „Washington Post“, „Guardian“, „Frankfurter Allgemeine“, „Wiener Zeitung“ ir „Münchner Merkur“. Jis vedė savaitinę politinių pokalbių laidą rusų kalba transliuojamame Vokietijos kanale OstWest-TV ir dėstė Tarptautinės politikos ir ekonomikos institute Haus Rissen Hamburge.

2008 m. Reitschusteris buvo apdovanotas Theodoro Heusso medaliu „už ypatingą atsidavimą, su kuriuo jis daugelį metų kritiškai vertino Rusijos politinę sistemą ir su dideliu asmeniniu atsidavimu kovojo už nuomonės ir susirinkimų laisvę, taigi ir už pilietinių bei žmogaus teisių apsaugą“.

Pasak Cicero, Reitschusteris laikomas „vienu iš pagrindinių Vokietijos Rusijos ekspertų“. „Die Welt“ rašė: „Niekas geriau už jį neapibūdino Rusijos valdžios sistemos. Borisas Reitschusteris, vienas aršiausių Putino kritikų Vokietijoje, gali didžiuotis savimi. Pats Rusijos prezidentas bent kartą yra pavartojęs terminą „demokratizacija“, kurį Reitschusteris padėjo sukurti.“

Po 1988 m. jaunimo mainų su Sovietų Sąjunga Reitschusteris susižavėjo Rusija ir mokėsi šalies, su kuria neturėjo jokio ryšio, išskyrus savo vardą, kalbos. 1990 m. baigęs vidurinę mokyklą, kaip studentas, su dviem lagaminais ir visomis santaupomis persikėlė gyventi į Maskvą pas savo jaunystės meilę. Šeimoje ir tuščiose parduotuvėse jis pažino Rusiją toli nuo užsieniečių getų. Įgijęs vertėjo žodžiu išsilavinimą, jis dirbo vokiečių kalbos mokytoju ir vertėju. Tuo pat metu jis rengė reportažus iš Rusijos įvairiems Vokietijos dienraščiams. Po penkerių metų, praleistų Maskvoje, Reitschusteris 1995 m. stažavosi laikraštyje „Augsburger Allgemeine“, vėliau dirbo Miuncheno spaudos agentūrose dpa ir AFP. Būdamas FOCUS Maskvos biuro vadovu, Reitschusteris 1999 m. grįžo į šalį, kuri tapo jo antraisiais namais, ir gyveno joje iki 2011 m. pabaigos.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Facebook komentarai
});}(jQuery));