Per antstolės S.Vaicekauskienės dukros išleistuves mokykloje vienas tėvų padėkojo mokytojai už tai, kad ji „neprismaugė vaikų“, priešingai nei „kai kurie čia esantys“

Vaicekausk

Vaicekausk

Per antstolės S.Vaicekauskienės dukros išleistuves mokykloje vienas tėvų padėkojo mokytojai už tai, kad ji „neprismaugė vaikų“, priešingai nei „kai kurie čia esantys“

Nuotr. – antstolę Vaicekauskienę į teismą atlydėjo du stiprūs vyrukai su kojinėmis ant galvų net ir tokią karštą dieną

Bronius Ropė

Nemažai žmonių, kurie piktinosi antstolės Sonatos Vaicekauskienės veiksmais, atimant Deimantę Kedytę iš jos globėjos N.Venckienės namų Garliavoje, ir rašė piktus komentarus internete, jau yra nuteisti ir susimokėję dideles baudas.
Apie tai Panevėžio apygardos teisme birželio 8 d. posėdyje, kuriame dėl tariamo antstolės nurodymo nevykdymo teisiama Neringa Venckienė, papasakojo pati Garliavos šturmo organizatorė S.Vaicekauskienė. Teismo ji buvo paprašyta paaiškinti, kodėl ji teismui padavė ieškinį, kuriuo prašo priteisti jai iš Neringos Venckienės priteisti 29 tūkst. eurų neturtinei žalai atlyginti.

„Civilinį ieškinį pareiškiau todėl, kad buvau sekama, apie mano gyvenimą buvo renkama informacija, dėl ko jau buvo nuteisti žmonės Šiaulių apygardos teisme (kalbama apie vadinamą „patvorinių“ bylą, kuri iki šiol dar nagrinėjama Apeliaciniame teisme – aut. Pastaba), toje baudžiamojoje byloje yra net tai, kad surinkt šitų informaciją tie žmones perduodavo Neringai Venckienei, – teisme kalbėjo antstolė Sonata Vaicekauskienė, – buvo renkama informacija apie mano buvimo ir gyvenamą vietą. Žiniasklaidos pirmuose puslapiuose buvo rašoma apie mano neva neteisėtus veiksmus, ir tai sukeldavo eilę grasinančių komentarų. Dėl to buvo pradėtas ne vienas ikiteisminis tyrimas ir todėl ne vienas asmuo buvo nuteistas ir sumokėjo dideles baudas. Taip pat buvo menkinama mano, kaip antstolio, profesija. Niekur nebuvo informacijos apie tai, kad aš turiu mažametę dukrą, tačiau tai buvo išviešinta ir netgi komentaruose buvo sakoma, kad net ir mano mergaitė kažkur kažkam užkliuvo. Mano mergaitė patyrė labai neigiamas emocijas, dėl to mes turėjome pakeisti mokyklą. Nes klasės išleistuvių dieną vienas iš tėvų padėkojo mokytojai už vaikų mokymą ir padėkojo už tai, kad ji „neprismaugė“ vaikų, ne taip, kaip kai kurie, esantys patalpoje. Be to, man buvo skirta apsauga ir mane du metus 24 valandas per parą fiziškai saugojo policijos pareigūnai, dėl to patyriau daug nepatogumų, nes turėjau nustatytu laiku grįžti namo. Be to, buvo nemalonu žiūrėti kiekvieną dieną per įvairias televizijas laidas apie tai, kad aš neva padedu tam tikros kategorijos žmonėms išnaudoti vaikus ir noriu juos atimti iš tėvų ar globėjų. Be to, buvo šiek tiek sutrikdytas ir mano antstolių kontoros darbas“.

 

Už visą šią patirtį S.Vaicekauskienė nori 29 tūkst. eurų, ir kažkodėl galvoja, kad tuos pinigus turi jai sumokėti Neringa Venckienė. Paklausta, kodėl, antstolė atsakė : „jeigu ne Neringos Venckienės įtaka ir organizavimas, tai visi tie žmones be jos arba jos aplinkos žinios nebūtų atlikę šių veiksmų : sekę, rinkę informaciją, teikę neigiamą informaciją apie mane. Aš jau nekalbu apie tai, kokiais epitetais aš buvau išvadinta tuose namuose (matyt, kad antstolei policija pateikė garso įrašus iš Klonio gatvės – aut. Pastaba).
Tiesa, nepaisant to, kad policija net kelis metus buvo prikaišiojusi „blakių“ Venckienės ir jos tėvų namuose, jie nieko neišgirdo, kad būtų galima N.Venckienei sukurpti dar keletą bylų. Vietoj to jos tėvams buvo iškelta byla už tariamą „priekabiavimą“ prie anūkės Deimantės – seneliai savo namuose tik baisėjosi, kuo galingi yra tie pedofilai. Todėl ir buvo nuteisti už „priekabiavimą“ prie anūkės.

Facebook komentarai
});}(jQuery));