“Patvorio gaujos” byla: “pakišta” visa teismų sistema, VSD, Prezidentė, R. Poškienei – medalį?

“Patvorio gaujos”  byla: “pakišta” visa teismų sistema, VSD, Prezidentė,  R. Poškienei – medalį?

Kristina Sulikienė

Prokurorė Rita Poškienė yra tokia galimai intelektuali partizanė – galimai teisinė „teroristė“, jog ji „pasikasė“ netgi po teismų sistemos pamatais.

Teisėjais patys nesuvokia, kokią kiaulę jiems pakišo minėta prokurorė.

Jeigu jie pripažins, jog jų buvusi kolegė darbo metu organizavo ir vadovavo nusikalstamam susivienijimui – sugrius visas teismų rūmas. Kodėl taip sakau? Ogi tokiu būdu bus mestas šešėlis ant visų teisėjų, ir bus ieškoma „kas kitas“? Bei kas dar prisidėjo prie nusikalstamo teisėjų susivienijimo kūrimo.

Įdomiausia šioje byloje, jog nukentėjęs Albertas Milinis „gaujos kūrimo“ metu buvo tiesioginis Neringos Venckienės viršininkas, ir jis galėtų ir turėtų iš nukentėjusiojo pavirsti į bendrininką – nes jis savo neveikimu, taip išeina, kai tinkamai nekontroliavo pavaldinės, leido jai neva suburti gaują, tiesiog dirbant teisme.

Na o kur toliau kasasi revoliucionierė Rita Poškienė, visi žino dar nuo 2011 metų: šitos bylos „zakazas“ yra nuversti Dalią Grybauskaitę.

Juk ji skiria ir atleidžia teisėjus, tai ji leido įsisiautėti žudikei, prievartautojai, ir patologinei nusikaltėlei Neringai Venckienei, ir ją netgi priėmė prezidentūroje ir gynė. Visą šitą mitologemą atsimenu iš 2011 metų, nes Giedrė Gorienė labai susirūpinusi lakstė kokį mėnesį, kad reikia ginti D.Grybauskaitę, nes su šia byla suimant Venckienę, norima daryti apkaltą Madammei.

Bet visa mitologema niekur nedingo, ir Rita Poškienė toliau kovoja prieš teismų sistemą, diskredituoja teismų vardą, ir kasasi po pamatais pačiai D.Grybauskaitei, o visa valdžia sėdi ir tyli, kai vienas prokuroras sprogdina sistemą iš apačios.

Be to, ši byla bus labai gerai visiems, kas tik yra nukentėjęs nuo įsižeidusių teisėjų. Visų pirma, jeigu bus pripažinta, jog teismai veikia kaip nusikalstami susivienijimai – nes, priminsiu, Neringa Venckienė kaltinama, kad BŪDAMA TEISĖJA, subūrė nusikalstamą gaują ir jai vadovavo – tada ta pati Laimutė Kedienė, kuri teisėjus išvadino banditais, turės būti išteisinta – nes dabar jau teismai nagrinėja bylą, kad teisėjas gali būti gaujos vadovas.Taigi, po Patvorio gaujos nuosprendžio „teisėjas“ ir „banditas“ bus vienodos sąvokos, ir galės būti plačiai naudojamos.

 Vadinasi, kaltas bus ir Valstybės saugumo departamentas, kuris kelis kartus tikrino Neringą Venckienę – nes praeiti į teisėjus gali tik prognozuojamas ir ne nusikaltėlis, ir neturintis savo aplinkoje jokių banditiškų elementų. Jeigu Audronė Skučienė yra linkusi į nusikaltimus, ji turėjo būti linkusi ir anksčiau, ir turėjo turėti ryšių su nusikalstamu pasauliu – tą VSD turėjo „išryškinti“, ir tiesiog užkirsti kelią Neringai Venckienei tapti teisėja. O jeigu neužkirto, įvykdė nusikaltimą LR BK 229 str. ir kitame posėdyje labai norėtųsi, kad Rita Poškienė pasitaisytų kaltinimą, ir prijungtų prie kaltinamųjų- bendrininkų tiek VSD, tiek Albertą Milinį – kurie neužkirto kelio savo neveikimu nusikalstamos teisėjų gaujos kūrimui, bei išsiaiškinti, ar patys toje gaujoje neturėjo vaidmenų – kodėl netrukdė kurti, ar gavo iš to kokios naudos? Ar Albertas Milinis su žmona kaltino „violetinius“ sūnaus nužudymu, bei sekimu, kad nebūtų patys kaltinamaisiais – dėl nusikalstamo teisėjų susivienijimo kūrimo? Tokius klausimus turėtų prokurorei užduoti teismas, ir nustoti prisimti tik stebėtojo vaidmenį, nes prokurorai gali tiek įsisiautėti, kad tuoj užims teisėjų vietas. Nes jau dabar teismus Rita Poškienė užvertusi fantastiškiausiomis bylomis, ir teismai baimingai priima ir nagrinėja, nes nemoka jai atsakyti, „dink su savo nesąmonėm“. Šiuo metu Aurimas Drižius kaltinamas, kad jis yra valstybės tarnautojas (LR BK 228 str.), nors privatus verslas nepatenka į šią apibrėžtį. Bet Rita Poškienė juk drebina sistemos pamatus, viena prieš visą teisinę sistemą. Ji kuria savo kodeksą, ir savo praktiką, bet būtina įsigilinti – gal ji turi revoliucinius tikslus?

 Jeigu Drąsius Kedys buvo susijęs su nusikalstamu pasauliu,kaip dabar visi iš eilės bando pateikti – tada Valstybės Saugumo departamentas išdavė suklastotą pažymą, tam pačiam Albertui Miliniui dėl Neringos Venckienės tinkamumo užimti apygardos teisėjos pareigas – ir šioje gaujos byloje reikia teisti ir VSD, ir Teismų administraciją, ir Dalią Grybauskaitę.

Rita Poškienė turbūt sugebės padaryti, ko nesugebėjo Garliavos revoliucionieriai – sudrebinti supuvusią teismų sistemą, ir išversti iš kėdės Dalią Grybauskaitę, nes kaltindama Neringą Venckienę, kuri būdama teisėja, būrė nusikalstamą gaują, ji tuo pačiu kaltina ir Dalią Grybauskaitę, ir VSD, ir patį A.Milinį, kurio panosėje vyko toks sunkus nusikaltimas.

Prisipažinsiu, anksčiau neįvertinau Ritos Poškienės didvyriškumo – mesti pirštinę pačiai Prezidentei. Dabar žemai lenkiu galvą. Juk pagaliau pavyks. O ir prokurorė, paaiškėjo, violetinė, ir palaiko violetinės revoliucijos idėją. Tai kas čia tokio pavažinėti į tuos teismus – juk su šių teismų sprendimu bus įrodyta, jog teisėjai kuria gaujas, vadinasi, Lietuvos valdžia yra kriminalinė, ir palaiko nusikalstamą pasaulį.

Ar pagaliau supratote pagrindinę Ritos Poškienės mintį? Aš jau pradedu suprasti.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));