Patarimas Maldeikienei : nefotkink miegančio diedo lėktuve ir nekelk į feisbukus, nes tai draudžia ADA įstatymas. ? Nebent būtum tuos įstatymus leidžiantis politikas ir tada jie tau nebegalioja, žinoma.

Macas

Macas

Jurga Lago

 

Macas
Gyvenimas gražus (arba niekada nereikia praleisti progos sveikai pasijuokti tūlą antradienį)! ?

Maldeikinės ir Maco konfliktas lėktuve yra Kalėdinė dovana mūsų medijoms!

To Maco asmeniškai nepažįstu, bet pati kažkiek vengčiau lėktuve rautis, nes jį žinau. Sportininkai neturi to šiuolaikiniams menininkams taip būdingo modernaus bruožo – kniaukti dėl valdiškos babkės. Sportininkai nerašo projektų. Jie nerašo knygų. Dar jie nedėsto universitete ir Jėzuitų gimnazijoje sockomunistinės Pikety ekonomikos. Jie mažai šneka ir sunkiai fiziškai dirba – tokie šiandienos gladiatoriai. Aš ant tokio nesiraučiau: mintyse tikėčiausi kultūros, bet pirmapradė jų kultūra yra ginti savo vaikus. Nu dar juos susiveikti. ?

Sakote, o jeigu jis būtų puolęs ant mano močiutės? Chill. Nebūtų. Tokie ant babyčių ir katyčių nepuola – jie instinktyviai jaučia jėgos ir galios santykį ir tokia yra sportininko etika. Nebent babyte apsimestų M. Jordanas.

Mano močiutė buvo išmintinga. 4 klases baigusi ir 7 vaikus išauginusi Viešvėnų kaimo moteris. Mačiusi vargo, turinti savigarbos bei elementarią gyvenimišką nuovoką:
1. nesirauk ant gladiatoriaus
2. kai esi pavargusi nestok į kovą ir nesivargink dar labiau.
3. nefotkink miegančio diedo lėktuve ir nekelk į feisbukus, nes tai draudžia ADA įstatymas (Asmens duomenų apsaugos – aut. pastaba). ? Nebent būtum tuos įstatymus leidžiantis politikas ir tada jie tau nebegalioja, žinoma.

Mano močiutė nebuvo politikė ir kai sirgo ji nesirovė, nes buvo dora katalikė ir tikėjo – kantrybė yra dorybė. Practice what you preach: ir mus vedė į bažnyčią. Dar ji sakydavo: “nenusileisk iki kaimo bobos lygio”. Šiandien galvoju, kad ne vienam tas lygis būtų nepasiekiamos egzistencinės aukštumos. Ypač infekuotiems Parlamentu. ?

Situacija iliustruoja šiandieną: pagyvenusi ir išminties neišmokusi, bet dirbusi mokytoja ir Pikety socialkomunizmo toliau ES mokanti moteris, progresyviai besiraunanti ant vaikus lėktuve rūšiuojančios šeimos ir trigubai didesnio vyro. Varo su juo, kaip lygus su lygiu, kaip I lygos krepšininkė! Dar sakosi esanti katalikė ir tai įrodo praktikoje.
Sakosi serganti ir esanti pavargusi, bet prislinkusi nufotkina tą žvėrį miegantį ir toliau varginasi Tviteryje angliškai rašydama: pedagogiškai ir didaktiškai – “woman abuse”. Taip įrodydama esanti moteris. ?

O akademikas mažybine pavarde tuo tarpu apsimeta, kad nieko nemato. Žiūri pro langą ir kartoja sau budistinę mantrą “aš mažas debesėlis, visai aš ne lokys”. ?

#lėktuvųpavojai

 

 

Redakcijos komentaras:

„MG Baltic“ pristatė savo kandidatę į prezidentus  Aušrą Maldeikienę?

Maldeikiene

Aušros Maldeikienės tikslas – per rinkimus „sudeginti” kuo daugiau protesto elektorato balsų tam, kad nugalėtų mafijos remiami kandidatai

 Kasdien per delfius skaitome apie tai, kaip LNK dalino savo televizijos eterį mainais už paslaugas įvairiems politikams.

Paaiškėjo, kad Raimundas Kurlianskis dalino savo eterį tik tiems, iš kurių turėjo kažkokios naudos. Pvz., darbo partijai ir jos lyderiui Gapšiui buvo pasiūlytas LNK eteris ir „objektyvus nušvietimas“  už 15 tūkst. Eurų. Kitaip sakant, Gapšio ir Darbo partijos atliktos paslaugos „MG Baltic“ buvo įvertintos 15 tūkst. Eurų – būtent už tokią sumą Gabšiui buvo suteiktas televizijos eteris.

Tačiau kokias paslaugas „MG Baltic“ teikė Aušra Maldeikienė – iki šiol delfiai nerašo. Nors ta pati A.Maldeikienė visus šiuos metus beveik kasdien ugninga ir revoliucine retorika pasisakydavo per LNK žinias, ir visas kitas jų „bobiškas“ laidas. Nors jokios kitos televizijos laidose A.Maldeikienės tiesiog nebūdavo, LNK ją itin pamėgo. 

Turint omenyje, kad LNK eterį suteikia mainais už paslaugas, kyla klausimas – kokias paslaugas „MG Grupei“ teikė Seimo narė Aušra Maldeikienė? Paaiškėjo, kad A.Maldeikienė buvo įregistravusi pasiūlymą mažinti alkoholio akcizus, ir už šį savo pasiūlymą balsavo.  Ar tai, kad „MG baltic“ valdo beveik visą degtinės verslą Lietuvoje – „Stumbrą“, „Vilniaus degtinę“, „Alita“ – žinoma, tik atsitiktinumas, visai nesusijęs su Seimo narės darbu. 

Apie Aušros Maldeikienės triūsa koncerno naudai i buvo užsiminusi Agnė Zuokienė:

 

Agnė Zuokienė skaičiuoja Aušros Maldeikienės darbus: „MG Baltic“ šešėliai  

Agnė Zuokienė. 

„Miela Aušra Maldeikienė, Jūs deklaravote, jog surinkote itin kompetentingą komandą, kuri, kaip ir Jūs, dirba dieną ir naktį analizuodama įstatymus ir rengdama įstatymų projektus“, – socialiniame tinkle „Facebook“ į Seimo narę kreipėsi Agnė Zuokienė. 

„Suskaičiuokim, ką turim per 4 mėnesius, kai Jūs esate Seimo narė – 1 (vieną vienintelį) Jūsų asmeniškai registruotą pasiūlymą, – toliau parašė A. Zuokienė. – Tai 2016 12 20 registruotas siūlymas dėl alkoholio akcizo sumažinimo. Jūs jį pristatėte Seimo plenariniame posėdyje ir balsavote už jį.“ 

A. Zuokienė teigė, kad A. Maldeikeinė deklaravo, kad visi jos susitikimai su lobistais yra viešinami. Ir tvirtino, kad tai – beveik tiesa.

B.  „Seimo tinklalapyje Jūsų skelbiamoje darbotvarkėje sužymėti visi susitikimai (išskyrus du.) Apie antrą parašysiu kitą kartą, nes tai toks pat žavus kaip ir pirmasis nutylėtas – su Romu Apulskiu. Tiesa, susitikimų su juo būta net 3. Bet Jūs nei vieno jų neįrašėte į darbotvarkę (nors surašėte ir lobistais įvardijote ne vieną nevyriausybinę organizaciją, su kuria buvote susitikusi), – komentavo ji. – Taigi 2016 12 20 Jūsų susitikimas su Romu Apulskiu ir tą pačią dieną įregistruotas ir Seime pristatytas pasiūlymas dėl alkoholio akcizų.“ 

A. Zuokienė nurodė, kad R. Apulskis – teisininkas, jau kelis dešimtmečius susijęs su „MG Baltic“ grupe. Jis ir ABBI ( Baltijos gėrimų pramonės aljansas) prezidentas. ABBI ankstesnis adresas Jasinskio g. 16 – tas pats adresas, kaip ir „MG Baltic“, kuri valdo itin daug interesų dėl alkoholio turinčią bendrovę „Mineraliniai vandenys“, kaip ir televiziją LNK. ABBI direktorius Arnas Paulius taip pat susijęs su „MG Baltic“, kaip buvęs „Mineralinių vandenų“ valdybos narys, vienas „Stumbro“ vadovų. Seimo narė Aušra Maldeikienė. Romo Jurgaičio nuotrauka „Nenoriu plėstis, nors galėčiau. Bet niekas nepaneigs, kad R. Apulskis 6 metus dirbo Romano Raulynaičio advokatų kontoroje, Romanas Raulynaitis „MG Baltic“ – valdybos narys, kaip ir LNK valdybos narys, – parašė ji. – Todėl ar kam reiktų nusistebėti, kad po tų susitikimų su R.Apulskiu, Jūsų pastangų sumažinti akcizą ir galimai kitų susitarimų – natūraliai Jūsų darbotvarkėj ( iki tol nebuvo) atsiranda ir nuolatinis darbas LNK“. 

A. Zuokienė į socialinį tinklą įdėjo tokią Aušros Maldeikienės darbų lentelę: 

01 17 9 val. Konferencija „Alfa TV“ (LNK grupė)
01 23 9 val Interviu LNK televizijai
01 23 19.30 val Interviu INFO TV (LNK)
01 25 11.30 val Interviu LNK televizijai 
01 27 10 val. interviu LNK televizijai
02 03 10.20 val Interviu LNK televizijai 
02 06 10 val Interviu LNK televizijai 02 07
15.30 val. Interviu LNK televizijai
02 10 12 val Interviu LNK televizijai
02 22 9.15 val Interviu LNK televizijai
02 24 13.30 „Yra kaip yra“ laidos filmavimas (LNK)
03 01 9 val Interviu LNK televizijai

 Pasak A. Zuokienės, kaip žinia, kai kurie specialiaisiais liudytojais ir įtariamaisiais paskelbti buvę ir esami Seimo nariai tarp kitų kaltinimų ir įtarimų turi ir itin dažną rodymąsi LNK, palyginimui, vienas kartas – TV3. Įrašą ji baigė taip: „Geras įstatymų leidėjas dirba Seime, o ne „Facebook“ ar LNK. Ar kas prieš?“

 

Aušra Maldeikienė turi savo požiūrį į „Laisvą laikraštį“, ir dar anksčiau Žurnalistikos institute studentams aiškino, kad neva Laisvas laikraštis užsiima vos ne reketu – apie tai man papasakojo Rytis Juozapavičius. Negalėdamas patikėti,  kad A.Maldeikienė kalba tokias nesąmones, bandžiau su ja pasikalbėti – kodėl ji taip šneka? Ji atėjo į susitikimą, ir iš karto ėmė rėkti taip, kad man teko pasitraukti iki kito staliuko, kad baigti gerti savo kavą. Neprisimenu, ko ji, rėkė, tačiau tas bliovimas tikrai nepriminė sveiko žmogaus – tiesiog, aš jai kažkuo neįtikau. 

Daugiau ir nebandysiu.

Nes šiandien Aušra Maldeikienė pristatė savo rinkimų programą :

http://www.maldeikiene.lt/ausros-maldeikienes-prezidento-rinkimu-programos-pristatymas/

Kaip rašė delfiai,  pristatyme – mokiniai, neįgaliųjų atstovė ir bičiulis apžvalgininkas.

Tiesa, delfiai nerašo, kurio viešbučio salėje kandidatė pristatė savo programą, nes nenustebčiau, kad jis irgi priklauso „MG Baltic“.

Renginį pradėjo politikės mokiniu prisistatantis Tautvydas Marčiulaitis. 

„Ji yra nuoširdžiai gera“, – ne kartą pakartojo jis. T. Marčiulaitis taip pat tvirtino, kad A. Maldeikienė – „visiškai sąžininga“. 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));