parlamentaras kreipėsi į STT ir FNTT dėl liberalo A. Guogos įmonės išgryninto milijono galimai palankiam Seimui sprendimui

Seimo nario V. Kamblevičiaus pranešimas: parlamentaras kreipėsi į STT ir FNTT dėl liberalo A. Guogos įmonės išgryninto milijono galimai palankiam Seimui sprendimui

Šiandien Audito komiteto pirmininkas Vytautas Kamblevičius kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą ir Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybą dėl spaudoje pasirodžiusios informacijos apie Europos Parlameno nario Antano Guogos verslui palankų Seimo sprendimą, prieš kurį staiga iš jo paties verslo iškeliavo milijonas eurų grynaisiais. Po šio Seimo sprendimo iš rinkos buvo eliminuoti Europos Parlameno nario A. Guogos įmonės „TonyBet“ konkurentai, tokie kaip „Unibet“ ar „Betway“. Lietuvoje nuo šiol blokuojamos nustatyto reikalavimo neatitinkančių įmonių svetainės.

 

Negana to, po šio sprendimo „Tonybet“ valdančios LSG metiniame pranešime teigiama, jog po šio Seimo sprendimo „TonyBet“ planuoja padidinti pardavimo pajamas 2016 m. padidinti 30–40 proc.

 

„Man kyla labai daug klausimų, ar tai tėra atsitiktinumas, jog prieš pat Seimo sprendimą dėl azartinių lošimų pataisų buvo išgryninta milijonas eurų grynaisiais, nes po šio sprendimo buvo eliminuotos A. Guogos įmonės „TonyBet“ konkurentai. Lauksiu tarnybų išsamių atsakymų, ar nebuvo pažeisti teisės aktai dėl šio mįslingo vieno milijono euro išgryninimo prieš pat Seimo sprendimą“, – pabrėžė Audito komiteto pirmininkas V. Kamblevičius.

 

 

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: RIMAS RUDAITIS, LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMAS

Facebook komentarai
});}(jQuery));