Palaikų pervežimas iš užsienio, ką reikia žinoti?

palaiku pervezimas is uzsienio

palaiku pervezimas is uzsienio

Palaikų pervežimas iš užsienio, ką reikia žinoti?

 

Mylimo žmogaus netektis yra skausminga ir nepakeliama patirtis, ir, deja, nė vienas nesame nuo to apsaugotas. Viskas komplikuojasi, jei giminaičiai gyvena užsienyje. Be viso skausmo, kurį tenka patirti, reikia sutvarkyti ir kitų rūpesčių bei formalumų: palaikų pervežimas, reikalingų dokumentų sutvarkymas, legalizavimas Lietuvoje ir užsienio ambasadose. Artimieji dažnai nepatenkinti galimybe laidoti užsienyje, mat kapų lankymas tampa pakankamai komplikuotas, o mirusiųjų laidojimo tradicijos gali skirtis nuo Lietuvoje esančių.

Mirtini nelaimingi atsitikimai užsienyje gali būti ypač problemiški

Prireikus pargabenti palaikus iš vienos ar kitos šalies, Jums gali padėti „Gedulas“, kuris žino su kokiais sunkumais tenka susidurti, jie turi patirties ir visas galimybes padėti šioje situacijoje, „Gedulas“ palaikus parveš iš užsienio šalių greitai ir už prieinamą kainą.

 

 Sutvarkome reikiamus formalumus ir perimame visus transportavimo rūpesčius iš artimųjų. Juk mylimo žmogaus mirtis dažnai atneša sielvarto ir gedulo periodą, todėl norisi kuo lengviau susitvarkyti su laukiančiais darbais. Net ir Lietuvoje žmogui mirus dažnai kreipiamasi į tuos, kurie ištiesia ranką tada, kai jiems labiausiai reikia. O tokiu atveju dažniausiai juo labiau reikia, kai užsienyje miršta artimas žmogus. Svarbiausia – nesistengti darbų atlikti pačiam, nes dažnai kai stengiesi padaryti geriau, tai, deja, nepavyksta. Jei kasdien dirbate su ekspertais, kurie dirba šioje srityje, mylimo žmogaus mirtis dažnai yra labai varginantis įvykis.

Jei jums reikia pargabenti palaikus iš užsienio – reikės susirasti pagalbą

 

Jei jums reikia pargabenti palaikus iš užsienio – tokiu atveju pirmiausia reikės susirasti pagalbą, kuri bus prieinama priklausomai nuo vietos. Paprasčiau tariant, kai kurie paprastai dirba su projektais ir darbais ES šalyse, kai kurie globoja mirusiuosius net kitame žemyne, net kai velionis yra toli. Todėl būtina ieškoti tinkamiausios paslaugos, kuri ne tik padės greitai gauti paslaugą, bet ir pavers paslaugą kokybiška. Rekomenduojame pasamdyti žmogų, kuris būtų atsakingas ne tik už palaikų atnešimą, bet ir gėlių, muzikos bei kitų smulkmenų atsisveikinimą su artimaisiais ir tinkamai padėdamas atlikti tam tikras ceremonijas. Geriausia, kad šiuo atveju praktika leidžia daryti bet ką nuo pradžios iki galo, o gedintiems artimiesiems nėra ko jaudintis. Mirties atveju užsienyje bei kreipiantis į pervežimo paslaugas teikiančią įmonę, svarbu nurodyti kontaktinį asmenį, į kurį turėtų kreiptis įmonės atstovas (tai gali būti tyrėjai užsienyje, koroneriai, įstaigos, kurioje velionis yra, atstovai). Tai leidžia užmegzti svarbius ryšius ir gauti visą informaciją apie reikalingus dokumentus bei pasiruošimo darbus prieš kūno paėmimą. Pagal gautą informaciją pasirinktos laidojimo komandos atstovas parengs reikiamus dokumentus ir pasirūpins sklandžiu palaikų pervežimu.

Palaikų gabenimas, su kuriuo susiduriama pirmą kartą, iš tiesų yra gana sudėtingas ir varginantis procesas

 

Kaip žinia, ne visiems pavyksta tiesiog pasiimti palaikus, tai įmanoma tik su specialiai pritaikytomis transporto priemonėmis. Be to, norint gauti užsienio valstybės institucijų leidimą, reikia sutvarkyti daugybę įvairių dokumentų. Palaikai gali būti gabenami įvairiais būdais – keliais, lėktuvu ar keltu, kremuojami ir gabenami urnose arba įprastuose karstuose. Kiekvienu atveju palaikų gabenimui keliami skirtingi reikalavimai ir standartai. Pavyzdžiui, kūnai turėjo būti gabenami cinkuotuose, sandariuose karstuose, naudojant specialias transporto priemones. Tuo pačiu metu, kai orlaivis gabenamas, kūnas taip pat turi būti balzamuojamas pagal specifinius aviakompanijos reikalavimus. Viso proceso sudėtingumas priklauso ir nuo asmens mirties aplinkybių. Jei tai buvo nesmurtinė mirtis (nusikaltimas nepadarytas) ir žmogus nemirė nuo infekcinės ligos, procesas yra daug paprastesnis. Priešingu atveju viskas komplikuojasi, nes teikiama daugiau paslaugų, todėl palaikų gamybos procesas užtrunka ilgiau.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));